Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kodiak 700 2016 problem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 01:53



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Kodiak 700 2016 problem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.04.2018 21:14
Posty: 1
Imię: Piotr
Quad: G700 2016 SE
Poprzednie quady: Za dużo ich bło
PostWysłany: 15.04.2018 21:33 
Kodiak 700 2016 problem
Witam. Musiałem na nowo założyć konto, bo stare gdzieś przepadło.

Mam problem z Kodiakiem 700 2016 rok coś mi się poprzestawiało wczoraj hmm w gaźniku,a może przepustnicy. Ściągnąłem topielca z USA. Wszystko wyczyszczone i zrobione zgodnie z instrukcjami. Płukanie na rozruszniku ropą, płukanka olejem, mycie baku itd itd. Wszystkie wtyczki wypieraczem wilgoci. Suszenie oplarką itd itd. Odpalił na dotyk chodził chodził chodził wypluł dużo syfu z wydechu i nagle jakby manetka się zablokowała fizycznie bardzo ciężko chodzi linka gazu. Napryskałem wd40 i smaru takiego w sprayu, ale nic. Quad przestał w ogóle się wkręcać na obroty i co ciekawe nie słychać w ogóle dźwięku pracującej przepustnicy tego takiego cykania, że się otwiera przepustnica i zamyka. Na wyłączonym quadzie normalnie powinno być to słyszalny jakby się po prostu zablokowała. Jak mocno się wciśnie manetkę gazu to się dusi quad i gaśnie. Nie wiem czy jakiegoś syfu zassało z baku(bak płukany ropą i denaturatem). Dziwne, że na początku było okej banan na twarzy, że wszystko dobrze zrobione i nagle silnik przestał równo pracować i ta manetka się zablokowała. Trzeba naprawdę dużo siły włożyć, żeby dodać gazu. Pomóżcie proszę. Jestem z okolic Piaseczna ewentualnie może polecicie jakiś dobry warsztat z okolic Warszawy. Quad pali na dotyk ogólnie wszystko wydawało się być okej. Jakieś sugestie?


 
Profil

Rejestracja: 08.03.2015 08:56
Posty: 205
Imię: Szymon
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: Kawasaki 750, CF Moto 500
PostWysłany: 16.04.2018 06:30 
Re: Kodiak 700 2016 problem
Linkę zdemontować i sprawdzić czy chodzi prawidłowo i może coś dostało się do wtrysku i mało paliwa podaje na wolnych chodzi a na wyższych obrotach ma za mało .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.