Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - g660 dla użytkowników chłodnica
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 16:31



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
g660 dla użytkowników chłodnica 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.09.2015 13:26
Posty: 166
Imię: Jarek
Quad: Kodiak 400
Poprzednie quady: Kodiak 400 93 Połautomat
PostWysłany: 28.09.2015 19:52 
g660 dla użytkowników chłodnica
Witam mam ogromna prosbe do użytkowników tego modelu mam taki problem ze jak zalej cała chłodnice płynu i zapale quada to płyn normalnie jest w chłodnicy gdy dodam gazu połowe chłodnicy z płynu znika i gdy zgasze quada płyn powoli wraca ten model tak ma ?? chodz wotpie bo podczas jazdy chłodnica by się na połowie chłodziła ??? bo do połowy zabiera płynu ?? mugł by mi ktoś z użytkowników to sprawdzic


 
Profil

Rejestracja: 16.01.2010 09:17
Posty: 239
Miejscowość: Kępno
Imię: Irek
Quad: Yamaha Grizzly 660(buggy CB 500 w trakcie pracy)
Poprzednie quady: EAGLE MOTORS Lyda 203
PostWysłany: 02.10.2015 08:44 
Re: g660 dla użytkowników chłodnica
tak ma być, z odkręconym korkiem się nie jeździ , jak korek jest zakręcony to jeżeli pompa wywoła próżnię to pociąga sobie płyn ze zbiorniczka wyrównawczego przez zaworek zwrotny , jeżeli zaś ciśnienie pod wpływem temperatury wzrośnie powyżej 1-1.4 bar to płyn ujdzie przez zawór główny korka do zbiorniczka , i tak cykl się powtarza co daje zawsze pełny stan płynu w chłodnicy ,


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.