Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z cisnieniem w komorze spalania
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 17:43



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z cisnieniem w komorze spalania 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.09.2019 17:59
Posty: 1
Imię: Piotr
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 22.09.2019 18:21 
Problem z cisnieniem w komorze spalania
Witam serdecznie wszystkich zwracam się z prośbą o pomoc z moim Grizzly.
Po wymianie łańcuszka rozrządu napinacza 2 zaworów wydechowych (+uszczelniacze) mam problem z odpaleniem quada. Problem polega na tym, że przy pierwszym przekręceniu wału rozrusznik ma bardzo ciężko potrafi go blokować kable się grzeją, wygląda na to jak by było zbyt duże ciśnienie w komorze spalania uszczelki pod głowice i cylinder nowe rozrusznik nowy akumulator nowy silnik był wyciągany z ramy na czas naprawy bo była też wymieniana pompa oleju. Quad odpala i chodzi równo nie kopci niskie i wysokie obroty utrzymuje skrzynia działa poprawnie. Do odpalenia wystarczy mu kręcenia na pół gwizdka i załapuje. Zauważyłem ze podczas uruchamiania wystarczy tylko troszkę dać gazu ok 10% i już go blokuje ze nie ma sił przekręcić. Podczas pracy nie dochodzą żadne dziwne odgłosy z silnika kultura pracy jest ładna. Proszę o pomoc bo wyczerpały mi się pomysły

-- dodano 22.09.2019 18:21 --

Witam serdecznie wszystkich dziekuje za zainteresowanie temat można uznać za zamknięty rozwiązanie było takie ze źle ustawiony był rozrząd na magneto są dwa znaki I oraz / na górnym wałku tradycyjnie 3 kropki rozrząd nalezało ustawić na dole na I na górze zapłon przyśpieszyć o 2 zęby wszystkie dolegliwości przeszły pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez dzajki, 22.09.2019 18:21, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.12.2008 17:44
Posty: 341
Miejscowość: Toruń
Quad: Grizzly 600 & Raptor 660
PostWysłany: 18.11.2019 19:17 
Re: Problem z cisnieniem w komorze spalania
kolego, mam też problem z Grizzly ale starszym modelem 600tką. o co chodzi z tym przyspieszeniem zapłonu. nie mogę ustawić rozrządu po naprawie głowicy. nie mogę odpalić grizzlaka. podpowiedz trochę więcej o ustawieniu. u mnie jest taka kompresja ze rozrusznik nie chce kręcić a ręcznie linką nie idzie uciągnąć.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.