Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problemy z G700 - każdy quad ma WADY
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 16:07



Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Problemy z G700 - każdy quad ma WADY 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 08.05.2007 21:16 
Panowie nie rozumiem jednego, nigdzie tam Maciek nie porównuje Bomby do Yamahy, nic nie opiniuje ani nic. Napisał tylko że nie jest ona bez wad i podał linki do problemów wytkniętych przez pewien niezależny portal... A Wy ciągle próbujecie pokazać że Yamaha jest lepsza od Bombardiera i robicie porównania. Możliwe że jakościowo jest lepiej wykonana, możliwe że krócej czeka się na części ale Maciek napisał tylko problemu G700 a nie porównywał...

Może nie powinienem się tutaj oddzywać ale cóż...


MaciekP napisał(a):
W Polsce Yamaha ma szczególną pozycję, czy zasłużoną czy nie to inna sprawa.

No na ten temat można dyskutować :D I tutaj nie wypowiadam się jako posiadacz Polarisa lecz jako były właściciel Yamahy... Z resztą do dzisiaj mam skuter wodny z tej stajni.

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.09.2006 12:33
Posty: 481
Miejscowość: z Marsa
Quad: Mitsubishi Zero
PostWysłany: 08.05.2007 21:19 
Ja zupełnie nie wiem o co chodzi w tym temacie.
Widzę na codzień eksploatację G7 Mirka, sam przecież mam już 3 sztukę, w tym dwie po Mirku, jeżdżą, lejemy paliwo, serwisujemy jak trzeba. Tomrider się przesiadł z Kinga. Ludzie! Jestem szczęśliwy z tą marką, skończyły się moje problemy i wydatki i przestoje i nerwy. Nie chcę nawet słyszeć o żadnym innym pojeździe, schodzę do garażu, rozgrzewam 2 minuty, kiedy chcę, to jadę. Po to mam quada. Nic mnie nie obchodzi, nie martwię się, co też może się dzisiaj zepsuć i ile będzie kosztować naprawa, oraz na kiedy zrobią maszynę. Tak się szczęśliwie składa, że mógłbym sobie kupić każdego quada lub kilka a wybrałem kolejny raz G7.

Nikt nie może mi zarzucić stronniczości, bo jestem może najbardziej niezależnym i kapryśnym quadowcem w naszym miłym kraju. Drżyjcie producenci.
Jak do tej pory Yamaha nie wysłała mi nawet zasr...nego breloczka ale mnie to wali, bo jestem zadowolony z produktu i mogę bez ogródek pisać co o nim myślę.

Osobiście nie wierzę w historię gotowanego paliwa. Uważam to za prowokację konkurencji. Numer z paliwem jest niewiarygodny, zwłaszcza dla firmy, która boi się homologować pojazdy, czytaj boi się własnego cienia.

Natomiast produkt ma zaiste minusy. Pierwszym jest brak homologacji. A drugim jest brak możliwości podróżowania we 2 osoby. Czekam na Grizzly Max albo X2. Jestem pewien, że się nie doczekam, a mój problem za moment sam się rozwiąże (dzieci rosną tak szybko).

Moje opinie są subiektywne i takie będą , bo są MOJE.

P.S.
Pomimo, że niezbyt często ostatnio jeżdżę i tak robię przez kwartał więcej km, niż niektórzy koledzy przez rok. Tyle, że nie katuję sprzętu, wszyscy to widzą wokół.

Pozdrawiam zwolenników innych brandów, niech każdy jeździ, czym chce. 8)

_________________
Życie na łonie przyrody odpowiada mi.


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 08.05.2007 21:45 
Maćku, ale mi wyłącznie chodzi o to, żebyś zajmował się wyszukiwaniem wad w quadach ktorymi jeździsz, mniej lub bardziej na codzień, a nie oglądasz jak inni jeżdzą.

Ot, i tyle

Przejeździłęm już na G7 ponad tysiąc km, i naprawde nie mam się do czego przyczepić, no... poza jedną rzeczą - WADA wszystkich G700, i to poważna i powtarzalna. Gubią się klapki osłaniające bagnet oleju. można się wsciec. I zapinki na przednich błotnikach strzelają co chwile, po trzecim razie też się można wsciec. I cos się spaprało z czujnikiem hamulca tylnego, bo jak mokry to niekontaktuje, ale czy to wada jednorazowa czy nie to się wypowiem jak rozkręce i obejrze budowę. I paski napędowe nie mają takiej trwałosci jak w G660, tylko ze narazie w polandii chyba nie ma quada G700 z przebiegiem ponad 2 tysiące km, wiec ciezko powiedziec ile wytrzymują, przy 1.7 tysia jeszcze dziala, choc czasem da się wyczuc ze nie tak jak powinno.
I wahacze się wyginają po strzale w cos twardego, tylko czy to wada czy zaleta, bo wahacz tańszy niż rama...

Poza tym, rozłozylem i złozyłem na częsci G700, i w dalszym ciągu nie mam się do czego przywalić, w prawie rocznym sprzęcie NIC nie jest zgnite, a sprzęt swoje wyjeździł i to w nie lekkich warunkach (wielu riderów z czego 90% z nich chcialo zobaczyc 'co to może') bomba takiej eksploatacji być może by nie wytrzymała :P nie wiem, nie testowałem tak bomby, wiec nei będę się wypowiadał.


Zajmij się swoim potwórkiem, masz tam kupe rzeczy do czytania i wrzucania z dopiskami WADA, a w dziale Grizzly zostaw do komentowania i zgłaszania błedów tym którzy maja i zajmują się tym sprzętem na codzień.

Gdyby paliwo się gotowało, czytaj wrzało, to by już pewnie było kilka przypadków wybuchnięcia. O tym chyba nie piszą :/ Na zbiorniku jest odpowietrzenie, rurka gumowa fi 5mm, idąca od krócca zamontowanego w prawej stronie zbiornika, i dochodząca do miejsca w ktorym wszystkie odpowietrzenia się schodzą - czyli pod wyświetlacz. Wiec tym bardziej bajka o wymianie korka oleju na taki z odpowietrzeniem nie bardzo mi tu pasuje, dwa odpowietrzenia ? a z takie Ciśnienie się tam nie wytwarza zeby jeden nie wystarczył. Jak cos to jutro moge to obfotografować bo akurat mam sztuke rozebraną do rosołku na warsztacie.

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 08.05.2007 21:55 
No a ile zrobiłeś km na jednej sztuce?Sądząc po tym, że masz już trzecią to pewnie niewiele. Ja uważam ,że to czy quad jest dobry,wytrzymały,bezawaryjny można stwierdzić po kilku tysiacach km, a nie po przejechaniu 800 km...Ja mam Grizzly 660 z 6 tys przebiegu i nie powiedziałbym, że jest to super sprzęt.Mysle ze G7 po takim przebiegu też nie będzie w super stanie.Wiadomo, Ty przejedziesz 1000km i kupisz nowy i problemu nie będzie.Ale nie każdego na to stać.Pozatym sa problemy z rejestracją więc jak ktoś zarejestruje to chciałby coś dłużej na tym pojezdzić (np. ja).

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 08.05.2007 22:02 
Jedną 700km, druga sztuka 'znajoma' 1.7tys km, jest jakies G700 w Polsce ktore ma teraz więcej wyjeżdzone ? Najlepiej gdyby wlasciciel takowej zgłosił swoje uwagi... bo ja mimo wszystko się nie czuje upoważniony do stwierdzania co jest wadą a co nie.

maciek ma żale dlaczego nikt z 'nas' nie pisze o wadach Grizzly, i nie chce zrozumieć że po prostu te maszyny ktore mamy mają zbyt małe przebiegi żeby cos się miało szanse wysypać z powodu 'wady produkcji'

Bedą się sypac, to nie omieszkamy zjechac i skrytykować. nie cenzuruje swoich wypowiedzi pod względem - Yamaha = mówimy tylko dobrze. Mimo róznych insynuacji, jeszcze nam za to nie płacą ;)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 08.05.2007 22:31 
krecik napisał(a):
Zajmij się swoim potwórkiem, masz tam kupe rzeczy do czytania i wrzucania z dopiskami WADA, a w dziale Grizzly zostaw do komentowania i zgłaszania błedów tym którzy maja i zajmują się tym sprzętem na codzień.


TAK KOCHANIE.
Może teraz właściciele się ożywią.
Kiedyś widziałem odnośnie Bomby taką zgrabna liste w punktach co dolega i na co zwracać uwage w sprzęcie.
Macie więc pole do popisu . ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 08.05.2007 22:35 
krecik napisał(a):
Bedą się sypac, to nie omieszkamy zjechac i skrytykować. nie cenzuruje swoich wypowiedzi pod względem - Yamaha = mówimy tylko dobrze. Mimo róznych insynuacji, jeszcze nam za to nie płacą Puszcza oczko

Nie jest to zbyt wiarygodne po ostatnim CT :uśmiech:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2006 09:26
Posty: 488
Miejscowość: Warszawa-Wawer
Quad: Rapciuch 700 Special Edition
PostWysłany: 08.05.2007 22:39 
krecik napisał(a):
Bedą się sypac, to nie omieszkamy zjechac i skrytykować. nie cenzuruje swoich wypowiedzi pod względem - Yamaha = mówimy tylko dobrze. Mimo róznych insynuacji, jeszcze nam za to nie płacą

Też nie jestem obrońcą tej firmy , ale najbardziej zastanawia mnie to ,że najbardziej krytykują ją Ci , którzy nie są w jej posiadaniu , nie byli , a jedynie słyszeli od znajomego itp , itd . =wzór na plotki :oczy:


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.01.2004 04:31
Posty: 553
Miejscowość: Kabaty
Quad: Kopaczka do burakĂłw
PostWysłany: 08.05.2007 22:44 
... i se pogadali :)

_________________
.:GALEON:.
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...
www.quadteam.pl


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 08.05.2007 22:45 
christo napisał(a):
krecik napisał(a):
Bedą się sypac, to nie omieszkamy zjechac i skrytykować. nie cenzuruje swoich wypowiedzi pod względem - Yamaha = mówimy tylko dobrze. Mimo róznych insynuacji, jeszcze nam za to nie płacą Puszcza oczko

Nie jest to zbyt wiarygodne po ostatnim CT :uśmiech:



taaa.. pamietam, ,budżet sto tysiecy i po pietnascie koła na łepek...

tylko tam nie pisało, czy to nam płacili czy my płacilismy ;)



Grześ - wlasnie dokladnie to co napisales mam na mysli, poszukiwacze taniej sensacji ;) Choc, z drugiej strony, pocieszają się ze te inne są wcale nie lepsze ;) (mimo że im fabryka olej leje do dyfrów)


Plastiki się rysują szybko... to wada, w 660 się tak szybko nie rysowały
z drugiej strony, ich cienkość ktora mnie raziła na początku, ma zaletę - latwo się odkkształcają i wracają póxniej do kształtu oryginalnego ;)



Maćku - lista w punktach, kiedys na pewno powstanie, za kilka miesięcy, jak będzie wiadomo i uda się odróżnic, sytuacje 'sporadyczne' zawinione przez uzyszkodnika, od sytuacji powtarzających się :)

narazie punkt pierwszy, to ta cholerna klapka plastikowa ;) giną na potęge, trzeba sobie sznureczkiem jakims przyczepic (jak korek spustowy wody ze skrzyni w 660, który też ginął na potęge)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 08.05.2007 22:52 
widzę , że forum ożywa. Skoro jest już Krecik Reaktywacja to brakuje jeszcze 2CANa i będzie jak za starych , dobrych czasów :uśmiech: ....wspominam sentymentalnie.....


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 08.05.2007 22:54 
Hmm...

kolejna cześc to chyba "Decydujące starcie" czy jakos tak ??

mi się lekarz zabronił denerwować
nie wspominam sentymentalnie ;)

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 08.05.2007 22:56 
Mam nadzieję, że MaciekP nie przestanie pisać o różnych ciekawych tematach - z wątków znalezionych w amerykańskim necie.
Ostatnio robiło się na forum nudnawo i takie wskazanie na ciekawy artykuł jest jak najbardziej pozytywne. Jeśli się okaże, że problem nie dotyczy Waszych konkretnych modeli to trzeba się cieszyć - za to warto się przyjrzeć takim sprawom.
No i naprawdę nie ma o co się spierać. Ktoś w Stanach napisał, że miał problem, podpowiada jak to rozwiązał i tyle.

Dawaj więcej Maćku !

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.10.2006 20:17
Posty: 778
Miejscowość: Prądnik Czerwony
Quad: summit800xrs
PostWysłany: 08.05.2007 23:01 
Cytuj:
krecik krzysiek (23:24)
ide spa 3majsie
miałes spać... :uśmiech:

_________________
//edited REGULAMIN


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.07.2004 14:33
Posty: 409
Miejscowość: Miasto Świętej Wieży =>+
Quad: G7
PostWysłany: 09.05.2007 07:35 
A mnie lakier odpryskuje na spawach przy łączeniach wachaczów. Pomóżcie jestem zrozpaczony, niewiem co robić. Nałożyć jakąś zaprawkę czy co, a może oddać do lakiernika. niemogę spać po nocach przez to, bo mi się odpryski na paznokciach śnią :|
Teraz poważniej, ja jestem bardzo zdowolony z wszelkiej krytyki, czy jest wada czy jej nie ma, bo przez to baczniej przyglądam się swojemu egzemplarzowi, a razem z taką informacją zawsze jest jej rozwiązanie, więc czego się tu czepiać.

_________________
...::: Ból przemija - chwała jest wieczna :::...
#633


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.