Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Dziwne stuki Grizzly 700
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.04.2024 17:18



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Dziwne stuki Grizzly 700 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 14.12.2019 10:44
Posty: 1
Imię: Patryk
Quad: Polaris
PostWysłany: 14.12.2019 12:00 
Dziwne stuki Grizzly 700
Witam quad to Yamaha Grizzly 700 na wtrysku rok chyba 2008 lub 2010. Nie pamiętam bo quad kolegi. Ogólnie quad odpala normalnie jeździ moc jest nie kopci itp itd. Po zagrzaniu quad podczas próby odpalania strasznie stuka i czasem zapali a czasem nie. Jeżeli już zapali jest ok bez stuków. Rozrząd ustawiony ok, wałek rozrządu wyciągnięty wygląda jak nowy, zawory luzy ok, dzwigienki zaworowe jak i autodeko też wyglądają wporzadku. Po odkreceniu lewego dekla ujrzałem wyciągnięty na Maxa łańcuch pompy wody i wyrobiony ślizg. Oczywiście części jak przyjdą będą wymienione lecz mam wątpliwości czy to będzie to. Na grupie na fb też utworzyłem temat i jeden kolega ma te same objawy, a twierdzi że ma ten łańcuch nowy. Nie ściągnąłem jeszcze koła magnesowe by zobaczyć co tam pod nim ale myślę że będzie ok. Także chciałbym prosić o rady może ktoś miał taki problem. Bo dziwne jest to że po rozgrzaniu zaczyna się ten problem a zimny nie stuka. Niżej do link do filmiku.

https://youtu.be/Gl1a4wtd3sQ


 
Profil

Rejestracja: 11.08.2018 19:19
Posty: 6
Miejscowość: Olsztyn
Imię: Przemek
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: Linhai 300
PostWysłany: 16.12.2019 18:58 
Re: Dziwne stuki Grizzly 700
Hej. Wkręć nową świecę, bo może być już słaba iskra i ma problem zapalić od razu na ciepłym (zimny na ''ssaniu'' ma bogatszą mieszankę) . A jak już rozbierasz lewą stronę to sprawdź rozrusznik i łożysko kierunkowe rozrusznika.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.