Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - co lepsze blaster czy warior
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 17:43



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
co lepsze blaster czy warior 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.01.2007 23:03
Posty: 3
PostWysłany: 23.01.2007 23:11 
co lepsze blaster czy warior
jesli mozecie to dajcie jakies porady


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 23.01.2007 23:13 
Owszem możemy - użyj funkcji SZUKAJ :zły: O każdym z tych quadów z wiedzy zgromadzonej na forum można napisac pracę doktorską...

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 23.01.2007 23:03
Posty: 3
PostWysłany: 23.01.2007 23:20 
jestem tu nowy i chcialem tylko prosta odpowiedz blaster czy warior .a poczytac też poczytam .jesli moge liczyc na szybka odpowiedz to z gory dzięki


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 23.01.2007 23:33 
Wiem ze jestes nowy - nietrudno to zgadnac. Po prostu, dziennie rejestruje się X nowych osób, i powielanie tego samego po raz n-ty, zwłaszcza jeśli można tego zaoszczędzić naprawde nie ma sensu.
Po pierwsze, tego się nie da tak okreslić - Warrior jest czterosuwem, Balster dwusuwem. Warrior to krowa w porównaniu z Blasterem (prawie 40 kg cięższy), więc i jego osiągi są gorsze - ma natommiast elektryczny rozrusznik i wsteczny, w przeciwienstwie do Blastera. Kazdy z tych elementów jest potrzebny komu innemu - jedni wolą ostrzejszy, lzejszy i mniejszy Sprzęt (Blaster), inni spokojniejszy, bardziej uniwersalny i większy (Warrior). Co kto lubi...nie można tego okreslić za ciebie.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.11.2006 11:14
Posty: 12
Miejscowość: Rzeszów
Quad: Suzuki LTR 450
PostWysłany: 25.01.2007 08:15 
Witam.

Tak jak Kolega wcześniej napisał to dwa różne sprzęty i wszystko zależy od indywidualnego podejścia do sprawy. Ja osobiście zdecydowałem się na Warrior'a i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest większy ale co za tym idzie bardziej stabilny i łatwiejszy w opanowaniu i prowadzeniu. Blaster jest mniejszy i bardziej agresywny. Niestety przy jego gabarytach może to być czasem zgubne (łatwij go położyć). Moc w Warrior'ze jest w zupełności wystarczająca (a nawet jest w zapasie) i quadzik sprawuje się super (moim zdaniem). Jeśli ma być to Twój pierwszy ATV to polecam Yamaha Warrior.
Możesz jeszcze poczytać:
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=4587

Pozdrawiam!


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.