Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Blaster - nierówna praca silnika - " przerywa "
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 16:24



Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Blaster - nierówna praca silnika - " przerywa " 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 25.06.2007 20:11 
No nareszcie ktoś mówiący jasno .. Nareszcie rozumiem jutro jak najszybciej sprawdze czy pomogło dziękuje za pomoc i jeszcze jedna prośba odnośnie tej serwisówki jak ktoś ma lub wie skąd można załatwić i żeby była po polsku bo angielsku już mam to bende wdzięczny

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 25.06.2007 20:13 
czyli do regulacji obrotów nie muszę zdejmować siedzenia bo TORS jest pod siedzeniem całkowicie nad silnikiem a dokładniej nad gaźnikiem .... to w końcu ile jest TORSÓW w blasterku/

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 25.06.2007 20:21 
Co to jest CDI unit w blasterku bo unit to po angielsku jednostka ale nie ma wyjaśnienia dla CDI ?

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 25.06.2007 23:40 
ej ziomki wy jeździcie i macie jakieś doświadczenie w odzieży quadowej polećcie mi jakiś tani kask do 250 zł najlepiej jakiś firmowy no może 300zł na takich rzeczach się nie powinno oszczędzać kupić raz a porządne

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.09.2006 01:14
Posty: 114
Miejscowość: okolice Leszna, Wrocław
Quad: LT500R, LTR 450
Poprzednie quady: Yamaha Blaster
PostWysłany: 26.06.2007 07:28 
Piotrullo111
zasmiecasz forum ... , jesi chcesz o cos zapytac to staraj się pisac wszystko w jednym poscie i cierpliwie czekaj na odpowiedz, trzymaj się tematów i pisz na temat.
Poswiec również trochę czasu na przegladanie starych postow w ktorych jest wiele odpowiedzi na twoje pytania.
W przeciwnym wypadku modowie się toba zajma ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 26.06.2007 09:50 
No więc ile jest TORSÓW w blasterzer po drugie serwisówke bym prosił jak ktoś ma do blasterka 2003 rok najlepiej po polsku a po trzecie jak znacie jakieś dobre kaski na quada do 300 zł to dajcie znać i przepraszam że zaśmiecam ale z drugiej strony nie rozumiem czemu się czepiacie że ktoś odbiega od tematu czy pisze za dużo informacji co w tym złego i komu to przeszkadza to chyba dobrze że jest duże zainteresowanie waszym forum może dostaniecie nagrode nobla :lol:

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 26.06.2007 12:38 
Primo - pytasz się już nie wiem który raz o serwisówkę po polsku, odpisywano ci wielokrotnie że możesz o niej zapomnieć, a Ty dalej swoje...zdecydowanie, umiejętność czytania za zrozumieniem na poziomie pięciolatka, a Ty przynajmniej w teorii jesteś prawie 10 lat starszy :zły:
Secundo - jeśli w temacie jest o nierównej pracy Blastera, a Ty zaśmiecasz go pytaniami w stylu jaki kask kupić do 300 zł (choć taaaaaaaaaaaki temat o kaskach jest już na forum) to się nie dziw że zostaniesz opierdzielony od góry do dołu - ktoś tu może wejść szukając odpowiedzi na nurtujący go temat, a nie po to by wyczytywać czy ci skarpetki pasują do koloru plastików :!:
Tertio - używaj łaskawco znaków interpunkcyjnych bo twoje posty są całkowicie niezrozumiałe - jedno długie bezsensowne zdanie z którego trzeba wyławiać sens wypowiedzi - a chyba nie o to tu chodzi. Podobno zalezy ci na odpowiedzi - a nikt ci jej nie udzieli przy takim stylu twojego pisania, bo nikomu nie będzie się chciało domyślać "co autor miał na myśli". lekcje jezyka polskiego już dla większości z nas dawno się zakończyły...

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 26.06.2007 18:23 
Hamski jesteś myślałem że to jakieś przyjazne forum ale Ty szczególnie Ty axcid wszystkiego się czepiasz . :zły: Utworze post który będzie się nazywał : WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE Z QUDAMI i nikt się nie przyczepi , najwyżej mnie wyrzucicie najwyżej pójde na inne forum, na całkiem innej stronie i tak się już tego co chciałem dowiedziałem . Może to zabrzmiało hamsko co teraz napisałemm, ale właśnie tak miało zabrzmieć. moje zachowanie odzwierciedla twoje ...

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2006 20:27
Posty: 320
Miejscowość: b-stok
Quad: YFZ 450
PostWysłany: 26.06.2007 19:03 
Piotrullo111 napisał(a):
Hamski jesteś myślałem że to jakieś przyjazne forum ale Ty szczególnie Ty axcid wszystkiego się czepiasz . :zły: Utworze post który będzie się nazywał : WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE Z QUDAMI i nikt się nie przyczepi , najwyżej mnie wyrzucicie najwyżej pójde na inne forum, na całkiem innej stronie i tak się już tego co chciałem dowiedziałem . Może to zabrzmiało hamsko co teraz napisałemm, ale właśnie tak miało zabrzmieć. moje zachowanie odzwierciedla twoje ...

LOL :!: :lol: Dobry jesteś :D Płakać po Tobie nie będziemy, a axcid jest między innymi do czyszczenia takich zarazków jak Ty ;) Więc się go nie czepiaj...

_________________
www.bikepics.com/members/kuba9449 <--- Zapraszam


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 26.06.2007 19:16 
Co z tego nie można grzeczniej ! Nie ważne... Jak chcesz to odwiedź mój nowy post pt. Wszyskto co związane z ATV a głównie z YAMAHą BLASTER 200

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.09.2006 01:14
Posty: 114
Miejscowość: okolice Leszna, Wrocław
Quad: LT500R, LTR 450
Poprzednie quady: Yamaha Blaster
PostWysłany: 26.06.2007 19:24 
o ile już nie zostal usuniety :uśmiech:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 26.06.2007 20:10 
Obiecuje poprawe i zapraszam na forum wpisujcie się i odpowiadajcie na moje pytania oczywiście w miare możliwości... Bierzcie udział w ankiecie ...

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 17:52
Posty: 152
Miejscowość: Prudnik / Opole
Quad: niet
PostWysłany: 26.06.2007 20:36 
Piotrullo111 napisał(a):
Hamski jesteś

Tak... aXcid faktycznie jest "hamski" no bo wiesz... hamulca często używa, no i dlatego jest takim "hamem" ;)
http://www.bykom-stop.avx.pl/ :diabeł:

_________________
Zwiastun Ant MasakraTOR


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2007 23:14
Posty: 34
Quad: Yamaha BLASTER 200
PostWysłany: 26.06.2007 21:27 
Masz rację...[b]

_________________
Mój mały QUAD jeszcze ma nie wiele lat

MÓWI SIĘ TRUDNO IDZIE SIĘ DALEJ... ):(:


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.