Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - PROBLEM Z BLASTEREM ! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 14.05.2024 11:48



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
PROBLEM Z BLASTEREM ! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 18.07.2007 08:47 
PROBLEM Z BLASTEREM ! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam. otóż mam taki problem ponieważ jechałem nim i nagle mi zgasł, tak jakby było mało paliwa lecz był pełen bak. Odczekałem chwilę, odpaliłem, przejechałem kawałek i znów zgasł i już musiałem wrócić do domu na lince :x Nie wiem co mu się stało, wyczyściłem już gaźnik, filtr powietrza, świece i nadal jest to samo z tym, że teraz wcale nie chce zapalić lecz wystaje pewna rurka (zdjęcie)Image ta oznaczona czerwoną strzałką i ona jest pod pięta do gaźnika lecz z drugiej strony nigdzie nie jest podpięta, wydaje mi się, że odpięła się od czegoś i dlatego to całe zamieszanie. Prośba do osób, które mają Blastera, aby zobaczyły czy u nich ta rurka też wisi tak luzem, czy jest gdzieś podpięta. Proszę pomóżcie :płacz:

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.09.2006 01:14
Posty: 114
Miejscowość: okolice Leszna, Wrocław
Quad: LT500R, LTR 450
Poprzednie quady: Yamaha Blaster
PostWysłany: 18.07.2007 21:12 
Rurka ktora wisi ( a są chyba takie 3 szt ) to sa przelewy z gaznika
czasami nimi sobie paliwo kapie i maja sobie tak wisiec .
Przeczytaj sobie ponizszy post może ci pomoze:
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... highlight=

zanim silnik zgasl to przerywal ? czy momentalnie zgasł ?


 
Profil

Rejestracja: 07.01.2007 14:28
Posty: 43
Miejscowość: warszawa
Quad: kef300
PostWysłany: 18.07.2007 23:06 
A więc blaster ma zazwyczaj takie objawy przy rozwalonych membrankach... Lub syfie w gaźniku... Membranki są między dolotem (króciec ssący, jak kto woli), taka guma między gaźnikiem, a resztą i między cylindrem... Jak to rozłożysz pamiętaj, że uszczelka idzie między membranki, a cylinder, a nie między króciec, a membranki (przy składaniu)... Membranki, hmm polecam kupić carbon polini i sobie dociąć... (80zł kosztuje) ogólnie pamiętaj, czyste rączki!! Czysty silnik... Czysta robota!!! Jak coś ci tam wpadnie, do tej dziury jak to rozbierzesz, to będzie nie dobrze.... Jakby co pisz na gg to ci wytłumaczę co i jak..
PRZEPRASZAM wszystkich za moje błędy ortograficzne!!

I jak, jakaś diagnoza si pojawiła???? Jak już odkryjesz co to, to napisz, jestem ciekawy!!!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 21.07.2007 16:28 
Chyba coś jest nie tak z iskrownikiem albo cewką, bo na starej świecy jest mała iskra a na nowej nie ma wcale, ale zawiozę chyba go na serwis, bo wyjeżdżam na urlop i nie będę miał czasu go naprawić, a jak wrócę to już może będzie gotów na wściekanie :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na iskrowniku było przebicie. Zrobiłem, ale nadal coś jest nie tak, bo bez tłumika odpala, ale jak wrzucę bieg i chcę ruszyć to gaśnie, a z tłumikiem wcale nie odpala, no już nie mam siły do tego quada . PROSZĘ POMÓŻCIE.

Mod: używaj przycisku :strzałka: Image

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.