Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Yamaha YFZ 450 - Kilka problemów
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.05.2024 10:04



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Yamaha YFZ 450 - Kilka problemów 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 20.06.2013 21:22
Posty: 3
Miejscowość: Dąbrówka
Quad: Yfz450 2005
PostWysłany: 02.07.2013 11:06 
Yamaha YFZ 450 - Kilka problemów
Witajcie, od kilku dni pojawiło się u mnie kilka dziwnych zagadek :

1. Z układu chlodzącego znika woda - konkretnie z chłodnicy - gdy silnik pochodzi z 5-10minut znika setka wody w chłodnicy, a co ciekawe nie widać ani żeby kopcil na biało ani skądś leciało..( dodatkowo jeśli ją odpalę i odkręcę korek chłodnicy to woda bulgocze przy pracy silnika - walnięta uszczelka pod głowicą?? )

2. Na zimnym silniku pali dosłownie na dotyk a jak pochodzi te 10 minut to słychać , że co raz jej ciężej aż w końcu gaśnie i wtedy już ciężko w ogóle ją odpalić

3. Wówczas kiedy yama jest rozgrzana i zgaśnie wentylator włącza się dopiero po około 2 minutach, na pracującym silniku mi się nie włączył

4. Do czego służy wąż odchodzący centralnie od wentylatora chłodnicy?

5. Ostatnia sprawa do tej pory nie martwiłem się odkręconym na noc kranikiem bo nic się nie działo, a teraz się okazało, że po nocy została kałuża pod quadem poniżej foto miejsca z którego kapie wacha ( ten stożek bez węża)


Image


Ostatnio zmieniony przez byszew 02.07.2013 11:06, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.