Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Obroty strasznie przerywają, quad gaśnie, nie da się jeździć
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 01:04



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Obroty strasznie przerywają, quad gaśnie, nie da się jeździć 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.06.2011 09:22
Posty: 20
Miejscowość: Mszana Dolna
Imię: Patryk
Quad: YFZ 450R
Poprzednie quady: trx250ex
PostWysłany: 08.06.2015 11:21 
Obroty strasznie przerywają, quad gaśnie, nie da się jeździć
Witam mam problem ponieważ wczoraj byłem na torze w cieszynie, było koło 30stopni w słońcu, i bardzo go dojechałem, nie oszczędzałem w ogóle, 2 razy po zgaszeniu silnika było słychac jak woda się gotuje w silniku. I pod koniec jazdy quad się zaczal dziwnie zachowywać, zaczął przerywac podczas jazdy i cos strzelać, obroty strasznie przerywały i gasnął więc skończyłem jazde i do domu. Dziś odpalam i to samo, jak myślicie co to może być? zawory do regulacji?
Myśle zawieśc go do serwisu i niewiem ile mniej wiecej naprawa będzie kosztowac, podpowie coś ktoś?
Dzięki z góry : )


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 08.06.2015 18:55 
Re: Obroty strasznie przerywają, quad gaśnie, nie da się jeź
Ciężko stwierdzić co panowie pseudo fachowcy powiedzą. Nie wiem, jak u Ciebie ale w Gdańsku w serwisie panowie liczą sobie 130 pln za roboczogodzinę.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.