Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 23:30



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 26.10.2017 21:29
Posty: 9
Quad: Yamaha Raptor 700R/SE 2017
PostWysłany: 26.10.2017 22:36 
Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
Witam.
Jest tu jakiś ekspert od tych modeli, który jest w stanie oszacować wartość takiego rozbitego quada oraz stwierdzić mniej więcej co mu dolega? Aukcja pochodzi z USA z ubezpieczalni, aukcja w trakcie przygotowania, będzie to licytacja, z reguły oni tam mają wywalone za ile go sprzedadzą, w USA ma już wystawiony papier, że jest nie dopuszczony do ruchu więc kilkadziesiąt kg żelastwa mniej w ich kraju, niestety też nie podają dokładnie co dolega takiemu pacjentowi, są to przeważnie pobieżnie zrobione zdjęcia i pobieżnie stwierdzona dolegliwość czyli zaznaczenie miejsca gdzie jest uszkodzony itp.
Brat kupował tam już kilka razy motory no i czasem bywało tak, że na ogół nic nie było a jak motor już był na miejscu to tam urwane, tam ubite, tam pęknięta chłodnica itp
Z tego co piszę to uszkodzony jest lewy przód, wizualnie widzę rozbity reflektor, ukręcona kierownica no i dziwnie wyglądają plastiki bo niby całe a ze zdjęcia tyłu tak dziwnie ponaciągane, tak samo tylna ośka jakby przekoszona względem całości quada, tak jakby rama była krzywa i tak tył dziwnie schodzi a może mi się wydaje? A no i jeszcze teraz zauważyłem na jednym ze zdjęć, plastiki tylne pod spodem mają taki biały osad, może to też być tzw. FLOOD DAMAGE czyli po zalaniu a wiadomo jak taka "solanka" się dostanie do silnika to też lipa, ale mogę się mylić.

Będę wdzięczny za każdy wpis od majstra albo od kogoś kto coś zauważy. Jestem w stanie licytować tą bestię tylko potrzebuje waszej pomocy :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Ostatnio zmieniony przez xyz252820 26.10.2017 22:36, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.11.2008 19:45
Posty: 168
Miejscowość: Haczów
Quad: Yamaha Raptor 700
Poprzednie quady: Can Am Renegade 800
PostWysłany: 28.10.2017 17:57 
Re: Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
Pod kocem to ona nie stała wszystko zależy od ceny na miejscu poza tym co widać to raczej wszystko powinno być w porządku . Zaliczył jakąś rolke i uszkodził to co widać , na tylnym kole była jeżdzona widać po pałaku i guma raczej palona jakiś miłośnik stuntu chyba używał .


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.10.2017 21:29
Posty: 9
Quad: Yamaha Raptor 700R/SE 2017
PostWysłany: 29.10.2017 10:28 
Re: Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
waclawsz napisał(a):
Pod kocem to ona nie stała wszystko zależy od ceny na miejscu poza tym co widać to raczej wszystko powinno być w porządku . Zaliczył jakąś rolke i uszkodził to co widać , na tylnym kole była jeżdzona widać po pałaku i guma raczej palona jakiś miłośnik stuntu chyba używał .


Jak myślisz, ile w tym stanie jest warta +/- ? Po prostu ile musiałby kosztować, żeby się opłacało. Dopiero wkraczam na drogę Quadów więc nie bardzo się orientuję. Wiem, że nowy kosztuje ponad 9.000$. No i te uszkodzenia, myślisz, że bardziej są to uszkodzenia wizualne niż techniczne? Dziwnie te koła wyglądają, każde w inną stronę no i widzę, że kierownica urwana?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.11.2008 19:45
Posty: 168
Miejscowość: Haczów
Quad: Yamaha Raptor 700
Poprzednie quady: Can Am Renegade 800
PostWysłany: 30.10.2017 17:47 
Re: Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
Jak na miejscu po opłatach wyjdzie 20000 to ja bym był zadowolony o ile można go zarejestrować . Reszta jest do zrobienia jest dużo używanych części do Raptora 700 w przyzwoitych cenach .


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2012 11:24
Posty: 36
Quad: SP 500 H.O
Poprzednie quady: KVF 360
PostWysłany: 22.11.2017 03:46 
Re: Pytanie do ekspertów - Yamaha Raptor YFM 700 R SE 2017
Nie moge zobaczyć tych zdjęć nie wiem czemu najlepiej gdybyś podał link to tej strony na podstawie zdjęć i opisu tam zamieszczonego mógł bym coś powiedzieć. Ale mimo wszystko jeżeli myslisz ze za 2000$ ze wszystkim bedziesz mial go u siebie to odrazu moge powiedzien ze nie licz na to watpie zebys sam silnik za to dostał .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.