Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Sprzęgło Yamaha Raptor 660
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 11.05.2024 20:02



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Sprzęgło Yamaha Raptor 660 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
PostWysłany: 11.05.2004 08:26 
Sprzęgło Yamaha Raptor 660
Witam wszystkich,
Mam pytanko , może ktoś z was miał już taki problem ?
W miniony weekend z ekipą znajomych jeżdziliśmy po tutejszych lasach i zauważyłem niepokojący objaw w moim Raptorze , przy wiekszych podjazdach wybijało 1 bieg , zlekceważyłem cała sprawe i jezdzilismy dalej ale niestety quad odmówił posłuszenstwa na dobre . Brak wszystkich biegów?
Dziwne ze w takim sprzecie pada całkiem sprzegło.?! (taka jest moją diagnoza , niekoniecznie własciwa)
Może ktoś może pomóc .

pozdrawiam
Michał


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.02.2004 22:49
Posty: 94
Miejscowość: Wawa
Quad: Yamaha 660R Raptor
PostWysłany: 11.05.2004 15:53 
ja mialem to samo ze mi 1-ka wyskakiwala i poradzilem sobie wbijajac bieg kopami, delikatnie luzujac sprzeglo poki ne zaskoczy.

a sprobuj wbic bieg bez naciskania sprzegla. jak zachrobocze to znaczy ze masz jeszcze sprzeglo ale cos się ze skrzynia stalo.

a tak przy okazji: jak w raptorze po prawej stronie jest takie goowienko to wstecznego, to mi wchodzi czasem wsteczny bez przekrecania tego, tylko ze muszę albo mocno kopnac albo dwa razy lekko. :? :? :? sprawdzalem linke pomiedzy tym czyms a skrzynia biegow, i wsteczny wchodzi nawet jak jest linka luzna(odczepiona).

_________________
Wielkie yo!! :D


 
Profil

Rejestracja: 19.11.2003 10:12
Posty: 16
Miejscowość: Podlaskie
PostWysłany: 13.05.2004 12:02 
??????????
jak będziesz go tak "Kopał" to niedługo padnie ci a więc jesli stać was na motor to zapewne stać na serwiś zaprowadzcie i Wam zrobią i nie djagnozujce sami biegi w rapim wchodza podczas jazdy bez sprzęgła tok jak w banszingtonku nie uzywam sprzęgła grozi to spaleniem jego a jesli ci biegi nie wchodzą to nie jest jego wina !
masz padniete tryby ewentualnie wodziki normalna sprawa w rapim pierwszy i 2 bieg non stop ulegają defektom .
jak masz rapiego z 2001 pamiętaj o tym !!!
a sprzęgło jak masz lużną klamkę , ewentualnie slizga ci się (silnik dostaje obrotów a ATV przyspiesza jak skuter z automatem) wtedy zaglądaj do sprzęgła w skrucie szykuj około 1000 zł.
Powodzenia.

_________________
ROBERT


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.