Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wytrzymałosc na obciązenie Raptora 660?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 22.05.2024 02:15



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Wytrzymałosc na obciązenie Raptora 660? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.04.2006 01:06
Posty: 29
Quad: w trakcie zmiany/zagubiony w akcji:)
PostWysłany: 17.05.2006 22:27 
Wytrzymałosc na obciązenie Raptora 660?
Witam
Mam takie pytanie,gdyz zauwazyłem,ze na plastikach Rapiego 660 jest napisane ze maxymalne obciązenie pojazdu może wynosic 100 kg i teraz moje pytanie czy cos Cię stanie mojemu sprzetowi jesli zabiore ze soba dziewczyne do lasu(niby drewna do lasu się nie ciagnie:) czyli razem będzie gdzies 150 kg obciazenia,czy cos mi nie popeka lub się złamie jakie moga być konsekwence dla sprzetu?
Serdecznie dziekuje i pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2004 16:22
Posty: 463
PostWysłany: 17.05.2006 22:37 
szybsze zuzycie amortyzatorw.... ale przy spokojnej jezdzie raczej można wziąć dziewczyne... na piknik :diabeł:

_________________
so, let me get this straight , your atv has 450 ccm, whereas my bottle of Moutain Dew has 2.0 liters? ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 17.05.2006 22:44 
Jakby tak było, to żaden amerykanin by nie jeździł, u nich średnia krajowa to 100 kg jeden łepek :)
Amortyzatory mogą ci łatwiej dobić, ale nie sądze żebyś poszedł skakać z kobietą na plecach... prawda ;) Po prostu jezdzi się nieco wolniej i nic nie uszkodzisz. We wszystkich sprzetach jest tak zwany współczynnik głupiego, czyli naddatek jaki daja konstruktorzy do przewidzianej wytrzymałości.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.