Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Yfm 700 GYTR code 46 engine light.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 15.06.2024 21:59



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Yfm 700 GYTR code 46 engine light. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.02.2016 23:31
Posty: 3
Imię: Sylwek
Quad: Yamaha Raptor GYTR 700
PostWysłany: 08.02.2016 23:57 
Yfm 700 GYTR code 46 engine light.
Witam Wszystkich i z miejsca przepraszam za pisownie i ortografie ale mam angielska pisownie w PC i mieszkam w UK od 10 LAT.

Kupilem Raptora kilka dni temu, od poczatku zwrocilem uwage ze kierunki nie chodza jak trzeba klakson nie dziala ,wkreca się slabo ( przy odkrecaniu manetki ma dola ) to nie jest moj pierwszy motor od szkotow wiec bylem przygotowany na to co zobacze pod plastikami ...

Quad byl na felgach i oponach drogowych wiec pojezdzilem kilka dni i wzielem się za wymane kol i opon na offroad i sprawdzenie elektroniki po zdjeciu plastikow nie bylem zaskoczony ,pociete kabelki , poklejone byle jak poskrecane w peczek metry kabli glosnikowych xD. Wiec zobaczylem ze roboty jest na kilka dni a chcialem miec quada na offroad na kolejny dzien, zlozylem plastiki do kupy . odpalilem quada ( ledwo ponieważ akumulator już byl na wyczerpaniu ) ale quad odpalil . Kolejnego dnia podjechalem vanem pod garaz odpalam quada ale akumulator joz byl ( wydojony ) wiec kablami podlaczylem pod vana odpalil na sekunde i zgasl . teraz swieci Engine Light ( 4 + 6 ) 46 Vehicle system power supply (monitioring voltage).

Quad Rozebrany ,Bateria naladowana do 12,7v ,Wtrysk dostaje prawie 12v otwiera się i zamyka ladnie ,przekazniki i bezpieczniki sprawdzone , pompa sprawdzona , alternator sprawdzony , przewody ,kostki sprawdzone .

zaczynam się zastanawiac czy on poprostu nie zlapal bledu przez rozladowany aku. i poprostu trzeba go w jakis sposob skasowac .

dodam ze nie mam oryginalnego licznyka tylko Vapor . który też wywalilem ze wzgledu na to jak byl podlaczony.


POMOCY !


Załączniki:
DSC_0184.JPG
DSC_0184.JPG [ 10.05 MiB | Obejrzany 3440 razy ]


Ostatnio zmieniony przez Nazir 09.02.2016 12:42, edytowano w sumie 3 razy

 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 09.02.2016 08:36 
Re: PROBLEM!! yfm 700 GYTR code 46 engine light
Możesz podpiąć pod komputer i wykasować błędy ale czy to coś pomoże nie wiem.
A regulator napięcia sprawdzałeś ? Generalnie jak dla mnie przyczyną tutaj jest akumulator. Spróbuj podpinać tą super instalację kierunków bo być może gdzieś zwiera.
A i nie podłączaj akumulatora od quada pod akumulator samochodowy nie wróży to nic dobrego.
Ja podłączyłem swój stary w ten sam sposób co Ty tylko pod prawie rozładowany samochodowy tak żeby tylko odpalić i szag go trafił mówimy oczywiści o akumulatorze w quadzie.
Baterie samochodowe są po prostu za mocne.


 
Profil

Rejestracja: 08.02.2016 23:31
Posty: 3
Imię: Sylwek
Quad: Yamaha Raptor GYTR 700
PostWysłany: 09.02.2016 22:24 
Re: Yfm 700 GYTR code 46 engine light.
Ale skoro akumulator jest naładowany i ma 12.7v to dalej może być coś z nim nie tak ? W swojej Yamaha R1 nie raz miałem rozładowany aku. I po naładowaniu nie było problemow. A z tego co czytałem Raptor Gytr i Yamaha r1 2010 mają tą samą elektronike od zapłonu.

Dzisiaj dalej ide walczyć z nim ,mam zamiar sprawdzić czujnik pochylenia i dać bezpośrednio mase z aku do ramy.

-- dodano 09.02.2016 22:24 --

Problem Rozwiazany. Spalona świeca :tuning:


Ostatnio zmieniony przez WsCraft, 09.02.2016 22:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.