Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zmianie koloru/odnawianie plastików w raptorze 700
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 16:38



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Zmianie koloru/odnawianie plastików w raptorze 700 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.07.2018 16:31
Posty: 2
Imię: Maciek
Quad: Raptor 700
Poprzednie quady: Kingway jonathon 150, Suzuki ltz 400
PostWysłany: 01.07.2018 17:07 
Zmianie koloru/odnawianie plastików w raptorze 700
Siema, od pewnego czasu myśle jak by tu odnowić plastiki w raptorze, ponieważ są już zmęczone życiem. Chce to zrobić w miarę tanio i wmiare wytrzymale (lakier w spreju odpada). Rozmawiałem z firmami lakierniczymi to wołają powyżej 1500zl. Wiec zacząłem szukać innego rozwiązania i znalazłem folie 3m, która służy m.in do oklejania samochodów. Jak myślicie jak by tak okleić całe plastiki taka folia to zda to egzamin? I ta folia nie jest taka droga bo za 1mb (152cm x 100cm) to jest koszt ok 130zl ale można znałeś taniej.


 
Profil

Rejestracja: 24.04.2019 21:35
Posty: 14
Imię: Rafał
Quad: Bashan bs200-s7
PostWysłany: 31.07.2019 18:21 
Re: Zmianie koloru/odnawianie plastików w raptorze 700
też myślałem o folii do swojego quada ale nie wiem czy bym sobie z nią poradzil wiec zdecydowałem się jednak na lakier w sprayu. Zobaczę jaki będzie efekt a w razie co można później okleic folią. Z folią jest o tyle fajnie ze wybierasz kolor jaki tylko chcesz i po naklejeniu się nie zmieni. Na puszcze zobaczysz pogladowo kolor a może się delikatnie roznic


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.