Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Raptor 660r zapytanie przed zakupem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 19:00



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Raptor 660r zapytanie przed zakupem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.09.2019 15:18
Posty: 1
PostWysłany: 06.10.2019 20:50 
Raptor 660r zapytanie przed zakupem
Witam, piszę z myślą że ktoś z was właściwie mnie ukierunkuje. Otóż noszę się z zamiarem kupna Raptora, na początku myślałem o 700 ale trafiła się okazja, że mój kolega sprzedaje 660. Maszynę ma ponad 10 lat kupił go prawie nowego. Sęk w tym, że kiedy spytałem go czy robił jakiś remont to był w szoku o czym mówię. Niby chodzi jak powinien, narwany nic nie wzbudziło moich podejrzeń, pracuje równo, pali na dotyk. Jedyne czego się dowiedziałem, to fakt że gdzieś skadś kapie olej, nie dużo bo tyle co nic ale kapie. No i jak już był rozgrzany to dałem mu na luzie do odcinki to puścił niebieską chmurę. Podczas jazdy tej chmury nie ma. No i tak w kropce jestem bo po 1. tańszy jest jak 700 po 2. kupić i zaraz robić remont i z kolei wyjdzie mnie tyle co 700 to też tak średnio.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.