Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350]
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 14:36



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350] 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 13.04.2016 17:52
Posty: 1
PostWysłany: 13.04.2016 18:23 
Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350]
Witam serdecznie.

Od niedawna jestem posiadaczem Quada Yamaha Big Bear 350, z 2000 roku. Niedługo po zakupie niestety z quadem powstał problem.

Pewnego razu brakło paliwa, we filterku paliwowym też nie było już paliwa. Oczywiście paliwo uzupełniłem, jednak od tego czasu w we filterku paliwowym, paliwo nie może nalać się do pełna (a wcześniej filtr był napełniony w całości), i kiedy chwilę pojeżdżę paliwo opróżnia się z flitra i jest w nim pusto, a kiedy puszczę dźwignię gazu, quad zaraz zgaśnie, nie "chodzi" na wolnych obrotach, dopiero jak quad postoi np przez noc to trochę paliwa naleje się do filterka. Ale przy kolejnej jeździe dzieje się tak samo. Ostatnio zauważyłem też że w pewnym momencie kiedy gaz miałem na full, odcieło go na sekundke, tak jak gdyby właśnie brakowało paliwa i zaraz znowu wskoczył na obroty.

Dodam też że w/g mnie quad bardzo dużo pali, ponieważ zaraz po zakupie był zatankowany do pelna i w/g mnie dość szybko paliwo znikło. Czekam za zmiane filtra powietrza, ponieważ ten w/g mechanika w sklepie był nie kompletny i w dość opłakanym stanie. Na tego starego kazał założyć pończochę i tak w tej chwili jeżdzę,w oczekiwaniu na zamówienie.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

Z góry dziękuję


 
Profil

Rejestracja: 28.03.2016 23:50
Posty: 4
Imię: Marian
Quad: Yamaha Kodiak 4x4
Poprzednie quady: -
PostWysłany: 13.04.2016 23:28 
Re: Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350]
jedyne co mi przyszło do głowy.. z tym że nie wiem czy akurat w tym quadzie tak jest, to to, że na "kraniku" masz filtr - siateczkę i ona jest zapchana - w sensie brudna.
trzebaby wykręcić to z baku - pod warunkiem że się da i wyczyścić, ale najpierw zorientuj się czy tam w ogóle coś takiego jest.... mogę bredzić ;)


 
Profil

Rejestracja: 25.01.2020 14:53
Posty: 2
PostWysłany: 25.01.2020 18:22 
Re: Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350]
też mi się zdarzył.
-
behemoth sklep


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2007 22:29
Posty: 1783
Miejscowość: Zachodniopomorskie
PostWysłany: 26.01.2020 19:04 
Re: Problem z paliwem [Yamaha BIG BEAR 350]
Autor informacji do zbanowania z powodu użytej reklamy, oznacza to, rzeczywisty zamiar to pokazanie reklamy a nie zabranie głosu w dyskusji.

_________________
I nikt mnie nie przekona że ,,czarne jest białe a białe jest czarne


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.