Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Czy moduł Yamahy Warrior podejdzie do Big Beara?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 10:34



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Czy moduł Yamahy Warrior podejdzie do Big Beara? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 24.12.2017 10:29
Posty: 13
Imię: Marian
Quad: w trakcie wyboru
PostWysłany: 19.02.2018 23:14 
Czy moduł Yamahy Warrior podejdzie do Big Beara?
Witam!
Potrzebuję szybkiej pomocy dobrego fachowca od Yamahy. Czy moduł CDI Yamahy Big Bear 350 można zastąpić modułem Yamahy Warrior 350? Na zdjęciu wtyczki wyglądają podobnie, a może identycznie. Różnią się numerem katalogowym. Szczerze mówiąc z wściekłością zauważyłem że kupiłem quada bez modułu. Nie wiem jeszcze jakich czarów użyto żeby jeździł.

-- dodano 19.02.2018 23:14 --

Znalazłem coś co chyba jest modułem, ale od jakiegoś skutera. Bardziej przypomina rozmiarem przekaźnik, a po ilości styków widać że nie ma wszystkich funkcji tego z Big Beara.
Moduł Big Beara ma numer katalogowy 3HN85540 - 10 - 00, a Warriora - 3GD85540 - 20 - 00. Na oko są takie same, więc czym się różnią? I czy moduł BB ma funkcję regulacji momentu zapłonu, czy jest to prosty układ tyrystorowy?


Ostatnio zmieniony przez Miszogun, 19.02.2018 23:14, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.