Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z odpaleniem..
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 16:21



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z odpaleniem.. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 06.09.2015 09:17
Posty: 1
Imię: Kuba
Quad: Jeszcze brak
PostWysłany: 13.09.2015 10:49 
Problem z odpaleniem..
Witam.
Nazywam się Kuba jestem tu całkowicie nowy..oczytałem się bardzo dużo ale nie znalazłem opowiedzi na swoje pytanie. Wiem powinienem się przedstawić w innym poście ale zrobię to później. Przechodząc do sedna, kupiłem niedawno Raptora 350 , to mój pierwszy quad. Palił normalnie na zimnym i na ciepłym, problem pojawił się dzisiaj rano chciałem zapalić quada paliwo wszystko jest akumulator też wymieniony wczoraj dobrany katalogowo.
Rozrusznik kręci ale nie odpala jak go zaciągnąłem autem to odpalił , po tym też nie miał problemów. Pytanie co może być przyczyną..Oby jakas ..... :płacz:


 
Profil

Rejestracja: 04.11.2015 13:01
Posty: 4
Imię: Arkadiusz
Quad: Warrior 350
Poprzednie quady: nyśt
PostWysłany: 04.11.2015 13:16 
Re: Problem z odpaleniem..
okdręciłeś kranik od baku paliwa żeby pchało bene dalej ? bo jesli jest zakręcony to spali tyle co w gaźniku i nie ruszy dalej, ja ostatnio miałem taki problem i też nie mogłem Quada odpalić i bawiłem się z nim kilka dni sprawdziłem wszystko a co eis okazało ? ze zerwało klina od magnesora i go przesunęło dzięki czemu nie dawało iskry w tym momencie co trzeba, ściągnęliśmy magnes-or założyliśmy nowego klina ustawiliśmy to wszystko na znacznikach, tam wszystko jest narysowane i pali na dyg musisz sobie jeszcze ustawić przepustowość cylindrów czy jakoś tak nie wiem jak się to fachowo pisze, wlot 0,15 wydech 0,20. ale możne być wiele problemow możne ci gaźnik paliwa nie dawać możne być jakieś spięcie w elektryce, nam udało się dojść do sedna po 2 tyg ciężkiej pracy ale się udało :) mam nadzieje ze jakoś pomogłem Pozdrawiam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.