Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z odpaleniem. Przegrzewa się?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 05:12



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Problem z odpaleniem. Przegrzewa się? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.05.2018 02:16
Posty: 1
Quad: Yamaha Raptor 350
PostWysłany: 30.05.2018 02:22 
Problem z odpaleniem. Przegrzewa się?
Witam,
zakupiłem dzisiaj swojego pierwszego quada Yamaha Raptor 350. Pan który mi go sprzedawał mówił, że filtry olej wymienione ogl nic tylko lać i jeździć. No to kurde pojeździłem :P Gdy tylko wróciłem do rodzinnego miasta (Kwidzyn pewnie kazdy kojarzy :) ) Myślę sobie a przetestuje maszynę. Odjechałem 10 km od miasta i teraz tak gdy dawałem na maxa na 4 biegu (bo ma 4 biegi nie? tak bynajmniej powiedział mi sprzedający) to już coś przerywał no, ale jadę dalej. Zatrzymałem się w końcu na chwile i przy ruszaniu mi zgasł (jeszcze nie ogarniam) i d*** nie chce odpalić. Quad się zrobił cały gorący z prawej strony aż plastiki były ciepłe. No i zrobiłem sobie wycieczkę, że pchałem go 10 km do domu :P Co ciekawe gdy trochę przestygł to odpalił, pojechałem kawałek i znowu zgasł, później gdy już prawie calkiem przestygł nie mogłem go odpalić bo padł akumulator (niby nowy, no ale pchałem go 1,5 h przy właczonym zapłonie i swiatłach). Co myślicie? W moim mieście jest warsztat co się specjalizuje w quadach, ale termin dopiero za miesiąc.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.