Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad odpala i po chwili gaśnie!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 07:24



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
Quad odpala i po chwili gaśnie! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.10.2011 19:17
Posty: 9
PostWysłany: 02.09.2012 09:53 
Quad odpala i po chwili gaśnie!
Witam, dodam iż nie dawno miałem remont silnika (profesjonalnie u mechanika) nowy rozrusznik, nowe magneto, sprzęgło kierunkowe. Założyłem te nowe magneto i próbuje odpalać dosłownie po 3 sek zapalił ja już ucieszony dodaje gazu (odpalałem na ssaniu) a tutaj zaraz zgasł ;/ i tak za każdym razem dodam że bez ssania nie odpali ;/ świeca jest mokra i okopcona. Dodam jeszcze że przed remontem silnika miałem bardzo małą kompresję (jak to przy zatartym) a po remoncie ta kompresja jest tylko o nie wiele wyższa czyli na moje oko mała.
Czytałem na necie że to może być wina gaźnika i do regulacji jednak ja nie znam się za bardzo na mechanice a zwłaszcza przy gaźniku i wiem któe śrubki są od czego ale nie wiem jak mam wyregulować bo na necie czytałem że quad musi być odpalony i rozgrzany silnik a mi jak odpali to na 3-4 sek i gaśnie ;/
Co robić ?

-- dodano 02.09.2012 09:53 --

Sorry za to że piszę od razu post po swoim tematem ale tak usiadłem sobię w garażu i patrze na quada i patrze łezka się kroi w oku aż tu zobaczyłem że w filtrze paliwa nie ma paliwa xd patrze do baku no jest aż pół baku ale w filtrze paliwa nic nie ma ani kropelki czyli prawdopodobnie to jest winą bo jak ma odpalić quad skoro nie dochodzi paliwo do gaźnika ? :D muszę ten węzyk od zbiornika do filtra paliwa przerobić z góry na dół to wtedy będzie działało, czyli temat do zamknięcia !


Ostatnio zmieniony przez PatrykATV, 02.09.2012 09:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.