Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Gaźnik Raptor 350
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 21.05.2024 07:36



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Gaźnik Raptor 350 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.05.2012 16:17
Posty: 19
Imię: Kuba
Quad: Yamaha Raptor 350
PostWysłany: 10.06.2015 11:05 
Gaźnik Raptor 350
Witam

mam problem z Raptorem przyjechałem do domu i po dwóch dniach nie chciał odpalić wczesniej się to nie zdarzało zawsze po kilku próbach odpalał. Odpalił może na 5 sekund i zgasł. Podejrzewam że to wina gaźnika. Filtr powietrza jest nowy nasączony. Gdzieś przeczytałem żeby zatkać dolot powietrza i rzeczywiscie odpalił ale jak puszczam zaraz zgasł. Nie jestem specjalnym mechanikiem i nie znam się do konca ale chce się nauczyć :) Ktoś ma jakiś namiar jak wyjąć i wyczyscic gaźnik ? Jest tutaj jakis poradnik ale zdjecia wygasły i nie jest to Raptor a ja raczej wolałbym to mieć pokazane krok po kroku.

A przyczyną ze nie chce odpalic może być gaźnik ? Miałem już mniej paliwa może zaciągneło jakiś syf ? Gdzieś też czytałem że jest jakaś regulacja w gaźniku mieszanki ile powietrza ile paliwa ktoś wie jak ustawic w raptorze ? Będe wdzięczny za pomoc Pozdrawiam

-- dodano 10.06.2015 12:05 --

oczywiscie nikt nic nie wie i nie pomoże ?


Ostatnio zmieniony przez 3kuba, 10.06.2015 11:05, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 18.03.2015 23:43
Posty: 24
Quad: Yamaha Raptor 350 r
PostWysłany: 17.06.2015 22:29 
Re: Gaźnik Raptor 350
Też mam podobny problem jak u ciebie. Tylko że u mnie jak mu trzymam równe obroty zaczyna przerywać i gaśnie, i też muszę zajrzeć do gaźnika. Tak samo jak Ty nie wiem jak go wyczyścić. A regulacja patrząc po filmikach jest banalna. Wpisz sobie na YouTube jak przeczyscic i wyregolowac gaźnik. Przeczesalem już wszystkie filmiki i nigdzie nie ma takiego z udziałem Raptora 350, więc zobacz sobie na przykładzie innych maszyn. Ja tam chyba nie będę ryzykowal i dam to mechanikowi, ponieważ nowy gaźnik do rapiego 350 kosztuje 700 zł. Pozdrawiam!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.