Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Yamaha AH19W YFM350R-W - problemy po odpaleniu.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 17:25



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Yamaha AH19W YFM350R-W - problemy po odpaleniu. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10.04.2017 18:58
Posty: 1
Imię: Szymon
Quad: Yamaha YFM350R-W
PostWysłany: 10.04.2017 20:45 
Yamaha AH19W YFM350R-W - problemy po odpaleniu.
Witam, mam problem z moim quadem a mianowicie przy odpaleniu ma trochę problemów, po odpaleniu chodzi sobie na wolnych obrotach jednakże jak tylko dodam mu gazu to od razu go muli, strzela i gaśnie. Gaźnik to mikuni bsr36, został zdemontowany, wyczyszczony, układ paliwowy również, filtr powietrza również został wyczyszczony skrupulatnie - problem pozostał. Paliwo zalałem nowe uprzednio dokładnie czyszcząc bak paliwa oraz przewody paliwowe. Quad nie był użytkowany przez około 2 lata, stał non stop w garażu i nie był przepalany. Linka od ssania strzeliła kilka dobrych lat temu ale mimo tego quad świetnie jeździł i trzymał obroty gdy tylko się dogrzał. Wszystko grało i po długim postoju napotkałem takie problemy. Miał ktoś podobną sytuacje?

Dodam, że jeśli zdejmę filtr powietrza i zatkam go ręką przepuszczając niewielką ilość powietrza to quad wchodzi na wysokie obroty i można nimi manipulować manetką gazu.

Tutaj znalazłem filmik gdzie gościu pokazuje problem: https://www.youtube.com/watch?v=yNOpCrifm0I

Będę wdzięczny za pomoc! :) Wybaczcie, że w tym dziale ale widzę, że on jako jedyny w miarę tutaj żyje :)

Pozdrawiam!

Wybaczam, temat przeniosłem. W tytule tematu nie używamy słów pomocy, help itp. //Nazir


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 10.04.2017 20:45, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.