Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kierunkowskazy, Instalacja,
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 10:33



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kierunkowskazy, Instalacja, 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 16.07.2019 20:06
Posty: 1
Imię: Robert
Quad: Yamaha Warrior 350
PostWysłany: 16.07.2019 20:52 
Kierunkowskazy, Instalacja,
Witam, mam problem z instalacją elektryczną. Wiec, posiadam Yamaha Warrior 350 z 1998r. Światła mi działały cały czas, ale chce zarejestrować quada wiec postanowiłem zamontować kierunkowskazy. Znalazłem w wiązce elektrycznej kable które szły od przełącznika (miałem z nim problem bo stary i zaśniedziały) i postanowiłem je wykorzystać, zamontowałem również przerywacz. Wszystko działało przez około 2tygodnie, po tym czasie przestały działać światła i kierunki (dodam że zasilanie dałem z świateł przednich). Zamówiłem z Ali przełącznik ( https://pl.aliexpress.com/item/32470884659.html ) i znalazłem na internecie instalację do warriora ( https://www.manualslib.com/manual/941548/Yamaha-Yfm350x-Warrior.html) z której nic nie rozumiem i na której nie ma połącznia kierunków. W serwisie mi powiedzieli że mi nie pomogą.
Z kolegą rozmawiałem aby nie puszczać zasilania świateł z statora/regulatora/starej instalacji tylko prosto z akumulatora (mówi abym nie spalił przez przypadek aktualnej instalacji i modułu)

Stąd moje pytanie: Jak podłączyć kierunki i światła prosto pod akumulator, gdzie dać przerywacz i ewentualnie bezpieczniki ( i jakie one mają być). Czy takie rozwiązanie było by okay? Ktoś może zamieścić tutaj swój schemat jak miałbym to zrobić?

Jeszcze chciałbym dodać że ma być tam klakson oraz druga stacyjka-przycisk (włącznik homologacji :D )


Załączniki:
warrior 350.jpg
warrior 350.jpg [ 124.87 KiB | Obejrzany 1746 razy ]


Ostatnio zmieniony przez Robert102, 16.07.2019 20:52, edytowano w sumie 1 raz

 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.