Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad nie odpala.POMOCY
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 01:14



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Quad nie odpala.POMOCY 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2009 13:24
Posty: 287
Miejscowość: NOWOGRÓD BOBRZ/lubuskie
Quad: WOLVERINE 450
Poprzednie quady: LUCKY STAR 250, YFM 350
PostWysłany: 07.01.2014 14:25 
Quad nie odpala.POMOCY
Witam.Więc tak napiszę od początku.Wczoraj chciałem pojezdzić.Rano odpalił normalnie,potem już przed samym wyjazdem zero reakcji nawet nic nie tykało jak się dzieje przy spalonym przekazniku rozrusznika. Ale nic odpaliłem na śrubokręt zwierając styki przekaznika rozrusznika i pojechałem.Po powrocie umyłem quada karcherem i wtedy zaczeły się schody.Na odpalanie reakcji żadnej przy naciśnięciu hamulca wyświetlacz gaśnie.Podłączyłem prostownik licznik pojaśniał odpalił bez problemu,myślę podeschnie do rana będzie ok.Na drugi dzień znaczy dzisiaj rano przekręcam stacyjke objawy takie same jak wcisnę rozrusznik licznik gaśnie.Wykręciłem akumulator ,przeczyściłem klemy,naładowałem,podłączyłem.Co się dzieje.Rozrusznik kręci ale ze zwarcia tak jak by był przekaznik rąbnięty(chociaż nie wiem bo jak naciskam starter to żadnej reakcji a powinien cykać).Wykręciłem świecę nie ma iskry,(paliwo dochodzi bo śmierdzi). Co to może być?Miał ktoś takie objawy?Są jakieś domowe sposoby sprawdzenia tego po kolei,czy został mi serwis i trzymanie się za kieszeń.Proszę jak ktoś coś wie niech napiszę.Pogoda ładna jeszcze bym pojezdził.dzięki


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.01.2013 15:47
Posty: 105
Quad: Renegade 800R,11r
Poprzednie quady: shineray, lucky star FU300-SD
PostWysłany: 19.01.2014 17:53 
Re: Quad nie odpala.POMOCY
widocznie prąd gdzieś zanika, sprawdź dokręcenie wszystkich mas, połączenia, kostki.
Co do przekaźnika to wykręć i sprawdz na np. akumulatorze samochodowym


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2013 21:18
Posty: 44
Imię: Artur
Quad: Suzuki Eiger
Poprzednie quady: Chin 200
PostWysłany: 27.01.2014 21:25 
Re: Quad nie odpala.POMOCY
Pozdrawiam Arissa. Siemasz Kolego.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2009 13:24
Posty: 287
Miejscowość: NOWOGRÓD BOBRZ/lubuskie
Quad: WOLVERINE 450
Poprzednie quady: LUCKY STAR 250, YFM 350
PostWysłany: 02.02.2014 09:43 
Re: Quad nie odpala.POMOCY
Problem rozwiązany bez pomocy forum na którym chyba nikogo nie ma.Winny był przełącznik gaszenia quada i startera, obydwa były tak zabrudzone źe szok, rozkreciłem, wyczyściłem , śmigam.

-- dodano 02.02.2014 09:43 --

Siemanko Artur wreszcie jesteś.To moźe nas będzie dwójka na forum.Jeszcze raz WITAJ


Ostatnio zmieniony przez ariss, 02.02.2014 09:43, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.