Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kontrola R problem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 21:14



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Kontrola R problem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 20.03.2011 08:24
Posty: 2
Quad: Kawasaki bruce force 750 4x4
PostWysłany: 07.04.2014 16:44 
Kontrola R problem
witam.
Od jakiegoś czasu w moim quadzie wolverine 450 pojawił się problem zapalającej kontroli R mimo iż, quad nie jest na biegu wstecznym. Zapala się najczęściej przy prędkości 65-70km/h quad wtedy schodzi z obrotów i utrzymuje prędkość 60km/h ponieważ jak dodam więcej gazu to i tak zapala się kontrolka i zaczyna przerywać. Było i jest to dosyć uciążliwe ale gdy chciałem wczoraj wyjechać, kawałek ujechałem i zaczeła się palić na stałe co spowodowało spadek mocy tak, iż quad poruszał się z prędkością nie większą niż 20km/h nie wiem co mam robić, czy to wina czujnika? mało prawdopodobne ponieważ nigdy się nie zapaliła przy prędkości mniejszej niż te 60-70km/h do tej pory. Czy to jest wina komputera? Proszę o pomoc.



Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2008 10:09
Posty: 654
Miejscowość: Pabianice
Quad: Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Lucky Star 250, Polaris Predator 500
PostWysłany: 08.04.2014 19:20 
Re: Kontrola R problem
Sprawdz czujnik biegu wstecznego. Mialem podobnie w grizlaka, wyjalem czujnik wyczyscilem. Na amerykanskim forum znalazlem taka porade zeby dorobic jakis kabelek i go dac do masy, już nie pamietam dokladnie co i jak robilem. Zaznaczam ze ja mam Grizzly 660. Teraz też mi się zapala od czasu do czasu ta kontrolka ale nic się nie dzieje.

_________________
Pozdro
Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.