Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wrażenia z jazdy Kymco KXR 250
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 04:51



Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Wrażenia z jazdy Kymco KXR 250 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.05.2005 23:16
Posty: 1602
Miejscowość: ALCATRAZ TEAM Warszawa-Białołęka
Quad: Can-Am 800: super silnik a reszta taka sobie
PostWysłany: 21.12.2005 21:49 
Bohun to wynika z tego, że każdy kto jest zadowlony ze swojego nabytku, zachwala go innym. Nie ma tu żadnego marketingu producenta, interesu dystrybutora czy wpływu innej grupy trzymającej władzę. Zobacz, że takie samo podejście mają właściciele innych marek do swoich nabytków. Kymco nie jest tu wykątkiem. Po prostu stworzyli markę, która staje się powszechnie uznana. To wszystko.

PS. Nie sprzedaję Kymco i nigdy nie sprzedawałem. Nie mam z tego żadnych korzyści.

_________________
ALCATRAZ ;)


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 21.12.2005 23:25 
Bohun napisał(a):
Tippo napisał(a):
Bohun napisał(a):
No co Ty ? Jakby Ci z Kymco nam płacili to żaden temat by nie przeszedł bez hymnu pochwalnego dla tej firmy... :D

Szczerze to choćby artykuł o Kymco w jesiennym wydaniu jednoślad.pl(wydanie specjalne o quadach-przygotowane we współpracy z atvpolska)brzmi jak hymn pochwalny,uczciwie by było napisać chociaż ,że to artykuł sponsorowany.)


Wierz mi ze nie dostalem za to zlamanego grosza, widac też ze kiepsko u ciebie z rozumieniem tekstu. Staralem się podejsc do niego jako quad dla poczatkujacych. Nie porownuje go tam z wyczynowymi japoncami bo to po prostu co innego. Ocenilem go z perspektywy rozrywki nie zawodostwa.


Sorki kolego,ale ja bardzo dobrze zrozumiałem ten tekst,pewnie tak samo jak każdy kto go czytał.Toż to czysty marketing.Szczerze to wiele artykułów sponsorowanych nie opisuje produktów w takich superlatywach


Kolego wybacz ale proszę o konkrety bo na razie sypiesz puste frazesy. Bo jak powiedzialem nie jest to porownanie do maszyn wyczynowych co też zaznaczam w tekscie.

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 05.03.2005 20:22
Posty: 53
Miejscowość: Warszawa
Quad: Extreme300 x 2
PostWysłany: 30.05.2006 22:34 
GALILEUSZ napisał(a):
Bohun to wynika z tego, że każdy kto jest zadowlony ze swojego nabytku, zachwala go innym. Nie ma tu żadnego marketingu producenta, interesu dystrybutora czy wpływu innej grupy trzymającej władzę. Zobacz, że takie samo podejście mają właściciele innych marek do swoich nabytków. Kymco nie jest tu wykątkiem. Po prostu stworzyli markę, która staje się powszechnie uznana. To wszystko.

PS. Nie sprzedaję Kymco i nigdy nie sprzedawałem. Nie mam z tego żadnych korzyści.


kilka dni temu chwaliłem swojego quada na wątku o osiągach quadów - i co?

tyle,że admin wszystko wywalił :szok:


 
Profil

Rejestracja: 26.10.2005 22:00
Posty: 270
Miejscowość: Poznań
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 30.05.2006 22:41 
Bohun napisał(a):
kilka dni temu chwaliłem swojego quada na wątku o osiągach quadów - i co?

tyle,że admin wszystko wywalił


Jezus odpowiedź jest prosta, admin usunął naszą kłótnie o tym czy Twoj quad jest szybszy czy moj, ponieważ tytuł brzmi OSIĄGI QUADÓW, a umawianie się na wyścigi, to przyznasz sam, że to trochę nie ten dział i temat :oczy:


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 05.03.2006 12:20
Posty: 124
Miejscowość: Słubice
Quad: Renadka
PostWysłany: 09.06.2006 23:51 
Bardzo mile zaskoczenie, po przeczytaniu wielu obelg po adresem wszystkiego co nie amerykanskie lub japonskie, ten Sprzęt jezdzi i się nie sypie. Zuwazylem, ze i Arctic Cat dostrzegl zalety tego modelu, przygarneli go i zrobili z niego amerykanina pod haslem DVX 250 - to już chyba cos znaczy. Ze sporym doswiadczeniem na wielu sztukach polecam ta marke jako pojazdy rekraacyjne i dla poczatkujacych. Swietna zabawa!!! (Uwagi opisalem w: KXR I MXU 250(słuze rada))


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.