Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Mxer 150
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:25



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Mxer 150 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.02.2006 22:52
Posty: 2
Miejscowość: Wawa
Quad: Nie zdecydowałem co kupić-HELP !!!
PostWysłany: 18.02.2006 23:26 
Mxer 150
Witam wszystkich !
Chciałbym dowiedzieć się czegoś od użytkowników Kymco Mxer 150. Zastanawiam się nad zakupem takiego quada, który posłużyłby jako pług śnieżny na osiedle mieszkaniowe (chodniki, parkingi). Znajomy posiada takiego okazyjnie na zbyciu. Myślicie, że Kymco 150 da radę z takim zadaniem ? Czy nie nawali np automatyczna skrzynia od dużego oporu ? Proszę o wypowiedź użytkowników w/w quada, ewentualnie jakąś podpowiedź co do zakupu sprzęciku, który sprostałby postawionemu zadaniu... Dysponuje kwotą max 8000 zł na samego quada plus wydatek na pług. Chętnie zakupię używany w leasing.

Pozdrawiam.
P.S.

Quad jest chyba lepszy niż traktorek z Castoramy? Sam już nie wiem, ponieważ niektóre traktorki w cenie 7000 zł mają moc 18 KM...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.02.2006 22:52
Posty: 2
Miejscowość: Wawa
Quad: Nie zdecydowałem co kupić-HELP !!!
PostWysłany: 23.02.2006 18:26 
Czy nie ma tu nikogo kto ma Kymco 150 Mxer ? Wątpie...
Napiszcie coś proszę o w/w sprzęciku. Jak się sprawuje, ile pali, gdzie serwis w Wawie, po ile części itd....


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.02.2006 13:33
Posty: 38
Miejscowość: ze środka
Quad: PoPo 700
PostWysłany: 13.03.2006 09:37 
Mam MXera od niedawna, przejechane ma 250 km (w tym moje ponad 100). Pali od pierwszego razu, na tą 100-wkę spalił około 3-4 litrów paliwa. Ja jeżdżę po lesie, zaśnieżonymi ścieżkami leśnymi, nie używałem go do odśnieżania. Na takie jazdy jest bardzo poręczny - nieduży i lekki - można go samemu wyciągnąć ze śniegu jak się zakopie i mieści się między drzewami. Jestem zaskoczony pozytywnie jego oponami Kenda Dominator - idą w śniegu całkiem dobrze. Jedyne do czego moge mieć zastrzeżenia, to przednie hamulce - są takie sobie. Serwisy w W-wie Scooterland na modlińskiej, MSG w Józefowie, części podobno nie są drogie.

_________________
Pozdrawiam

Jacek


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 13.08.2006 16:47 
Niezdecydowanie
Wiec Tak ponieważ widze ze jestes jeszcze niezdecydowany to powiem tyle mam tego quada i jest on typowo turystyczny nie sportowy przykro ale ja go wykozystuje sportowo , krotko pali malo jakies 3-4 litry na 100 km w zaleznosci od terenu i twojej wagi , jeszcze nic mi się nie popsulo prucz to ze przez przypadek odcilem sobie drutem który i jakos odskoczyl i odciol mase a tak to nic wczoraj padal deszcz wiec pomyslelem aby jechac z kumplem na piaskownie woda po polowe opon no to sa super warunki no to gaz praie na max piekny odprzysk a co najwazniejsze bardzo dobra przyczepnosc polecam te opony kole wiechal bo bal się bo na chinczyku byl . do sniegu idealny na plaskich teranach na plug też się nadaje jak i do holowania , hak ma wiec spoko , holuje supcio :D pisze do 100 kg ale ja nie wracam uwagi kiedys holowalem za pozwoleniem taty na bocznej uliczce jego samochod jak i kumpla (ten co wczesniej wymienilem) quada . Zakup wyciagarke bo pod gorke pod nachyleniem 40 ( z piasku !!! ) nie ma szans inne daje rade . rozpedzilem go na asfalcie do 118 ( z gorki ) ! jednak zaczął piszczec wiec zwolnilem . ciezko się go myje . bo mocno zabudowany plastikami . jak by co to pisz . przejechalem nim już 2340 km ma 3 latka i narazie nic . ahhh maa mocna wade ! wywala uczelke z pod cylindra jak się dlugo jezdzi ale to tak jakos co rok . mam jedna uszczelke do sprzedaniea 70 zl za tyle ile kupilem jak by ktoś byl zainteresowan to pisac . ja już nie wymienim uszczelek bo zalepilem takim klejem specjalnym do tego

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.10.2005 16:58
Posty: 139
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 22.09.2006 16:15 
Ojj co do tych części troszke się nie zgodze gdyz sa drogie lekko . już mowie pare znaczy glownie chodzi mi o takie wazniejsze zespoly ze sa drozsze Np :
Rama nowa 5,000 zl ja prostowalem ją za 2.000 zl bo się nie oplacalo nowej
Swiatlo przednie 250 zl
migacz - 80 zl
uszczelka spod glowicy - 70 zl
naprawa elektroniki <wymiana kabelkow ,w serwisie > 100 zl
plastik 1 boczny - 260 zl
bagaznik przedni lub tylny - 510 zl

jak mi się cos przypomi jeszcze to napisze narazie tylko tyle . ojj mam już w tych cenach doswiaczenie bo kolega rozwalil mi quada o slupek klinkierowy
zdjecia mojego maxxera po rozbiciu , album ,, rozbity moj quad''
www.djbartez.fotosik.pl

_________________
POZDRAWIAM ! Milego quadowania !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.