Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Moduł CASOLI do Kymco - Po Raz Ostatni :-)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:35



Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Moduł CASOLI do Kymco - Po Raz Ostatni :-) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.08.2012 14:42
Posty: 33
Quad: Loncin 250cc
PostWysłany: 22.07.2015 21:16 
Re: Moduł CASOLI do Kymco - Po Raz Ostatni :-)
bboy4 napisał(a):
skąd ja niby miałem wiedzieć że ten producent był zawsze pomocny , skoro ja na forum trafiłem niedawno??
bboy4 napisał(a):
Nie wiem pytałem bo od 10 lat uważałem że forum do tego służy
W końcu jak to jest, na forum trafiłeś (zarejestrowałeś się) niedawno i też tego nie jesteś pewny stawiając znaki zapytania, a z drugiej strony już od 10 (dziesięciu) lat jesteś uważnym obserwatorem, czytając interesujące Ciebie posty na pewno się zorientowałeś gdzie jest, był, ,,pies pogrzebany, tylko pytanie jak się wabił,, żeby ten próg przeskoczyć musisz wiedzieć i na pewno wiesz żeby cokolwiek więcej doświadczyć o tej czy innej osobie wrzucasz nick użytkownika w panelu użytkowników i widzisz, jak kto był, jest pomocny. Dalej, skoro twierdzisz
bboy4 napisał(a):
forum jest do zadawania pytań ,wymiany spostrzeżeń a nie do stwierdzeń
…. to sam sobie zaprzeczasz, a to dlatego że zwracasz się innego użytkownika forum Góral39 Czy możesz napisać ile czasu jeździłeś ,lub nadal jeździsz jeśli nei sprzedałęś Quada po zamontowaniu tego modułu??.... który na pewno przekazał Tobie wszelki interesujące informacje sprowadzając je do konkretnych stwierdzeń, dlaczego nie podzieliłeś się z nami??, i obojętnie czy były dla Ciebie merytoryczne czy nie, nie wspominając o tym jak sam Góral39 bezpośrednio na forum osobiście opisał. Masz pretensje, zadajesz pytanie,
bboy4 napisał(a):
można czekac na jakąkolwiek odpowiedź kupe czasu a pytanie jest dość proste a zarazem pomocne
otrzymujesz odp. (Góral39) i nawet się z mami nie podzielisz, no to w końcu jak to jest, chyba tak ,,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i tu ponownie jest ,,pies pogrzebany tylko jak się wabi,, (cytat z reklamy).

_________________
Nie bój się rozumu krytykującego twe błędy; ten sam rozum wskaże ci prostą drogę do ich naprawiania.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.06.2015 13:48
Posty: 37
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Imię: Przemek
Quad: Kymco KXR 250
Poprzednie quady: Motocykle
PostWysłany: 25.07.2015 10:25 
Re: Moduł CASOLI do Kymco - Po Raz Ostatni :-)
mika30 po pierwsze nie wrzucałem nazwy nicka nigdzie , kto jaki jest pomocny itd bo na forum Car Audio na którym jestem moderatorem ,niestety takiej funkcji nie ma... (a szkoda lub nie , nie zbaczam z tematu).

Po drugie kolega Góral , co oczywiście pewnie może nawet potwierdzić , nie przekazał mi nic innego jak informacje zawarte w jego pierwszym poście w wątku który założył (Moduł do MXU 300). Informacje pomocne , ponownie utwierdzające mnie w przekonaniu ale pokrywające się z informacja mi z posta czyli mniej więcej: Silnik pracuje dużo bardzie kulturalnie , to zupełnie inny Quad inna jazda , trzeba uważać żeby nie przekręcić obrotów oraz informacje odnośnie sprzedającego ,że godny polecenie , o czym kolega Jarecki wspomina dwukrotnie w moim wątku....

Nie widziałem najmniejszego sensu aby powielać te Informacje kolego - Gdybym dostał od kolegi Górala jakiś wykres z hamowni , zdjęcie V-max , lub cokolwiek innego co wnosi do tematu , uwierz mi że na pewno bym wrzucił , tak jak wrzuciłem treść e-maili od sprzedawcy owego modułu....

Pozdrawiam i proszę zamknąć wątek , nie ma co mieszać - Moduł tak czy siak muszę kupić , bo na piaskownicach brakuje oddechu - Pozdrawiam i Dziękuje Góralowi , Jareckiemu i innym o których zapomniałem za odpowiedzi w tym wątku :-)

_________________
Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.