Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Sworznie EPI
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 07:39



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Sworznie EPI 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.06.2014 18:57
Posty: 1220
Miejscowość: Polska
Imię: Dominik
Quad: BRP 1000
Poprzednie quady: Było ich trochę:)
PostWysłany: 17.07.2018 13:05 
Sworznie EPI
Witam wszystkich, użytkował/użytkuje ktoś w swoich maszynach sworznie firmy EPI PERFORMANCE ?

Jak z ich trwałością ? U mnie w przypadku oryginałów różnica w cenie to taż 50%


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 17.07.2018 19:05 
Re: Sworznie EPI
To się nawet nie zastanawiaj, co do trwałości to nie ma tragedii wszystko zależy od montażu i luzu na innych podzespołach zawieszenia , nawet oryginały długo nie wytrzymają jeśli będziesz miał luz np na końcówkach drążków lub łożyskach kół czy tulejach wahaczy , jakość nie jest zła choć nie powiem ,że oryginał to oryginał , osobiście 50% taniej przemawia za EPI w cenie jednego wymieniasz dwa , ja często używam części tej firmy i jestem zadowolony , ale poczekaj aż więcej osób się wypowie aby nie było ,ze cię namówiłem a okaże się ,że są do d..py ;) ostatnio stałem przed takim samym dylematem i kupiłem oryginały ,ale tylko dlatego ,że trafiła się dobra cena , po jakimś czasie wymieniałem komplet na górnych wahaczach i kupiłem już epi - jak na zdają egzamin


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.06.2014 18:57
Posty: 1220
Miejscowość: Polska
Imię: Dominik
Quad: BRP 1000
Poprzednie quady: Było ich trochę:)
PostWysłany: 19.07.2018 11:42 
Re: Sworznie EPI
Zastanawia mnie tylko dlaczego moderator przerzucił ten temat tutaj... Skoro pytam ogólnie o firmę i o jakość jej przedmiotów.
Mój temat co drugi przerzucają o znaczeniu ogólnym, a ktoś jak byk napisze o konkretnej marce quada to zostawiają temat w dziale WARSZTAT.

Nie rozumiem tego...


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.