Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jaka wyciągarka? Jaki pług?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:57



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Jaka wyciągarka? Jaki pług? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.06.2018 21:57
Posty: 21
Imię: Bartek
Quad: Kymco MXU 500
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 26.11.2018 10:59 
Jaka wyciągarka? Jaki pług?
Witam mam takie przemyślenia i kieruje się z pytaniem do forumowiczów i ludzi którzy mają już jakieś doświadczenia.
A więc jaka wyciągarka byście proponowali do Kymco mxu 500 . Ja myślę że dragon 2500 była by okej A Wy co myślicie?


Kolejne pytanie czy macie już jakieś sprawdzone pługi do Kymco mxu 500 po pierwsze żeby był łatwy montaż no i wytrzymałość. Piszcie co o jakim pługu sądzicie i jak by linki do aukcji ewentualnie

Z góry dzięki


Ostatnio zmieniony przez bartek07klapa, 26.11.2018 10:59, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 26.11.2018 17:48 
Re: Jaka wyciągarka? Jaki pług?
Jeśli do pluga to wystarczy ale do terenu już nie , w teren proponuje super winch terra 25 lub 35 cena w zależności od sklepu 900-1100 zł ale wyciągarka warta tej ceny , co do pługa to firma prestige czy jakoś tak zajmuje się produkcją ale jak z montażem do Kymco to ciężko powiedzieć , szukał bym raczej używki w mniejszych pieniazkach bo nowe plugi trochę kosztują a w żeczywistości naprawdę niewiele się z nich korzysta , no chyba że masz firmę odśnieżającą


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.