Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przyczyną uderzenia ? Słabsze hamulce
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 11:54



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Przyczyną uderzenia ? Słabsze hamulce 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.06.2018 21:57
Posty: 21
Imię: Bartek
Quad: Kymco MXU 500
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 26.12.2018 10:03 
Przyczyną uderzenia ? Słabsze hamulce
Witam mam takie pytanie bo jechałem quadem i przednim prawym kołem uderzyłem w pień wystający zdjeło oponę z felgi i wygieło wahacz . No i wahacz nowy sworzeń też zbieżność ustawiona jedzie ładnie tylko mam dużo słabsze hamulce przedni na pewno i ten w nodze też tył chyba ok[code][/code] czy możliwe jest że zapiwietrzyło układ czy jakaś inne przyczyna macie jakieś pomysły co sprawdzić?

-- dodano 26.12.2018 10:03 --

Odświeżam jakoś nie było czasu wejść i napisać co i jak.
A więc hamulce odpowietrzyłem to jednak nie to ;-/
odpowietrzałem jak i na zaciskach tak i na tym reduktorze nad przednimi kołami.
jak naciskam dwa hamulce w rączkach tył + przód hamulce ciężko się zaciskają .
Prawdopodobnie chyba ten reduktor poszedł ... wiece coś może w tym temacie gdzie można go kupić i czy to on ?


Ostatnio zmieniony przez bartek07klapa, 26.12.2018 10:03, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 09.10.2018 17:33
Posty: 7
Imię: Marcin
Quad: Kymco Maxxer 450i
Poprzednie quady: EGL 250
PostWysłany: 26.12.2018 11:56 
Re: Przyczyną uderzenia ? Słabsze hamulce
Według mnie to nie to. Jak odpowietrzales hamulce? Tylko z raczek czy jeszcze z pedały? U mnie jak się przetarl przewód odpowietrzylem tylko z raczek i była lipa a nie miał kto mi pomóc przy pedale. Jak odpowietrzylem też pedal to odrazu hamulce wrocily. Dodam że zmieniłem odrazu cały plyn

-- dodano 26.12.2018 11:56 --

Według mnie to nie to. Jak odpowietrzales hamulce? Tylko z raczek czy jeszcze z pedały? U mnie jak się przetarl przewód odpowietrzylem tylko z raczek i była lipa a nie miał kto mi pomóc przy pedale. Jak odpowietrzylem też pedal to odrazu hamulce wrocily. Dodam że zmieniłem odrazu cały plyn


Ostatnio zmieniony przez FoxRacing86, 26.12.2018 11:56, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.