Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kymco kxr 250 zgasł w czasie jazdy, rozrusznik nie działa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 23:56



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kymco kxr 250 zgasł w czasie jazdy, rozrusznik nie działa 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 14.08.2023 17:50
Posty: 4
Quad: kxr 250 Kymco
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 19.09.2023 21:03 
Kymco kxr 250 zgasł w czasie jazdy, rozrusznik nie działa
Witam jeździłem quadem kxr Kymco 250 około godzinę trochę po łąkach i po asfalcie ... w pewnym momencie na prostej asfaltowej drodze jadać vmax zgasł mi jak by nagle stracił dopływ paliwa, nie reagował na dodawanie gazu i wyłączył się jak by z braku paliwa, chciałem odpalić go ale rozrusznik nie działa. Wszystko działa jak należny poza tym rozrusznikiem który nie działa, nie reaguje ( rozrusznik podłączony na krótko włącza się) jaka może być przyczyna, pomysły? dopuszczam usterkę elektryczną bo po uszkodzeniu części w silniku ten rozrusznik by startował ale nie odpalał silnik. Bezpieczniki są całe, światła działają, dźwięk działa, kierunki też starter nie reaguje na odpalenie silnika, sam z siebie uszkodzony starter nie spowodował by zgaśniecie quada. Nie było stuku, innych dziwnych dźwięków jedynie sam spadek mocy jak by z braku paliwa.. pomocy!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.