Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kymco Mxer 150 - Zobaczcie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 17:37



Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Kymco Mxer 150 - Zobaczcie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2008 09:09
Posty: 296
Miejscowość: Nysa
Quad: X
PostWysłany: 14.02.2008 20:47 
no wiecie jaki mój quad jest... wygląda na zadbanego nawet ale dojechany równo jest... nie wiecie za ile by mi się udało go sprzedać ?

_________________
A.N.T - ATV NYSA TEAM


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.06.2007 08:27
Posty: 79
Miejscowość: WLKP
Quad: coś tam się znajdzie w garażu ;-)
PostWysłany: 15.02.2008 12:17 
"eczko" jak czytam te Twoje wypociny, to żal mi Ciebie chłopie. Kupiłeś pierwszego quada marki Kymco, do tego był to sprzęt przeznaczony dla amatorów do spokojnej jazdy po szutrach, a nie do przeprawówki lub na tor motocrossowy, a Ty go "katowałeś" jak wyczynowca i jeszcze narzekasz. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty jakie napisałeś i zastanów się troszkę nad sobą, bo albo masz 8 latek albo rodzice zapomnieli Cię posłać do szkoły :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2008 09:09
Posty: 296
Miejscowość: Nysa
Quad: X
PostWysłany: 18.02.2008 13:00 
Image

trochę za dużo gazu dałem przy jeździe na dwóch kołach i mxer dynda hehe :P :P

_________________
A.N.T - ATV NYSA TEAM


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 15:07
Posty: 696
Miejscowość: Białystok
PostWysłany: 18.02.2008 13:06 
Widzisz jaki szatan...a Ty narzekasz :D :D

_________________
Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2008 09:09
Posty: 296
Miejscowość: Nysa
Quad: X
PostWysłany: 18.02.2008 13:09 
on dynda :płacz:

no sam na dwa koła nie wyrwie, trzeba mu pomóc, stanąć na tylnym bagazniku, przepustnica max i fest się wybić, a G700 wystarczy ze gaz na maxa i już staje ^^

_________________
A.N.T - ATV NYSA TEAM


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.08.2004 09:58
Posty: 119
Quad: Polaris 800EFi-czorny-zadatkowany
PostWysłany: 18.02.2008 20:45 
Cytuj:
"eczko" jak czytam te Twoje wypociny, to żal mi Ciebie chłopie. Kupiłeś pierwszego quada marki Kymco, do tego był to sprzęt przeznaczony dla amatorów do spokojnej jazdy po szutrach, a nie do przeprawówki lub na tor motocrossowy, a Ty go "katowałeś" jak wyczynowca i jeszcze narzekasz. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty jakie napisałeś i zastanów się troszkę nad sobą, bo albo masz 8 latek albo rodzice zapomnieli Cię posłać do szkoły :)


Hehe ..właśnie go śledziłem i szukałem czy tylko w dziale Polaris głupoty wypisuje,ale widzę ,że nie tylko...hehe ..daleko nie musiałem szukać..eczko eczko mordo Ty nasza...:)

_________________
http://www.motosuchy.abisar.com/galeria_cross.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2008 09:09
Posty: 296
Miejscowość: Nysa
Quad: X
PostWysłany: 18.02.2008 20:50 
lava przesadzasz :D mój Kymco to legenda już prawie :oczy:

ktoś musi na tym forum ludzi denerwować tak być nie może hehe 8)

_________________
A.N.T - ATV NYSA TEAM


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.08.2004 09:58
Posty: 119
Quad: Polaris 800EFi-czorny-zadatkowany
PostWysłany: 18.02.2008 20:52 
nie lava tylko lavaa...;)
A w denerwowaniu to faktycznie jesteś mistrzem..chociaż wczoraj trochę Cię naprostowałem w dziale Polaris...hehe

_________________
http://www.motosuchy.abisar.com/galeria_cross.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2008 09:09
Posty: 296
Miejscowość: Nysa
Quad: X
PostWysłany: 18.02.2008 20:54 
no tak tak ^^

zajrzyj w tamten temat bo już odpisalem hehe

_________________
A.N.T - ATV NYSA TEAM


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 21.02.2008 08:41 
mam kumco mxer
(tak jak u was)2 wady:
hamulce: przedni - ok tylny - brak (powymieniałem klocki i nic się nie zmieniło, jest jakiś sposób?)

amortyzatory: tylny - ok przedni - brak (warto wymienić na nowy?)

Pyzatym quad OK, zawsze nawet przy temperaturze -10 odpala odrazy, katuje go po błotach i zawsze bez problemów dojeżdżam do domu. Chyba że zabraknie paliwa...


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.11.2006 23:41
Posty: 174
Miejscowość: Poznań
Quad: Kymco MXer 150
PostWysłany: 21.02.2008 10:17 
ALEKSJEJ napisał(a):
hamulce: przedni - ok tylny - brak (powymieniałem klocki i nic się nie zmieniło, jest jakiś sposób?)


a to ciekawe, bo ja mam dokladnie odwrotnie :lol: ale jeszcze nic z tym nie robilem, bo nie mam czasu. Ale mysle, ze rozpiecie prozdu i tylu i podregulowanie linek duzo pomoze


ALEKSJEJ napisał(a):
amortyzatory: tylny - ok przedni - brak (warto wymienić na nowy?)


no to typowy problem. podobno regenerowane amory spisuja się lepiej niz fabryczne. jesli chodzi o przednie to ja mysle o wymianie na amortyzatory od jakiegos innego pojazdu, ale chyba będzie ciezko dopasować, bo sa dosc krotkie...

ALEKSJEJ napisał(a):
Pyzatym quad OK, zawsze nawet przy temperaturze -10 odpala odrazy, katuje go po błotach i zawsze bez problemów dojeżdżam do domu. Chyba że zabraknie paliwa...


z pracy silnika też jestme super zadowolony. Co prawda jak postal kilka miesiecy nie odpalany, to pozniej kiepsko chodzil ale po rozkreceniu i przedmuchaniu na wszystkie strony gaznika cyka jak noweczka i odpala na dotyk, mimo, ze kilka lat już ma :figielek: :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2008 20:53
Posty: 15
PostWysłany: 26.02.2008 21:05 
Witam,

przebrnąłem do końca, momentami dosyć ciekawe, zastanawiam się nad zakupem nowego Kymco MXR 150 ON ROAD, cena katalogowa niecałe 10 tyś, może ktoś wie czym to się różni od starej konstrukcji MXR 150 oprócz homologacji ???

http://www.motor-land.com.pl/files/ofer ... d_150.html

Czy ktoś wie jeśli macie to zobaczcie czy to coś różni się od Waszych???

Na marginesie to kolor ma wredny a tylko takie są.

Podejrzewam, że w moim wieku 33 + syn 4 lata jazda w weekendy po lesie i ścieżkach polnych, to zakup tego sprzęta ma sens, żadnych skoków, topień, przepraw itp, a może ktoś podsunie inną propozycję??? Homologacja konieczna.

Pozdrowienia dla wszystkich

PS jak ja byłem w wieku niektórych z Was, a nie było to przeciez tak dawno to ćwiczyłem motorower marki komar i była to prawdziwa frajda ;-)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 26.02.2008 21:43 
BEHEMOT napisał(a):
jak ja byłem w wieku niektórych z Was, a nie było to przeciez tak dawno to ćwiczyłem motorower marki komar i była to prawdziwa frajda

Odpowiem na to pytanie:
Z uwagi na to , że już kiedyś miałeś do czynienia z komarkiem i piszesz , że była frajda to odpuść sobie 150 , weź coś większego. Widziałem faceta waga około 90kg i 180 cm na MXU150 i powiem wyglądał prześmiesznie :D
Pomyśl nad MXU 250 lub 300 , teraz mówisz sobie
BEHEMOT napisał(a):
jazda w weekendy po lesie i ścieżkach polnych, to zakup tego sprzęta ma sens, żadnych skoków, topień, przepraw itp

ale quad to jest takie wredne "stworzenie" , że ciągle kusi :D
Mxer to pierwszy quad Kymco, także zawsze będzie gorszy od nowego , czyli MXU. Obecnie pojazdy tej marki spisują się super , u mnie 4500km - a to już jest jakiś wynik.

_________________
Kymco MXU 250 sprzedany , Suzuki KQ 750 , sprzedany Kymco Maxxer 250 , Suzuki LTR 450 fun&race edition


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.02.2008 20:53
Posty: 15
PostWysłany: 26.02.2008 22:59 
Dzięki z szybką odpowiedź, ale w tych pieniadzach to raczej wybrałbym Suzuki OZARK 250 lub tańszego Polarisa 12 800 pojemnosc 200 otworzyli salon w Lublinie i mają promocję, zresztą wszyscy handlujący POLARISEM mają tą cenę na ten model Phoenix 200, przewaga nad Ozarkiem to homologacja drogowa. Zobaczymy co inni napiszą ale dzięki oczywiście za Twoją opinię.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.10.2006 13:02
Posty: 87
Miejscowość: Białystok
Quad: Aeon COBRA 350
PostWysłany: 27.02.2008 00:21 
Matti napisał(a):
ktoś musi na tym forum ludzi denerwować tak być nie może hehe 8)


Wygląda na to, że każde forum musi mieć swojego trola, a tymi komentarzami nie ma co sobie dupy zawracać. Wdając się w dyskusje tylko go prowokujecie. Naprawdę szkoda czasu. Lepiej wziąć quada i potaplać się w błotku.

pozdrawiam - MERIT


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.