Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Sprawy organizacyjne - Zlot ATV Polska 18-19.06.11
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 09:46



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Sprawy organizacyjne - Zlot ATV Polska 18-19.06.11 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 21.04.2011 07:46 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Dzięki D.L-G ! Jeśli ktoś wie to proszę o info , który w takim razie hotel jest najbliżej Biskupic ? Pewnie już wszystko będzie zajęte, ale nie zaszkodzi zadzwonić. :)

-- dodano 21.04.2011 08:46 --

Faktycznie z rezygnacją i oddaniem zaliczki problemu nie ma , bo dziś z rana , nie wiem czy po interwencji D.L-G, czy też nie , ale dzwonili do mnie z hotelu Bonaparte z zapytaniem , czy rezerwacja jest aktualna, bo jeśli nie to zaliczkę odeślą na konto :>

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


Ostatnio zmieniony przez ALINA, 21.04.2011 07:46, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 25.04.2010 06:48
Posty: 1171
PostWysłany: 21.04.2011 09:55 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
D.L-G
zle przeczytalem o co afera :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.02.2010 19:24
Posty: 387
Miejscowość: Częstochowa
Quad: TRX 450r
PostWysłany: 21.04.2011 10:00 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Cytuj:
D.L-G napisał(a):
W Paradzie mogą wziąć udział quady i pojazdy UTV zarejestrowane oraz niezarejestrowane. W Paradzie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Dopuszcza się udział osób poniżej 18 roku życia w charakterze pasażera, o ile pozwala na to rejestracja pojazdu oraz pod warunkiem sprawowania opieki przez jednego z Rodziców lub innego Opiekuna Prawnego, a także po otrzymaniu zgody od Organizatora. Parada odbędzie się w asyście Policji. W Paradzie mogą wziąć udział tylko te osoby, które wcześniej wysłały formularz zgłoszeniowy i dostały potwierdzenie od Organizatora.

Tego nie rozumiem.Czy mogę prowadzić jako osoba niepełnoletnia z osobą pełnoletnią na quadzie?


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.10.2010 18:38
Posty: 449
Miejscowość: Thorn
Quad: CAN-AM XMR
PostWysłany: 21.04.2011 10:08 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
D.L-G napisał(a):
Wpłacił Pan zaliczkę w wysokości 200 zł ( nie 400 zł)

Tu kwota w tym przypadku nie ma znaczenia - zresztą na PW napisałem kwotę.
D.L-G napisał(a):
Zanim zamieściliśmy informację na forum o zmianie miejsca pikniku sprawdzaliśmy rekomendowane przez nas hotele i nie było żadnych rezerwacji i wpłaconych zaliczek.

Tu też mógłbym się upierać czy faktycznie tak było. Nie dzwoniłem, gdyż chciałem pozostać przy tym hotelu. Tylko patrząc na kilometry, to mi się odechciało. Ale z góry dziękuję za załatwienie pozytywnie sprawy. Pozdrawiam

_________________
[wow]WOTI CHANNEL


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.03.2010 17:41
Posty: 39
Miejscowość: Żarki
Quad: Yamaha Raptor 700R
PostWysłany: 21.04.2011 10:32 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Czy na piknik mogę przyjechać jako osoba niepełnoletnia bez opieki dorosłego tylko po prostu sam na quadzie ?


 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 23.04.2011 05:58 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
oski371 napisał(a):
Czy mogę prowadzić jako osoba niepełnoletnia

Nie możesz prowadzić jako osoba niepełnoletnia. Możesz być pasażerem jeśli:
D.L-G napisał(a):
Dopuszcza się udział osób poniżej 18 roku życia w charakterze pasażera, o ile pozwala na to rejestracja pojazdu oraz pod warunkiem sprawowania opieki przez jednego z Rodziców lub innego Opiekuna Prawnego, a także po otrzymaniu zgody od Organizatora.



Karol211 napisał(a):
Czy na piknik mogę przyjechać jako osoba niepełnoletnia bez opieki dorosłego tylko po prostu sam na quadzie ?

Zgodnie z Regulaminem Pikniku, który jest dostępny w Kalendarzu Imprez
Cytuj:
Dopuszcza się udział w Pikniku osób poniżej 18 roku życia tylko pod opieką jednego z Rodziców lub innego Opiekuna Prawnego oraz po otrzymaniu zgody od Organizatora.


K3m0T1989 napisał(a):
D.L-G
zle przeczytalem o co afera :)

O to, że "źle przeczytałeś" i wprowadzasz w błąd.

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 23.04.2011 05:58, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.01.2011 14:07
Posty: 479
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Outs 1000xtp & 1000ltd max
Poprzednie quady: China-> raptor350->grizzly700-> xmr800 g1
PostWysłany: 24.04.2011 08:36 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
D.L-G
napisałaś że dopuszcza się udział osoby niepełnoletniej w charakterze pasażera jeśli pozwala na to rejestracja pojazdu a wcześniej było mówione że pojazdy nie zarejestrowane też mogą wziąć udział w paradzie więc jak to jest? nie mogę jechać w dwójkę pojazdem niezarejestrowanym?


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 06.05.2011 06:37, edytowano w sumie 1 raz

Pisownia



 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.12.2009 19:58
Posty: 456
Miejscowość: Radom
PostWysłany: 24.04.2011 18:32 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Mam nadzieję, że nasza kochana D.L-G odpowie mi na 4 pytania:

1. Czy liczba quadów zapisanych na piknik osiągnęła 150?

2. Do kiedy aktywny będzie formularz zgłoszeniowy? Pytam, ponieważ jedną z maszyn, na której chciałbym przyjechać mam zamiar rejestrować dopiero w czerwcu- co za tym idzie, nie jestem wstanie w formularzu podać numeru rejestracyjnego.)

3. Czy w najbliższym obrębie pikniku jest możliwe zostawienie quada na parkingu strzeżonym? (Dla sprecyzowania: Nie mam tu na myśli parkingu "naszego, piknikowego" lecz jakiegokolwiek innego położonego w sąsiedztwie pikniku.

4. Co z tymi, którzy zostają na dłużej: Czy z toru można korzystać również na co dzień, znaczy się poza piknikiem, już po skończonej imprezie? Jeśli tak, czy jest to odpłatne i czy wiadome jest komu powinienem uiścić odpowiednią opłatę?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.02.2011 15:10
Posty: 243
Miejscowość: Okolice Częstochowy
Quad: Yamaha Grizzly 700 , Can-am Renegade 800 X
PostWysłany: 25.04.2011 15:41 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
ej Dlg czy mój tata jak nie jest zarejestrowany na forum musi sobie zrobić konto żeby wpisać nick ? :zalamka:

_________________
I'm ATV RIDER and I'm AWESOME !!!!!


Ostatnio zmieniony przez cypisek155 25.04.2011 15:41, edytowano w sumie 5 razy



 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 25.04.2011 17:43 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
CiaTronic napisał(a):
1. Mam nadzieję, że nasza kochana D.L-G odpowie mi na 4 pytania: Czy liczba quadów zapisanych na piknik osiągnęła 150?


Odpowie :D .Pisałam już o tym w wątku organizacyjnym ale przypomnę:
D.L-G napisał(a):
Dzięki życzliwości Wójta Gminy Janów zwiększyliśmy zakres naszych możliwości terenowych Pikniku o zorganizowane przejazdy na tereny Pustyni Siedleckiej, w związku z tym możemy zwiększyć limit uczestników Pikniku z pojazdami do 200 quadów/pojazdów UTV.

http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php ... 54#p546254
http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=40401
Spłynęło 118 kart zgłoszeniowych, z czego 82 na Piknik z udziałem pojazdu.

CiaTronic napisał(a):
2. Do kiedy aktywny będzie formularz zgłoszeniowy? Pytam, ponieważ jedną z maszyn, na której chciałbym przyjechać mam zamiar rejestrować dopiero w czerwcu- co za tym idzie, nie jestem wstanie w formularzu podać numeru rejestracyjnego.)

Nie potrafię przewidzieć kiedy zapełni się 200 miejscówek na Piknik.
Nie musisz jednak mieć zarejestrowanego quada, aby wziąć udział w Paradzie, mszy św i Pikniku. W polu "nr rejestracyjny" w Karcie Zgłoszeniowej wpisz "brak".
Szczegóły dostępne są w Harmonogramie

CiaTronic napisał(a):
3. Czy w najbliższym obrębie pikniku jest możliwe zostawienie quada na parkingu strzeżonym? (Dla sprecyzowania: Nie mam tu na myśli parkingu "naszego, piknikowego" lecz jakiegokolwiek innego położonego w sąsiedztwie pikniku.


Wspominałam w wątku organizacyjnym również o parkingu
http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php ... 54#p546254
D.L-G napisał(a):
Jeśli nie dostaniesz się na Piknik z quadem ( ale myślę, że tak nie będzie, bo 200 quadów na jednej imprezie to naprawdę jest spora ilość, do tej pory nieosiągnięta na żadnej imprezie :D ) to możesz wziąć udział w Pikniku jako widz. w ramach wejściówki (10 zł) masz do dyspozycji osobny, strzeżony parking na terenie toru w Biskupicach.
Bez względu na to, czy dostaniesz się na Piknik z quadem czy nie, możesz wziąć udział w mszy św. i Paradzie. Limit pojazdów jest tutaj nieograniczony i opłata wpisowa nie obowiązuje. Musisz jedynie wysłać kartę zgłoszeniową.



CiaTronic napisał(a):
4. Co z tymi, którzy zostają na dłużej: Czy z toru można korzystać również na co dzień, znaczy się poza piknikiem, już po skończonej imprezie? Jeśli tak, czy jest to odpłatne i czy wiadome jest komu powinienem uiścić odpowiednią opłatę?

Na pewno możesz korzystać z tego toru, do tego służy :D. W tym celu musisz się skontaktować z osobami, którzy nim zarządzają.

kacper_to_ja napisał(a):
D.L-G
napisałaś że dopuszcza się udział osoby nie pełnoletniej w charakterze pasażera jeśli pozwala na to rejestracja pojazdu a wcześniej było mówione że pojazdy nie zarejestrowane też mogą wziąć udział w paradzie więc jak to jest? nie mogę jechać w dwójkę pojazdem niezarejestrowanym?

Tak, jak pisałam, w paradzie mogą uczestniczyć pojazdy niezarejestrowane, a Ty jako osoba niepełnoletnia możesz jechać w charakterze pasażera.

cypisek155 napisał(a):
ej Dlg czy mój tata jak nie jest zarejestrowany na forum musi sobie zrobić konto żeby wpisać nick ?

Nie musi zakładać konta, wystarczy, że w rubryczce z nickiem wpisze "brak". Zgłosiło się sporo osób, które nie mają kont na tym forum. Formę, w jakiej się zwracasz, pozostawiam bez komentarza.


Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 25.04.2011 17:43, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 29.04.2011 07:36 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Przenoszę wątki nie związane ze sprawami organizacyjnymi tutaj :strzałka:
http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=40584

MAC napisał(a):
Każdy zarejestrowany forumowicz dostał PW z informacją o Karcie Zgłoszeniowej 19 kwietnia.
Dziś jest 25 .04 i po tygodniu wpłynęło tylko tyle zgłoszeń? O CO TU CHODZI???????
Na tyle tysięcy zarejestrowanych uczestników??????
Nie ma więcej chętnych???


Prawie 120 zgłoszeń w ciągu tygodnia to bardzo dużo.
Nie wiem czy się zdarzyła w historii imprez quadowych druga taka impreza z taką ilością zgłoszeń w ciągu tygodnia.
Jest więc już pierwszy rekord :D.

Podejmujemy próbę bicia rekordów Guinnessa, jako ciekawostkę i zabawę. Cały zlot ma charakter towarzyskiego, integracyjnego spotkania i powinna towarzyszyć mu przyjemna atmosfera. To oczywiste, że wielu osobom może nie odpowiadać formuła tej imprezy czy miejsce. Są tacy, którzy lubią tylko przeprawówki, są tacy, którzy jeżdżą tylko na motocross. Ale są osoby, dla których to spotkanie ma ogromne znaczenie. Uszanujcie trud, który wkładamy w jej przygotowanie i nie psujcie radości z imprezy tym, którzy na nią czekają. Bardzo Was o to proszę.

Pozdrawiam
Dorota

-- dodano 26.04.2011 09:38 --

Swój udział w Zlocie z okazji 10. urodzin ATV Polska zapowiedzieli utytułowani zawodnicy, zwycięzcy wielu rajdów i zawodów quadowych w Polsce i zagranicą. Dziś dołączył do nich Maciek Albinowski, nasz forumowy Cashandcash :D - obecnie zawodnik RMF Caroline Team (tak, tak, tego zespołu, w skład którego wchodzą Adam Małysz i Łukasz Łaskawiec :D). Jeśli Łukaszowi nic nie pokrzyżuje planów, to również zapowiedział swoją obecność :D .

KLIK Utytułowani Zawodnicy sportowi i przeprawowi na Zlocie.


Pozdrawiam
Dorota

-- dodano 29.04.2011 07:36 --

Będę nieobecna na forum do 05.05.2011. Będzie ze mną również utrudniony kontakt telefoniczny.
Na wszystkie ewentualne pytania dotyczące zlotu odpowiem po powrocie :D .

W chwili obecnej jest 128 zgłoszeń na Piknik.
Po wyczerpaniu limitu zgłoszeń, uruchomiona zostania karta rezerwowa.
Przypominam, że zgłoszenie uznaje się za przyjęte z chwilą wpływu opłaty wpisowej.

Karta Zgłoszeniowa dostępna jest tutaj :strzałka: KLIK

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim czadowej Majówki :uśmiech: :D .

Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 29.04.2011 07:36, edytowano w sumie 12 razy



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 04.05.2011 20:50 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
D.L-G jak przygotowania ? I ile już quadów zgłoszonych macie ? Nam już transport nie potrzebny po pikniku, załatwiliśmy sobie noclegi 1,5 km od toru w Biskupicach ! :hura: Pozdrawiamy Panią Dorotkę :!:

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 06.05.2011 12:29 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
ALINA napisał(a):
D.L-G jak przygotowania ?

Pracuję nad kolejnymi atrakcjami :D.

ALINA napisał(a):
I ile już quadów zgłoszonych macie ?


janosikpieron napisał(a):
witam janosiki wybierają się na kołach z okolic Rabki kilkanaście maszyn do zobaczenia :pijoki: :cisza: :wnerw: :metal: :okok:


... Janosiki nie wysłały jeszcze kart zgłoszeniowych, hej ! :^^D:.
Janosiki słyną z tego, że na biesiadach częstują pyszną, lokalną gruszkówką :D :uśmiech: .


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Są 134 zgłoszenia, nie wszystkie potwierdzone wpłatą.
Przypominam, że zgłoszenie na Piknik uznaje się za przyjęte z chwilą wpływu opłaty wpisowej.

ALINA napisał(a):
Nam już transport nie potrzebny po pikniku, załatwiliśmy sobie noclegi 1,5 km od toru w Biskupicach !

:okok:
Ale i tak spróbuję zorganizować taki odpłatny transport. Może się przydać :D .

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 06.05.2011 12:29, edytowano w sumie 5 razy



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 06.05.2011 18:40 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Dzięki D.L-G ! Owocnej pracy życzymy ! Pozdrowionka :D

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2010 23:02
Posty: 1240
Miejscowość: Toruń / Beskidy
Imię: Alesandrija
Quad: KQ 750'
Poprzednie quady: Kawa bf750' Renata 800', Renata 800'
PostWysłany: 09.05.2011 09:26 
Re: Zlot - luźne pogawędki ;)
Pojawię się, ale ze względów technicznych bez quada. :( Ale jak na quadowiczkę przystało będę uczestniczyła i znając mnie to nie miałabym w tych dniach czasu na jazdę, bo muszę zobaczyć się i pogadać z wieloma znajomymi i współpracownikami :) :)

_________________
Prawdziwy quadowiec ma benzynę w żyłach i olej w głowie

Życie quadowca to niekończąca się wyprawa ;D Trzeba to poczuć...trzeba to kochać by wiedzieć ile jest warte takie życie! ;D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.