Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Sprawy organizacyjne - Zlot ATV Polska 18-19.06.11
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 03:56



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Sprawy organizacyjne - Zlot ATV Polska 18-19.06.11 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 14.04.2011 22:27 
Sprawy organizacyjne - Zlot ATV Polska 18-19.06.11
To kiedy ten formularz zgłoszeniowy się pojawi? Noclegi już mamy zarezerwowane :lol:

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 13.05.2011 08:23, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 15.04.2011 08:22 
Re: Harmonogram Zlotu ATV Polska 18-19.06.2011 Częstochowa
ALINA napisał(a):
To kiedy ten formularz zgłoszeniowy się pojawi? Noclegi już mamy zarezerwowane :lol:


Już wkrótce :D. Proszę o cierpliwość :D .


Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 15.04.2011 15:27, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 15.04.2011 16:18 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
ruszko napisał(a):
DLG, powiedz mi tak bez żadnego obrażania się(czyt. kasowanie postów), jakim cudem chcesz pobić rekord w ilości zgromadzonej quadów skoro jest ograniczenie do 150 pojazdów? Wyobrażasz sobie kogoś jadącego pół Polski, żeby sobie tylko popatrzeć, biorącego quada na lawecie do bicia rekordu ?


Nie tylko sobie wyobrażam, Ruszko :D, ja to wiem. Mam informacje od sporej grupy quadowców, która weźmie udział tylko w Mszy Św. i Paradzie, a potem odstawiają quady do bazy noclegowej i przyjeżdżają na Piknik bez sprzętów, tylko po to, żeby się spotkać z przyjaciółmi :D.

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook WWW
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 15.04.2011 16:21 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
O taką odpowiedź mi chodzilo.
Szacujesz, że będzie nas(czyt. na quadach) ponad 1000 osób?

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.09.2009 14:05
Posty: 743
Miejscowość: Głogowo/Toruń
Quad: misiek
PostWysłany: 15.04.2011 18:42 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
norbi napisał(a):
Sporo osob spoza forum szykuje się na ten zlot.

Przyjadą osoby nie mające nic wspólnego z forum Atvpolska, i nie mający pojęcia, że obowiązuje Karta Zgłoszeniowa na mszę i paradę ulicami.
Moje pytanie : CO Z NIMI BĘDZIE? NIE WPUŚCICIE ICH DO KOŚCIOŁA I NA PRZEJAZD PO CZĘSTOCHOWIE jak nie wyślą karty zgłoszeniowej?
Nie rozumiem po co się trzeba zapisywać na mszę???

_________________
@
Y


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.02.2007 19:50
Posty: 526
Miejscowość: Nysa
Quad: DEMON
PostWysłany: 16.04.2011 16:19 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
ANT NYSA przyjedzie na 100% :D
Nie przyjedziemy tylko po to żeby bić jakieś rekordy czy coś w tym rodzaju i wydaje mi się że nie o to tu chodzi. Przyjedziemy po to żeby zobaczyć, uścisnąć lub pogryźć stare mordy które były pionierami quadingu. Dzięki którym większość wie co to jest quad i jak na nim jeździć. Wydaje mi się, że to całe forum zapadło na jakąś chorobę mam nadzieję, że uleczalną. :? Nie chcę zrzędzić, ale kiedyś na forum pisało się o ważnych rzeczach, a nie o .... To nie jest rajd, zostaw quada w domu i przyjedź samochodem. Chyba, że wcześniej wyślesz zgłoszenie i otrzymasz potwierdzenie, że się załapałeś. Nie będzie tam możliwości popisywania się, tam liczy się osobowość, bo to 10te urodziny ATV Polska. ANT NYSA EXTREME choć mała i skromna przyjedzie w najsilniejszym składzie wraz z KWISA, ATV POZNAŃ TEAM i z wieloma innymi Draperami. Jak nie załapiemy się w gronie 150najszybszych to spokojnie znajdziemy miejsce do biesiady i poczekamy na wszystkich aż wrócą i nie będziemy po powrocie obsmarowywać ATV Polska tylko podziękujemy za zaproszenie. Tyle z mojej strony Dorotka trzymaj się, wycałujemy Cię jak przyjedziemy :^^D:

Pozdrawiam wszystkich Draperów i całą resztę i apeluję o pokój i spokój ;)

_________________
TRIAL ENDURO DRAPING EXTREME
DRAPER


 
Profil Gadu-Gadu
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 17.04.2011 06:53 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
MAC napisał(a):
Przyjadą osoby nie mające nic wspólnego z forum Atvpolska, i nie mający pojęcia, że obowiązuje Karta Zgłoszeniowa na mszę i paradę ulicami.
Moje pytanie : CO Z NIMI BĘDZIE? NIE WPUŚCICIE ICH DO KOŚCIOŁA I NA PRZEJAZD PO CZĘSTOCHOWIE jak nie wyślą karty zgłoszeniowej?
Nie rozumiem po co się trzeba zapisywać na mszę???


Na wszystkich imprezach, rajdach organizowanych przez ATV Polska zawsze obowiązywały karty zgłoszeniowe. Nie znam też żadnej imprezy quadowej, na której nie obowiązywałoby taki zgłoszenie. Msza Św. i Parada to część wydarzeń Zlotu ATV Polska, które są wydarzeniami zorganizowanymi, stąd są objęte obowiązkową rejestracją .

Przypominam, że zgodnie z :strzałka: Harmonogramem opłata wpisowa nie dotyczy Mszy Św. oraz Parady

D.L-G napisał(a):
Wydarzenia towarzyszące Zlotowi (szczegółowy harmonogram poniżej):

18.06.2011 Msza Św. na błoniach Jasnej Góry w Częstochowie, poświęcenie pojazdów

[opłata wpisowa nie obowiązuje] Obowiązuje karta zgłoszeniowa :!:

18.06.2011 Parada ulicami miasta Częstochowy
[opłata wpisowa nie obowiązuje] Obowiązuje karta zgłoszeniowa :!:
W Paradzie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Dopuszcza się udział osób poniżej 18 roku życia w charakterze pasażera, o ile pozwala na to rejestracja pojazdu oraz pod warunkiem sprawowania opieki przez jednego z Rodziców lub innego Opiekuna Prawnego, a także po otrzymaniu zgody od Organizatora. Parada odbędzie się w asyście Policji. W Paradzie mogą wziąć udział tylko te osoby, które wcześniej wysłały formularz zgłoszeniowy i dostały potwierdzenie od Organizatora.

18-19.06.2011 Piknik – Tor off-roadowy P.T.A. Event Service Biskupice k/ Częstochowy
[Szczegóły dotyczące opłaty wpisowej na Piknik – poniżej] Obowiązuje karta zgłoszeniowa

Wysokość opłaty wpisowej na Piknik wynosi:
200 zł – quad,UTV/osoba pełnoletnia
50 zł – quad,UTV/osoba niepełnoletnia
10 zł – wejściówka dla gości na teren Pikniku

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców – ATV Polska otrzymują zniżkę w wysokości 10%. Warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie ważnej legitymacji członkowskiej ATV Polska.

Opłata wpisowa zawiera: możliwość korzystania z toru off-roadowego, liczne atrakcje i konkursy z nagrodami, strzeżony park maszyn, koszty organizacyjne, zabezpieczenie medyczne, t-shirt okolicznościowy, naklejka zlotowa.

Zgłoszenie uznaje się za przyjęte po pisemnym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez Organizatora oraz z chwilą wpływu opłaty wpisowej.
Termin dokonywania wpłaty mija 10.06.2011


Pisałam o tym w innym miejscu, przypomnę:
Puffyou napisał(a):
Dlaczego zmieniły się harmonogram, a nazwa pozostała ? atv polska tworzy obszerne środowisko quad-owe, jest to definitywnie impreza VIP only, typowa amerykanka.

Zmienił się Program Pikniku, a nie Harmonogram Zlotu. Z uwagi na ograniczoną powierzchnię, na której odbędzie się Piknik musimy wprowadzić limit pojazdów. Jeśli zainteresowanie piknikiem będzie tak duże, jak jest to deklarowane, to z na pewno pomyślimy o dodatkowym strzeżonym parkingu dla quadów, oraz być może zmienimy formułę pikniku tak, aby wzięło w nim udział więcej pojazdów. Zweryfikuje to ilość nadesłanych zgłoszeń.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
gomez napisał(a):
ANT NYSA EXTREME choć mała i skromna przyjedzie w najsilniejszym składzie wraz z KWISA, ATV POZNAŃ TEAM i z wieloma innymi Draperami.


Baaardzo się cieszę :D !

gomez napisał(a):
:D Nie przyjedziemy tylko po to żeby bić jakieś rekordy czy coś w tym rodzaju i wydaje mi się że nie o to tu chodzi. Przyjedziemy po to żeby zobaczyć, uścisnąć lub pogryźć stare mordy które były pionierami quadingu. Dzięki którym większość wie co to jest quad i jak na nim jeździć. Wydaje mi się, że to całe forum zapadło na jakąś chorobę mam nadzieję, że uleczalną. :? Nie chcę zrzędzić, ale kiedyś na forum pisało się o ważnych rzeczach, a nie o .... To nie jest rajd, zostaw quada w domu i przyjedź samochodem. Chyba, że wcześniej wyślesz zgłoszenie i otrzymasz potwierdzenie, że się załapałeś. Nie będzie tam możliwości popisywania się, tam liczy się osobowość, bo to 10te urodziny ATV Polska.

To prawda. Nie to jest tutaj najważniejsze.

gomez napisał(a):
Tyle z mojej strony Dorotka trzymaj się, wycałujemy Cię jak przyjedziemy :^^D:

A ja Was! :D
P.S. Jakoś ciągle mam pod górkę, musicie nauczyć mnie drapingu :D.

Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 18.04.2011 07:53, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil Facebook WWW
ATV Lady / A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.10.2006 20:48
Posty: 575
Miejscowość: Poznań
Quad: odnaleziona RENIA :)))
PostWysłany: 17.04.2011 08:45 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
D.L-G napisał(a):
mam pod górkę

no widzisz Dorotka a mówiłam w Nysie właź na quada .... teraz byś wiedziała jak masz ją pokonać :uśmiech:
PS.
dobra BANDA pieniaczy :wizi: dajcie już spokój z tym zrzędzeniem i pozwólcie DLG te górki pokonywać bez żadnych kontuzji... a jak chcecie się wyżywać to wsiadajcie na quady i jedźcie doskonalić jazdę bo siedzenie w domu przed kompem Wam za dobrze nie wychodzi :wizi:
Gomez w 100% się z Tobą zgadzam :D

_________________
Kobieta jest cudem boskim zwłaszcza jeżeli ma diabła za skórą ..
www.picasaweb.google.pl/tagdbt


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 18.04.2011 13:21 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Dzięki życzliwości Wójta Gminy Janów zwiększyliśmy zakres naszych możliwości terenowych Pikniku o zorganizowane przejazdy na tereny Pustyni Siedleckiej, w związku z tym możemy zwiększyć limit uczestników Pikniku z pojazdami do 200 quadów/pojazdów UTV.

Pustynia Siedlecka
Image

Image
Źródło: www.pustynna10.pl

Na terenie Pikniku zostanie również zorganizowany osobny strzeżony parking dla quadów/pojazdów UTV niebiorących udziału w Pikniku.

Pamiętajcie, proszę, że idą Zlotu jest przede wszystkim dobra zabawa, miła atmosfera i okazja do spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi. Tworzenie atmosfery nagonki wokół Zlotu na pewno miłej atmosferze nie służy.


Karta zgłoszeniowa zostanie opublikowana jutro.
Wysłanie zgłoszenia jest obowiązkowe.


Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 18.04.2011 16:49, edytowano w sumie 12 razy



 
Profil Facebook WWW
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 18.04.2011 21:15 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
gomez napisał(a):
Nie przyjedziemy tylko po to żeby bić jakieś rekordy czy coś w tym rodzaju i wydaje mi się że nie o to tu chodzi. Przyjedziemy po to żeby zobaczyć, uścisnąć lub pogryźć stare mordy które były pionierami quadingu.


Ja też będe bez quada ;)


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATV Lady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2010 01:25
Posty: 28
Miejscowość: Detroit/Warszawa
Quad: Honda TRX700
PostWysłany: 19.04.2011 13:20 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Przeczytalam wszystko ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem, wiec proszę o potwierdzenie lub wyprowadzenie mnie z bledu.

Zakladajac ze nie dostane się na Piknik z quadem - wezme w nim udzial jako widz a quada gdzies zostawie (mam nadzieje ze znajde jakies sensowne miejsce typu strzezony parking.. jakby ktoś mial jakies info to bardzo proszę..), to czy nadal moge wziac udzial w Swieceniu Quadow, Paradzie oraz Biciu Rekordu (bo gdzie ten rekord będzie bity?). będę wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam i do zobaczenia :)

_________________
ohh give me some mud!!


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 19.04.2011 15:56 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
winnerada napisał(a):
Przeczytalam wszystko ale nie jestem pewna czy dobrze rozumiem, wiec proszę o potwierdzenie lub wyprowadzenie mnie z bledu.

Zakladajac ze nie dostane się na Piknik z quadem - wezme w nim udzial jako widz a quada gdzies zostawie (mam nadzieje ze znajde jakies sensowne miejsce typu strzezony parking.. jakby ktoś mial jakies info to bardzo proszę..), to czy nadal moge wziac udzial w Swieceniu Quadow, Paradzie oraz Biciu Rekordu (bo gdzie ten rekord będzie bity?). będę wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam i do zobaczenia :)


Jeśli nie dostaniesz się na Piknik z quadem ( ale myślę, że tak nie będzie, bo 200 quadów na jednej imprezie to naprawdę jest spora ilość, do tej pory nieosiągnięta na żadnej imprezie :D ) to możesz wziąć udział w Pikniku jako widz. w ramach wejściówki (10 zł) masz do dyspozycji osobny, strzeżony parking na terenie toru w Biskupicach.
Bez względu na to, czy dostaniesz się na Piknik z quadem czy nie, możesz wziąć udział w mszy św. i Paradzie. Limit pojazdów jest tutaj nieograniczony i opłata wpisowa nie obowiązuje. Musisz jedynie wysłać kartę zgłoszeniową.

Wszystkie informacje dostępne są tutaj :strzałka: HARMONOGRAM



Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 19.04.2011 15:56, edytowano w sumie 8 razy



 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2010 09:29
Posty: 98
Miejscowość: Oświęcim oraz Będzin
Quad: Suzuki KQ 750 Axi
PostWysłany: 20.04.2011 14:33 
Re: Karta zgłoszeniowa - Zlot ATV Polska 2011
Witam
jeżeli można to jedno pytanie bo nie ma odpowiedzi
Piknik quadowy - impreza - rozumiem, tor- rozumiem, ale czy tam będzie można rozbić namiot lub ew inny nocleg?

_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 20.04.2011 14:44 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Informację o noclegach zawarłam w Harmonogramie

D.L-G napisał(a):
[*]Istnieje możliwość bezpłatnego rozbicia namiotów na terenie obiektu. Maksymalna ilość 30 szt. Chęć skorzystania z takiej opcji noclegu proszę zgłaszać na karcie zgłoszeniowej.

Pełna baza noclegowa dostępna TUTAJ

Miejsce Pikniku na mapie: :strzałka:
KLIK

Dokładne współrzędne 50°42‘18,3'' na północ, 19°15‘36'' na wschód.
Odległość do Toru Off Roadowego P.T.A. Event Service od centrum Częstochowy – 19 km, Katowic – 67 km, Warszawy – 217 km, Łodzi – 129 km, Wrocławia – 198 km, Krakowa – 129 km


Pozdrawiam
Dorota

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 20.04.2011 14:44, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 20.04.2011 15:33 
Re: Zlot - pytania organizacyjne
Pytanie do D.L-G
Jaka jest orientacyjna odległość toru od hotelu Bonaparte w Częstochowie ? I czy po pikniku można quada bezpiecznie zostawić na terenie pikniku i wrócić do hotelu np. taxi? Pozdrawiam ! :>

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.