Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zlot - RELACJE
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 11:31



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Zlot - RELACJE 
Autor Wiadomość
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 22.06.2011 14:44 
Re: Zlot - RELACJE
brylant napisał(a):
dziękujemy choć nie byłem na tej imprezie jestem również dumny...


Ale Twój quad był... ;)


 
Profil Facebook WWW
ATV Lady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2010 01:25
Posty: 28
Miejscowość: Detroit/Warszawa
Quad: Honda TRX700
PostWysłany: 22.06.2011 15:21 
Re: Zlot - RELACJE
D.L-G
Zatem gratulacje dla nowej Pani Prezes :) może dzięki temu popularność quadów wśród kobiet wzrośnie i z każdym kolejnym zlotem będzie nas przybywać..?

_________________
ohh give me some mud!!


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 24.06.2011 11:21, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.10.2010 09:04
Posty: 16
Quad: Kingquad 750 AXI
PostWysłany: 22.06.2011 16:22 
Re: Zlot - RELACJE
syciu napisał(a):
Chyba nie wielu było co na kołach przyjechało. Chłopaki z gór byli też na kołach i zrobili chyba jak dobrze pamietam 250 km



W sumie zrobiliśmy na kołach 350 km licząc od domu do domu :)

_________________
http://www.quadriders.pl


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 20.12.2006 18:05
Posty: 1987
Miejscowość: Piaseczno
Quad: ciężkie czasy ;(
PostWysłany: 22.06.2011 17:27 
Re: Zlot - RELACJE
Shelton napisał(a):
Ale Twój quad był...


no był ale skubaniec nie porobił mi fotek a miał aparat w schowku ;).


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Moderator QuadLegion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 09:30
Posty: 477
Miejscowość: Stawno koło Gryfic
Quad: Jest Suzuki King Quad 700 :) !!!
PostWysłany: 22.06.2011 17:58 
Re: Zlot - RELACJE
Pozdrawiam was wszystkich!!!

Impreza udana, co najmniej w sobotę bo na pikniku nas nie było!!

Byliśmy razem z kolegami z Niemiec którzy przyjechali aż z Drezdna i okolic :!:

Czyli w jedną stronę jakieś 525km!!!

O to koledzy z Niemiec!

Wątek był pisany na QL Niemcy

Image

Image

Image

Image

Image

Image
No i RobMaximus na nowym RzR 900

_________________
http://picasaweb.google.com/robmaximus29
http://quadlegion.de


Ostatnio zmieniony przez RobMaximus, 22.06.2011 17:58, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.11.2008 16:48
Posty: 291
Miejscowość: Chrzanów
Quad: BRAK
Poprzednie quady: AEON COBRA 180, LUCKY STAR 250, Yamaha WOLVERINE 450
PostWysłany: 22.06.2011 20:15 
Re: Zlot - RELACJE
Ja byłem na kołach z Chrzanowa - w sumie 250 km. Warto było i w następnym roku na pewno przyjadę. To może inny konkursik :) jakich modeli quadów było najmniej/najwięcej?? :)

_________________
Jeżdżę z głową ....................................... w kasku.


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Lady

Rejestracja: 29.11.2010 20:48
Posty: 15
PostWysłany: 22.06.2011 20:27 
Re: Zlot - RELACJE
Przeglądając zdjęcia, filmiki i czytając wszystkie opinie, posty i relacje prasowe jestem pod OGROMNYM wrażeniem organizacji i przebiegu całej imprezy! Wielkie wyrazy uznania i gratulacje dla organizatorów tak dużego przedsięwzięcia oraz dla osób które trzymały piecze nad bezpieczeństwem imprezy :> spisaliście się na medal!
Ja bardzo żałuję, że nie mogłam być na zlocie, ale w następnym roku jestem na 100%!!

Bardzo się cieszę, że urodziny ATV udały się tak wyśmienicie i że wszyscy którzy byli na tej mega imprezie bawili się doskonale :^^D:

Pozdrawiam :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.03.2006 15:00
Posty: 1275
Miejscowość: Częstochowa/SG City :D
Quad: Kymco MXU 250 , Suzuki Kingquad 750 EmBe-edition K8 , Kymco MAXXER 250
PostWysłany: 22.06.2011 22:04 
Re: Zlot - RELACJE
Zlot , zlot i po Zlocie udało się , ATV POLSKA zasłużyło sobie na porządne urodziny i takie dostało :)
Kilka miesięcy załatwiania wielu spraw, masa spotkań, setki emaili, godziny przegadane na telefonie i największa nagroda to , że wszystko wypaliło bardzo dobrze, quadowcy spisali się na medal. Ogromnie się cieszę , że zostaliśmy tak pozytywnie odebrani przez ludzi, Władze miasta, Ojca Sebastiana , częstochowską Policję, Służby Leśne, Burmistrza Olsztyna. Już dziś wiele z tych osób zaprasza nas za rok, bo jak mówią współpracowało się z nami wyśmienicie. Media również co do samej imprezy nie mają zastrzeżeń i to również cieszy.
Dostaliśmy ogromny kredyt zaufania i z niego skorzystaliśmy w należyty sposób.
To od nas quadowców zależy czy impreza będzie corocznym Zlotem Quadów. Czy będziemy integrować środowisko i przy tym się świetnie bawić całymi rodzinami.
Wielkie podziękowania dla wszystkich , którzy pomogli nam w zorganizowaniu takiego wielkiego wydarzenia. Wszystkich instruktorów , parkingowych , osób funkcyjnych , Remka , Karoliny, dla PTA Event Biskupice za ogromne zaangażowanie i najważniejsze dla Prezydenta Miasta Częstochowy, Ojca Przeora Jasnej Góry, Burmistrza Olsztyna, Służb Leśnych i Panów Policjantów z najlepszej sekcji Ruchu Drogowego w Polsce.
Podziękowania również dla specjalnego "ogniwa" Policji , zajmującego się edukacją na temat Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Pani Agnieszki i Pana Marcina to dzięki nim mieliście okazję skorzystać z "alkogogli" na parkingach Jasnej Góry. Zobaczyć że tak proste zadanie jak pokonanie toru w specjalnych googlach imitujących stan po spożyciu, między wiaderkami i położenie na nich pokrywek do łatwych nie należy :)
Niestety nie miałem okazji uczestniczyć w konkursach zorganizowanych w Biskupicach, próby na terenie toru zaliczał moim quadem mój 13-letni brat Konrad - jeden z najmłodszych uczestników, także jak widać Zlot jest dla wszystkich.

I teraz najważniejsze podziękowania dla Dorotki za cały wspólnie spędzony czas podczas organizacji tego Zlotu, za świetną współpracę , za talent do wymyślania ciekawych pomysłów, za doświadczenie którym się podzieliła. Życzę każdemu by miał w życiu możliwość współpracy z tak wartościową osobą. Mam nadzieję , że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję popracować na rzecz ATV POLSKA.

Maciek

_________________
Kymco MXU 250 sprzedany , Suzuki KQ 750 , sprzedany Kymco Maxxer 250 , Suzuki LTR 450 fun&race edition


Ostatnio zmieniony przez EmBe, 22.06.2011 22:04, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team - Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.06.2008 21:40
Posty: 1046
Miejscowość: Puszczykowo/Mosina/Poznań
Quad: czarna pralka
Poprzednie quady: KQ700, YFM660R, KXR250
PostWysłany: 22.06.2011 23:04 
Re: Zlot - RELACJE
RobMaximus
Ten XP 900 rzucał się w oczy, podobnie jak sprzęt Ed2rDa i Yarysa. W każdym bądź razie niemiecki miał świetnie dobrane blachy (rozumiem, że to tak jak nasze indywidualne, czy akurat specjalnie wyszukali takiej rejestracji ??)

EmBe
Widziałem Ciebie przez chwilkę, a dokładniej dzięki koszulce rozpoznałem podczas startowania do parady po mszy na deptaku.

_________________
Polaris 850 XP EPS Stealth Black
Mój kanał YT
"Bo trzeba zapier......., to jest OFF-ROAD CHŁOPIE." by kriss_pp


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 23.06.2011 06:41 
Re: Zlot - RELACJE
:brawo: Agnieszka, Maciek ...kawał dobrej roboty! Ci co nie dotarli, jak obejrzą waszą galerię ...będą chcieli cofnąć czas żeby mieć szansę uczestniczenia w zlocie ;)

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2010 07:27
Posty: 61
Miejscowość: Rędzin k. Częstochowy
Quad: BYL LS SA 2 kolka Yamaha WR
PostWysłany: 23.06.2011 06:46 
Re: Zlot - RELACJE
Witam

Zlot uważam za udany przynajmniej do polowy parady gdzie maszynka zaliczyla defekt i nie moglem dalej kontynuowac :(. Drugiego dnia bylem autem razem z dzieciakami i im też bardzo się podobalo wiec wielki plus za mila rodzinna atmosfere


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 23.06.2011 11:49 
Re: Zlot - RELACJE
Coś od kolegów z Quad Legion.



Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2007 21:04
Posty: 1212
Miejscowość: Świecie
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 23.06.2011 12:18 
Re: Zlot - RELACJE
Rally Buła Team w osobach ( alfabetycznie) : BALEŚ - G7 , BUŁA - KQ , MAJSTER - BF , z małym 1,5 h poślizgiem wyjeżdża ze Świecia w kierunku Częstochowy . Wszystko idzie świetnie czyli ja za kierownicą kampera , a koledzy zmęczeni pracą i w małym stopniu % wypitymi na rozluźnienie zawzięcie rozmawiają do momentu gdy Balesiowi kończy się paliwo i zasypia jak tzw:"beton". We Włocławku doganiają nas nieznajomi quadowcy z Koszalina i pomykamy wspólnie kilkadziesiąt kilometrów.
Niestety w Łodzi dopada nas pech - urywa się wydech i trąc o asfalt krzesa iskry aż miło. Po trzykrotnym zatrzymywaniu się na naprawę - posiadamy tylko tzw."trytytki" które niestety przepalają się , stajemy w końcu na stacji paliw i wyruszam na poszukiwania drutu lub innej materii trudnej do przepalenia. Niestety - żenujący porządek wokół stacji i przydrożnego baru ( ani jednego kawałka drutu !!!! ) zmusza mnie do poszukiwań w "czołgu" czyli wielki koszu na śmieci - bezowocnie !
Nagle przypominam sobie że mam w skrzynce na quadzie stalową linkę z zamkiem szyfrowym , szybka naprawa i w drogę ( patent wytrwał do powrotu ).
O godzinie 1 w nocy czyli z godzinnym poślizgiem wg.nawigacji , wjeżdżamy na kemping "OLEŃKA" koło Jasnej Góry.
Budzi się Baleś strasznie oburzony że nie obudziliśmy go na flaki połknięte w barze. Tłumaczenia że kilkakrotnie próbowaliśmy obudzić szanowną osobę nie docierają - jest ZŁY !
Kabanosy i mały % udobruchały złośnika.

Rano podczas zjeżdżania z lawety w G7 Balesia -trzask/chrobot i okazuje się że pękł wewnętrzny tylny przegub. W pierwszym momencie Baleś postanawia nie jechać ale namawiam go na prowizoryczną naprawę czyli wyjęcie i rozmontowanie półosi . Kilkanaście minut i quadzik z napędem 3x4 gotowy. Trochę rzuca przy dodawaniu gazu ale jechać się da.
Wyjeżdżamy na miejsce zbiórki. Tam odstanie swojego w kolejce, wypełnienie formularza, dostajemy koszulki,numery,opaski i parkujemy wśród innych uczestników gotowych by pobić rekord w ilości quadów.
Przechodząc koło autobusu w którym oddawana jest krew zauważam małe zainteresowanie tą szczytną akcją i od razu postanawiam oddać krew. Niestety Koledzy ze względów zdrowotnych są wykluczeni.
Wychodzę akurat w momencie gdy zaczyna się pokaz "stunterów" na quadach . Chłopaki dali czadu i pokazali co można zrobić ( najlepiej właśnie w takich warunkach - nie na drodze ) gdy maszyna jest opanowana do perfekcji .
Pod koniec pokazu zaczyna padać deszcz co pozwala jednemu z nich zrobić kilka efektownych boków, kółek i slidów :brawo1: :brawo1: .
Przed wyjazdem na mszę krótka pogadanka Rafała Sonika i kilka porządkowych uwag Policji.
Wyjeżdżamy dwójkami i jedziemy szpalerem "długim po horyzont" na mszę. Bardzo zdziwiony byłem pozytywnym odbiorem naszej parady przez ludzi stojących wzdłuż trasy przejazdu, machali, pozdrawiali ,uśmiechali się - czyżby magia miejsca !! :mysli:

CDN. ( z braku czasu ).


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2004 18:40
Posty: 140
Miejscowość: Gdańsk
Quad: Suzuki LT-R450 Sport Edition:D
PostWysłany: 23.06.2011 14:41 
Re: Zlot - RELACJE
Relacja http://atvzone.pl/relacje-z-zawodow/zlo ... ka-relacja
Zdjęcia http://atvzone.pl/galeria/category/5-zl ... olska.html

Autorem jest BESTYJKA :)

_________________
KENNY Racing Team / ATVZONE Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator QuadLegion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2008 09:30
Posty: 477
Miejscowość: Stawno koło Gryfic
Quad: Jest Suzuki King Quad 700 :) !!!
PostWysłany: 23.06.2011 21:04 
Re: Zlot - RELACJE
Koledzy z QuadLegion.de zrobili następny filmik!

Nie tylko z zlotu ale też i z naszego całego weekendu!!!

Było zajefajnie!!!



-- dodano 23.06.2011 21:03 --

Jeżeli kogoś interesuje co koledzy z Niemiec na temat zlotu piszą, to tutaj macie linka do ich strony

http://www.quadlegion.de/board6-aktivit ... #post24740

_________________
http://picasaweb.google.com/robmaximus29
http://quadlegion.de


Ostatnio zmieniony przez RobMaximus 23.06.2011 21:04, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.