Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Polaris na MOTOR BIKE SHOW
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 06:42



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Polaris na MOTOR BIKE SHOW 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02.12.2003 21:40
Posty: 37
Miejscowość: małopolska
Quad: Honda Rincon
PostWysłany: 10.03.2005 18:30 
Motor Bike Show
Ponoć w najbliższy weekend na targach motocyklowych Motor Bike Show w Warszawie które odbędą się w hali AWF-u Polaris ma wystawiać wszystkie modele swoich quadów a na quady sprzedane lub zamówione podczas targów ma być piętnastoprocentowy rabat.
Czy ktoś wie jacy jeszcze producenci quadów będą się tam wystawiać ? Może warto byłoby pojechać.
Tomek


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 11.03.2005 02:05 
Byłem w zeszłym roku na tych targach , no quadów to się tam nie naoglądałem za bardzo co nie znaczy , ze w tym roku nie będzie więcej... Byłem z targów zadowolony o tyle , że kupiłem sporo rzeczy w jednym miejscu ( dopiero zaczynałem przygode z quadem) - i ceny były lepsze i wybór był spory w jednym miejscu bez konieczności jeżdżenia po 100 sklepach.


 
Profil WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 11.03.2005 10:27 
Widziałem wczoraj stoisko Polarisa na targach. Będzie bardzo okazałe. Pojawia się nowa u nas marka marka Gas Gas, ze sportowym quadem, koreańskie i chińskie też bedą.
Nie widziałem quadów w stoisku Hondy, co mnie trochę zawiodło. Yamaha i Suzuki ustawiały całą swoją ofertę.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.