Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Polaris Sportsman 570 2016 - brak kierunkowskazów
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 04:32



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Polaris Sportsman 570 2016 - brak kierunkowskazów 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22.11.2016 07:24
Posty: 3
Imię: Marcin
Quad: Polaris 570
PostWysłany: 07.09.2018 10:35 
Polaris Sportsman 570 2016 - brak kierunkowskazów
Dzień Dobry,

Mam problem jak w temacie tzn. nie działają mi kierunkowskazy i światła awaryjne. Już od kilku miesięcy coś się z nimi działo nie tak, działały ale po kilku włączeniach kierunkowskazów w trakcie jazdy coś się zawieszało. Mrugająca lampka kierunków na wyświetlaczu zaczynała się świecić światłem ciągłym i wówczas kierunki już nie działały. Musiałem zgasić quada i zapalić od nowa i wszystko wracało do normy na pewien czas. Niestety obecnie kierunki przestały działać całkowicie. Postawiłem go do serwisu gdzie naprawiają quady rożnych marek, niestety po tygodniu poszukiwań nie znaleźli przyczyny awarii. Wymieniono przerywacz, sprawdzili bezpieczniki, wszystkie kostki, złączenia jak sam włącznik kierunków na kierownicy. Na koniec stwierdzono, że jedyne co im przychodzi do głowy to uszkodzenie przekaźnika modułu sterownika, tak mała puszka zaraz pod bezpiecznikami. I tu moje pytanie czy rzeczywiście może to być przyczyną mojej awarii? nie jest to tanie urządzenie więc boje się trochę kupować w ciemno.
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.


 
Profil

Rejestracja: 25.05.2020 21:06
Posty: 2
Imię: Sławek
Quad: Polaris 570
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 25.05.2020 21:24 
Re: Polaris Sportsman 570 2016 - brak kierunkowskazów
Dzień dobry, czy udało się Panu uporać z tym problemem, mam podobny problem. Kupiłem dwa tygodnie temu Polarisa 570 z 2014 roku i w czasie kupna sprawdzałem to kierunki działały, na drugi dzień już nie. Dzwoniłem do poprzedniego właściciela to mówił, że mył go przed sprzedażą na myjni i wtedy już zauważył iż ledwo migają. Wymieniłem przerywacz kierunkowskazów i nie ma efektu. Lampka na liczniku się pali światłem ciągłym. Może ktoś ma schemat elektryczny do tego quada lub wie jaki jest przyczyna awarii. Pozdrawiam serdecznie.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.