Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bardzo DOBRY SERWIS Polaris
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 12:03



Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Bardzo DOBRY SERWIS Polaris 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.01.2007 20:00
Posty: 20
Miejscowość: Włocławek
Quad: Polaris
PostWysłany: 25.11.2007 21:32 
Bardzo DOBRY SERWIS Polaris
WITAJCIE PONOWNIE,MOŻE MA KTOŚ INFORMACJĘ GDZIE W Polsce JEST SUPER SERWIS Polarisa..JA MAM JEDEN W BYDGOSZCZY ALE TO JEST NIEPOROZUMIENIE..WYDAJE MI SIĘ ZE TYCH QUADÓW JESZCZE W Polsce DOBRZE NIE NAPRAWIAJĄ.ALE MOŻE MACIE JAKIEŚ INNE ZDANIE O TEJ FIRMIE !!!!!!!!!

_________________
Pozdrawiam wszystkich quadowiczów Włodek.( ..bo największe szczęście w świecie, gdy na QUADA siedzisz grzbiecie..)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.11.2006 15:20
Posty: 2810
Miejscowość: Poręba Wielka gm.Niedźwiedź
PostWysłany: 25.11.2007 21:48 
ale powiedz mi jedno dlaczego szukasz akurat tylko i wyłącznie serwisu Polarisa?


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 25.11.2007 22:05 
1. Chłopie nie krzycz, jeszcze literami jak z tablicy w gabinecie okulistycznym :diabeł: .
2. Ktoś tu chyba chce wylecieć z forum za reklamowanie i nie chodzi o Seba_gtc :oczy: .

Pytanie brzmi jasno, człowiek oczekuje dobrego, sprawdzonego serwisu, sprawdzonego przez użytkownika i klienta więc jeśli macie do polecenia to z uzasadnieniem, a nie wtykac mi tu proszę linków do serwisów których się na oczy nie widziało.
Jeszcze jedno nadużycie i zamknę temat, a odpowiedzi na PW.


Ostatnio zmieniony przez Krz., 25.11.2007 22:06, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.01.2007 20:00
Posty: 20
Miejscowość: Włocławek
Quad: Polaris
PostWysłany: 25.11.2007 22:06 
Polaris
Byłem kiedyś w innym serwisie i niechcieli mi mojego quadzika naprawić. dlatego szukam kogoś co naprawdę zna się na tych quadach. pytam ludzi po Polsce ALE NIKT NIE UMIE TYCH QUADÓW NAPRAWIAĆ, !!!!!!!!! albo tylko udają że umią..jeżdże swoją maszyną 3 lata 2 razy w naprawie ,ale jak sam nie zacznę dochodzic co z moim quadem się dzieję to nikt w serwisie nie pomoże..Dlatego szukam dobrego mechanika co pomoże mi wszystkie moje wątpliwośći rozwiać i zerknąć na moją maszynę.....

_________________
Pozdrawiam wszystkich quadowiczów Włodek.( ..bo największe szczęście w świecie, gdy na QUADA siedzisz grzbiecie..)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.08.2005 18:51
Posty: 1526
Quad: Polaris Scrambler 500H.O. 4x4 wYYYpas =)
PostWysłany: 25.11.2007 22:08 
Ja osobiście nie serwisuje i dealera Polarisa, ponieważ najbliższego mam 150km od siebie, ale serwis mam naprawdę rewelacja. Od ciebie niestety za daleko, miałem natomiast styczność z serisem z okolic Warszawy, a dokładniej przyjemność z nimi współpracować. Mają naprawdę bardzo dobre ceny, i wiedzą mniej więcej o co chodzi. Przedewszystkim znają zasadę "klient nasz Pan".
Jeśli byłbyś zainteresowany, to daj znać na PW.

_________________
Szerokości i gumowych przeszkód ! :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 25.11.2007 22:59 
Quad to quad, praktycznie wszystko naprawia się tak samo - czy to Honda, Kawasaki, Polaris Bombardier czy Jingcheng. Można być mniej lub bardziej zaznajomionym z rozwiązaniami technicznymi (vide hydrokinetyczna skrzynia w Rinconie, czy elektryczny docisk paska w Kawasaki) ale jeśli ma się odpowiednie umiejętności i/lub serwisówke to zrobić można co tylko dusza zapragnie. Dobrze :)

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 05.03.2006 19:39
Posty: 579
Miejscowość: Wołomin
Quad: Polaris Scrambler 500 4x4 nissan patrol GR y60
PostWysłany: 26.11.2007 11:34 
KoKoS napisał(a):
Ja osobiście nie serwisuje i dealera Polarisa, ponieważ najbliższego mam 150km od siebie, ale serwis mam naprawdę rewelacja. Od ciebie niestety za daleko, miałem natomiast styczność z serisem z okolic Warszawy, a dokładniej przyjemność z nimi współpracować. Mają naprawdę bardzo dobre ceny, i wiedzą mniej więcej o co chodzi. Przedewszystkim znają zasadę "klient nasz Pan".
Jeśli byłbyś zainteresowany, to daj znać na PW.


Serwis w Regułach pod Warszawą zrezygnował z sewisu i sprzedaży Polarisa... niestety


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 26.11.2007 21:09 
TO JA PRZEPRASZAM ZA SWOJEGO POSTA :oczy: :oczy: :oczy:

OSBIŚCIE POLECAM NA ŚLĄSKU SERWIC WARIANT2 w Katowicach - nie boje się tym ludziom pozostawić żadnej maszyny, są szczerzy, fachowi i chcą naprawić a nie naciągnąć klienta

Sam serwisuje tam motor, a moi znajomi quady!!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 26.11.2007 21:13 
Ostatnio doprowadzili mocno przykatowanego i rozbitego SP 800 do stanu niemal nieskazitelnego!! I powiem Wam gdybym wcześniej nie widział w jaki stanie był ten quad to bym nie uwierzył!! A z silnikami też bardzo dobrze sobie radzą!! Kumpel suze LTZ tam serwisuje i puki co jego quad znosi to super!!


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.11.2007 11:09
Posty: 37
Miejscowość: Rybnik i okolice
Quad: Polaris Sportsman 800EFI H.O. i CF Moto 500 ALL ROAD
PostWysłany: 13.01.2008 17:43 
Seba_gtc napisał(a):
Ostatnio doprowadzili mocno przykatowanego i rozbitego SP 800 do stanu niemal nieskazitelnego!! I powiem Wam gdybym wcześniej nie widział w jaki stanie był ten quad to bym nie uwierzył!! A z silnikami też bardzo dobrze sobie radzą!! Kumpel suze LTZ tam serwisuje i puki co jego quad znosi to super!!


Jak możesz to podaj mi na pw jakiś bliższy namar na ten serwis. :lol:


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2006 23:45
Posty: 5038
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: RMX 008 MA-NAC
Poprzednie quady: re-RMX
PostWysłany: 13.01.2008 19:29 
aXcid napisał(a):
Quad to quad, praktycznie wszystko naprawia się tak samo - czy to Honda, Kawasaki, Polaris Bombardier czy Jingcheng. Można być mniej lub bardziej zaznajomionym z rozwiązaniami technicznymi (vide hydrokinetyczna skrzynia w Rinconie, czy elektryczny docisk paska w Kawasaki) ale jeśli ma się odpowiednie umiejętności i/lub serwisówke to zrobić można co tylko dusza zapragnie. Dobrze :)


Jeszcze zapomniałeś dodać że:

Silnik jest taki sam lub prawie taki sam, a na pewno działa na tej samej zasadzie co w motocyklach nawet niektóre gady mają wzięte silnik lub konstrukcje silnika z MOTOCYKLA !!!!!

Sprzęgła takie jak gadach lub bardzo podobne ale na 100% działające na tej samej zasadzie (variatory) stosuję się w SKUTERKACH (takie pierdziawki mówi się na nie że to są automatiki a one mają właśnie takie sprzęgła)

Przekładnia Transmisyjna (reduktor) ta sam kostrukcja lub podobna jak w terenówkach
Mosty, blokady, wały takie same jak terenowych, osobowych lub działają na bardzo podobnej zasadzie



TERAZ PROSZĘ O ODPOWIEDŹ OSOBĘ KTÓRA ZACZEŁA TEN WĄTEK (aXcid to nie Ty masz odpowiadać )

CO TAKIEGO MAJĄ GADY CZEGO BY KUMATY !!!!!!(ROZGARNIĘTY) MECHANIK NIE POTRAFIŁ NAPRAWIĆ ????????????


TYM BARDZIEJ ŹE SĄ DOSTĘPNE SERVICE MAULA W KTÓRY WSZSYTKO jest naPISanE NA TEAMT NAPRAW GADÓW dosłownie jest tam opisane jak okręcić koło i z jaką siłą dokręcić każdą srubkę w gadzie !!!!!

taka książka i kumaty mechanik i masz czego szukasz lub możesz szukać dalej !!!!!!( srvice manual do SP 500 i 800 udostępniałem w innym dziale

_________________
Quad turysta i drapreżyser
http://youtube.com/puniek71
Najlepsze rolki w sieci http://www.youtube.com/watch?v=nku7zOpGIU0
Teoretycznie TAK praktycznie NIE wszystko zależy od interpretacji :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 10.06.2008 13:58
Posty: 15
Quad: Polaris Sportsman 335
PostWysłany: 10.06.2008 15:31 
No cóż, święta racja poprzednika..... mam to szczęście, ze urodziłem się niemal nad warsztatem samochodowym mojego ojca, któremu nie brakuje pojęcia mechanicznego i... 3 dłuższe dni i mój leciwy Sportsman 335 jest już niemal idealny (niemal bo czekam jeszcze na jedną ... z USA). W większym mieście prawie wszystko można zregenerować od reki, filtry jak się okazało są dostępne w hurtowni za grosze, a tak wydawałoby się zagadkowa maszyna po rozebraniu na części pierwsze okazała się być prostsza od golfa jedynki... Problem tylko taki, ze większość mechaników będzie się bało tematu bo nie wie czego można się po takich konstrukcjach spodziewać, ale z drugiej strony śmiem twierdzić ze w młodych quadach silnik jest najmniej zawodna rzeczą, a cala resztę w gadach jest na wyciągnięcie reki....

Podczas reanimacji swojego quada, uwzględnij koszt zakupu klawiatury do komputera w której działa ALT i może jakiś słownik :)
Seba_gtc


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.08.2005 12:19
Posty: 622
Miejscowość: Żywiec
Quad: Suzuki Vinson 500 Semi-auto
PostWysłany: 10.06.2008 21:35 
xpak napisał(a):
... z USA

Tak to jest jak się nie uzywa polskich znakow, znam ten bol :figielek:

_________________
www.ciecina.eu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.03.2015 06:30
Posty: 254
Miejscowość: Czernichów
Imię: Zmora
Quad: Bomba
Poprzednie quady: Bombowe :)
PostWysłany: 07.09.2018 12:32 
Re: Bardzo DOBRY SERWIS Polaris
Włodek napisał(a):
WITAJCIE PONOWNIE,MOŻE MA KTOŚ INFORMACJĘ GDZIE W Polsce JEST SUPER SERWIS Polarisa

Pingwin Legnica - ale to chyba daleko od Ciebie

_________________
ZMORA
ZaZu Quad Team
Quadowa Grupa Południe


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2018 16:39
Posty: 6
Imię: Krzysztof
Quad: Polaris RZR 1000
Poprzednie quady: TGB Blade 1000
PostWysłany: 08.10.2018 17:09 
Re: Bardzo DOBRY SERWIS Polaris
Ja polecam Moto-Trip Kraków na ul. Drewnianej w Krakowie. Wcześniej bywało różnie ale od jakiegoś czasu jest nowy mechanik ( Damian ) podobno wcześniej robił u Mikulskiego w Krośnie. Gość ogarnia temat bardzo dobrze, dużo się dowiedziałem o maszynie i o tym na co zwrócić uwagę. Wcześniej robiłem u nich moje TGB i też nie miałem zastrzeżeń ale Damian to naprawdę fachura pierwsza klasa :okok:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.