Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ Grizzly
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 03:16



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ Grizzly 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 27.04.2010 08:43
Posty: 691
PostWysłany: 15.03.2011 12:47 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Temat został podzielony. Posty niezwiązane z tematem znaleźć można tu :strzałka: viewtopic.php?f=172&t=39340

Pozdrawiam,
Kaka

_________________
Jesteś znajomym ATV Polska na Facebook'u?


 
Profil

Rejestracja: 14.01.2011 07:43
Posty: 16
PostWysłany: 25.03.2011 08:52 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
RDLP Gdańsk nie zatwierdziła trasy rajdu

"Pan Michał Jęndrzejczyk na moją prośbę spotkał się ze mną w siedzibie RDLP w Gdańsku we wtorek 22 marca. Nie okazał mi żadnych dokumentów typu zezwolenia, uzgodnienia itp. związane z organizowanym przez jego firmę rajdem. Nie był w stanie także zapoznać mnie z trasą twierdząc, że jest jeszcze "niedopracowana w szczegółach". Pokazywał mi jedynie na ekranie laptopa fragmenty w okolicach Jeziora Żarnowieckiego (miejscowość Sobieńczyce), na podstawie których i tak niemożliwym było zorientowanie się, jakimi drogami ona przebiega. Dla oceny tego wymagana byłaby doskonała znajomość terenu. Poinformowałem go, że w mojej ocenie impreza jest przygotowana od strony formalnej źle. Stwierdził, że jej uczestnicy będą "wypuszczani" na trasę pojedynczo i w związku z tym każdy z nich będzie jakby indywidualnym uczestnikiem ruchu drogowego i poruszać się będzie "na własną odpowiedzialność" co, jego zdaniem, zwalnia go od starania się o jakiekolwiek zezwolenia. Otrzymałem jedynie od niego dokumenty, które przesyłam w załączeniu. W dniu dzisiejszym natomiast skontaktowałem się z Biurem Prasowym KWP w Gdańsku skąd uzyskałem informację, że policja w naszym województwie o sprawie wie, i to chyba bynajmniej nie od organizatora, i czyni stosowne przygotowania. My zresztą też.

Poza tym po przeczytaniu artykułu na portalu MOTOGEN.PL natychmiast skontaktowałem się z p. Michałem Jęndrzejczykiem i zażądałem natychmiastowego sprostowania informacji o uzyskanych zezwoleniach i uzgodnieniach z RDLP w Gdańsku. W odpowiedzi usłyszałem, że to niezrozumiałe dla niego plotki ponieważ nikt z tego portalu się z nim nie kontaktował."

Rzecznik Prasowy RDLP Gdańsk Jacek Leszewski

Więcej pod adresem:
http://www.stopquadom.pl/news/article/2 ... zna-trasy/

_________________
Bartosz Radwan
Redaktor Naczelny StopQuadom.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.11.2007 18:58
Posty: 554
Miejscowość: Prabuty
Quad: Suzuki Kingquad 700 teraz a póşniej .....?
PostWysłany: 25.03.2011 09:18 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Panie B.R
nie jesteś żadną instytucją powołaną do kontroli czegokolwiek !!!
reprezentujesz tylko siebie i swój portal antyquadowy
gościu odpuść !!! to jest dobra rada

_________________
daj przyquad innym


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 14.01.2011 07:43
Posty: 16
PostWysłany: 25.03.2011 09:27 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Od Redaktora Naczelnego portalu motogen.pl Piotra Fijałkowskiego otrzymaliśmy informację, że Michał Jęndrzejczyk odbył rozmowę z Pania Izą Prochal (autorką tekstu na motogen.pl) co potwierdza billing telefoniczny. W rozmowie tej Pan Michał Jędrzejczyk prawdopodobnie minął się z prawdą twierdząc, że trasa została zatwierdzona przez RDLP Gdańsk.

andrzej strzelczyk napisał(a):
gościu odpuść !!! to jest dobra rada

Czy mógłby Pan rozwinąć tą konkretną myśl?

_________________
Bartosz Radwan
Redaktor Naczelny StopQuadom.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 13:37
Posty: 477
Miejscowość: Legionowo
Quad: Honda TRX680FGA
PostWysłany: 25.03.2011 09:58 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
bradwan napisał(a):
Od Redaktora Naczelnego portalu motogen.pl Piotra Fijałkowskiego otrzymaliśmy informację, że Michał Jęndrzejczyk odbył rozmowę z Pania Izą Prochal (autorką tekstu na motogen.pl) co potwierdza billing telefoniczny. W rozmowie tej Pan Michał Jędrzejczyk prawdopodobnie minął się z prawdą twierdząc, że trasa została zatwierdzona przez RDLP Gdańsk.

Biling telefoniczny? Normalnie ABW albo CBA


 
Profil Gadu-Gadu
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 14:10
Posty: 3361
Miejscowość: Warszawa
Quad: R815
PostWysłany: 25.03.2011 10:17 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
bradwan proszę wklej swoje zdjęcie :idea: żebym kiedyś widząc Cię na żywo mógł osobiście porozmawiać , nie chciałbym kiedyś mijając Twoją osobę przegapić szansy na miłą pogawędkę.

_________________
Life's 2 short 2b slow


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.10.2008 17:47
Posty: 675
Miejscowość: Ostróda
Quad: TRX 400 FA
PostWysłany: 25.03.2011 10:20 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Nie sądzę aby gościu posługiwał się prawdziwym nazwiskiem.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 14:10
Posty: 3361
Miejscowość: Warszawa
Quad: R815
PostWysłany: 25.03.2011 10:28 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
dlaczego :?: jest ponoć prawy i wierzy w swoje racje, fałszywym mógłby posługiwać się tylko krętacz i tchórz :idea: My nie zakrywamy swoich twarzy bo nie mamy się czego wstydzić a redaktor ma :?:

_________________
Life's 2 short 2b slow


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 25.03.2011 10:37 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
mała lustracja ;)

Redaktor Naczelny
Bartosz Radwan
ul. Strzelców 23/23
31-422 Kraków

Barbara Kudławiec (Kmiecik)
Nauczycielka z Gniezna
Image

to są jawne dane zresztą podane przez nich na stronie stopquadom lub w innych portalach

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2005 22:40
Posty: 6185
Miejscowość: Warszawa
Quad: Było wiele...
PostWysłany: 25.03.2011 10:41 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
tia...nie zróbcie tylko z niego męczennika... :D


 
Profil
U-quad warszawski
U-quad warszawski
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 14:10
Posty: 3361
Miejscowość: Warszawa
Quad: R815
PostWysłany: 25.03.2011 10:42 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
przyjrzyj się dokładniej, nie trzeba :^^D:

_________________
Life's 2 short 2b slow


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.08.2008 13:37
Posty: 477
Miejscowość: Legionowo
Quad: Honda TRX680FGA
PostWysłany: 25.03.2011 10:47 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Zastanawiam się o co Panu chodzi? Rozmawiać z organizatorem Pan nie chce mimo jego zaproszenia, sieje Pan tylko zamęt.
Uczestniczyłem w kilku organizowanych przez Michała jak i innych organizatorów imprezach na których były objazdówki po 200 i więcej kilometrów. Wszystko drogami publicznymi, gdzie ok 10% to asfalty a reszta drogi gruntowe, ogólnie dostępne dla pojazdów mechanicznych. Sam również układam sobie takie trasy. Przykładem może być chociażby zeszłoroczna trasa ok 100km po okolicach Murzasichla, Białki Tatrzańskiej, Jurgowa - jak było zarówno wszyscy uczestnicy jak i odpowiednie władze, organizacje, mieszkańcy mogą to potwierdzić.
Pomylił Pan pojęcia, to nie jest rajd profesjonalny w dosłownym znaczeniu tego słowa, tylko w pełni amatorski, uczestnicy to pasjonaci, obyci z kulturą quadową. Tu nikt nie będzie jechał na złamanie karku, ta trasa to nie tor do tego przygotowany. To taka wycieczka krajoznawcza z elementami rywalizacji. Sukcesem będzie dojechanie do mety w wyznaczonym czasie, a dla tego kto będzie pierwszy będzie czekała nagroda, a czy to jest quad czy plastikowy puchar to nie ma większego znaczenia, przynajmniej dla chęci udziału w tym przedsięwzięciu.
Jestem zażenowany całą sytuacją i abstrakcyjnej dla mnie nagonki...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.05.2008 21:49
Posty: 532
Miejscowość: Prabuty
Quad: Rincon 680 Camo
PostWysłany: 25.03.2011 10:50 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
bradwan napisał(a):
Czy mógłby Pan rozwinąć tą konkretną myśl?

Andrzej po prostu BARDZO martwi się o zdrowie innych ludzi zarówno fizyczne jak i psychiczne :lol: A pomyśl sobie DROGI OBROŃCO UCIEŚNIONYCH co będzie z przyrodą jak wylądujesz w domu dla obłąkanych :what:

_________________
Honda THE BEST!!!

QUADRACING TEAM PRABUTY

Historia:Macbor CX 100 - Honda ATC 200-Honda Foreman Rubicon 500-Honda Rincon 680 Camo-a co potem....?


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.04.2008 01:14
Posty: 438
Quad: Honda rincon680
PostWysłany: 25.03.2011 11:24 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
bradwan napisał(a):
Tak, niejeden z nas zbiera śmieci idąc szlakiem czy poza nim. Nie jest to może powszechne zachowanie wśród turystów pod MOKiem, czy DPSP, ale wystarczy pojawić się w mniej uczęszczanych rejonach polskich gór, i prawdopodobieństwo spotkania kogoś, kto zabrał po jakimś innym "turyście" rośnie. Do tego nie trzeba robić żadnej akcji, wystarczy schodząc w stronę cywilizacji zabrać co można spod nóg. Jednak żeby zaistnieć medialnie, niewątpliwie - akcję trzeba zrobić.
Jasne, że dysponując quadem czy innym pojazdem można zabrać więcej.

Organizacja sprzątania lasu przy użyciu quadów? Czemu nie, oprócz tego, że medialnie zaistniejecie z czymś takim, to będzie z tego korzyść dla samego lasu - to oczywiste. Gorzej, jeśli jednorazowa akcja ma na celu to, żeby potem co weekend ktoś ten las "sprzątał quadem" znowu, dlatego myślę, że takie akcje jak najbardziej powinny być organizowane, jednak w koordynacji z nadleśnictwem.


Takich akcji panie Radwan jest wiele ,tylko nie każdy chce się tym po prostu pochwalić
Źródło http://www.powiatbrzozow.pl

"Podczas „Jesiennego sprzątania Sanu” wykorzystano 3 quady udostępnione bezpłatnie przez firmę Pana Franciszka L (wypożyczalnia quadów) oraz pana Roberta M."


fot1. http://zapodaj.net/a78fca06fe3e.jpg.html
fot2. http://zapodaj.net/2df35c8da5a2.jpg.html
fot3. http://zapodaj.net/e550e96b3a8a.jpg.html
fot4. http://zapodaj.net/bdd9cb0d6100.jpg.html
fot5. http://zapodaj.net/fd7e52eaf68e.jpg.html

Zebraliśmy ponad tonę śmieci

P.S
Proszę wrzucić chodź jedną fotkę redakcji SQ jak podnosi peta z chodnika 8)


Ostatnio zmieniony przez materatz, 25.03.2011 11:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 14.01.2011 07:43
Posty: 16
PostWysłany: 25.03.2011 11:32 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
porąbka napisał(a):
Wszystko drogami publicznymi, gdzie ok 10% to asfalty a reszta drogi gruntowe, ogólnie dostępne dla pojazdów mechanicznych.


Ogólnie dostępne, ale...:
Cytuj:
Art. 65. PORD
Zawody sportowe, rajdy, wyścigi, przewóz osób kolejką turystyczną i inne imprezy,
które powodują utrudnienia w ruchu lub wymagają korzystania z drogi w sposób
szczególny, mogą się odbywać pod warunkiem zapewnienia bezpieczeństwa porządku
podczas trwania imprezy oraz uzyskania zezwolenia na jej przeprowadzenie.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... %2409%2422

Artykuły kolejne także.

_________________
Bartosz Radwan
Redaktor Naczelny StopQuadom.pl


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.