Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Stopquadom - Polemiki
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 06:04



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 181 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna
Stopquadom - Polemiki 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.01.2006 22:15
Posty: 1648
Miejscowość: Poznań
Quad: Renegade 800XXC
Poprzednie quady: Renegade 800XR, Raptor 700, Raptor 660, Warrior 350, Blaster 200, LT-F 160
PostWysłany: 07.03.2011 20:39 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Las - hmmm temat rzeka - też mieszkam obok lasu - i co??? sami mieszkańcy osiedla wynoszą śmieci do lasu - nie raz przyłapani - więc polemika ze SQ to nie kończąca się opowieść.

_________________
M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson
SQUAD: A.P.T. - ATV Poznań Team
https://picasaweb.google.com/101492180473661282351


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.02.2010 12:45
Posty: 191
Miejscowość: Racławówka
Quad: CFmoto300
PostWysłany: 07.03.2011 20:53 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Te śmieci najlepiej widać jak się na grzyby chodzi ile razy widziałem typów którzy szli niby na grzyby a koszyk pełen browarów a po kilku dniach pełno puszek w lesie. Choć puszki to jeszcze nie dramat bo zawsze się ktoś znajdzie kto je pozbiera choćby na złom. Problem jest z odpadami typu gruz i podobne.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 07.03.2011 21:21 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
to co myślicie o jezdzeniu quadem w miescie?

w moim miescie jest kilku jezdzacych na oskach, maja szosowe opony, quady sa zarejestrowane, jezdza w ta i spowrotem po glownych ulicach miasteczka, generalnie wyglada to tak ze maja quadziory ladnie zrobione, full tuning i ladne dodatki a ich jazda wyglada tak ze jada 2 razy po glownych ulicach pozniej stoja 30 min / 40 min na parkingu w samym centrum pija cole i znow jada na rundke, przewaznie w godzinach wieczornych no i...... mieszkancy stale dzwonia na policje i skarza się ze quady jezdza po miescie i zeby spierdzielali do lasu a nie pierdza po miescie, policja musi reagowac, przyjezdzaja kontroluja robia notki policyjne i maja przez to mase papierkowej roboty ktorej nie lubia

kiedys wracam sobie wieczorem z przeprawy a na ulice wybiega mi starszy mezczyzna, rzuca mi się pod moj pojazd, Jadę bardzo po woli, quad ocieka blotem, a ja jestem zmeczony - w butach gnuj, na twarzy bloto, na kurtce nie widac napisow, niestety musialem się zatrzymac zeby czlowieka nie przejechac, ten stoi przed quadem trzymajac za przedni zderzak i wydziera się na mnie zebym nie jezdzil quadem po miescie i nie pierdzial mu pod oknem, zebym wynosil się do lasu bo tam jest miejsce dla quadow, zszedlem z quada za mna stanelo już kilka aut, sciagnalem kask i mowie ze stoickim spokojem "a czy ja i moj pojazd wygladam jakbym jezdzil po miescie?" gosc skrzywil się, w glowke podrapal wcisnal mi jeszcze kilka "ujów" na odchodne i poszedl w swoja strone a ja odjechalem

mysle, ze czasopismo stopquadom powinno zaczac od edukacji i pouczania spoleczenstwa a nie od pouczania uczciwych użytkowników pojazdow samochodowych

ps.
Andrut83 napisał(a):
Maq chodziło mi że moqę w takiej sytuacji zrozumieć stowarzyszenie stopquadom


Andrut83 , nie wprowadzaj w blad innych, stopquadom nie jest stowarzyszeniem, to tylko jakies marne czasopismo zarejestrowane na pana Radwana, który czerpie korzysci z jego prowadzenia!

a pan Radwan dalej milczy... hmmmm, czyzby schowal się pod spodnice pani Babia? A tak w ogóle to kto to jest Babia? Widze ze pisze w temacie, a nawet nie raczyła się przedstawic ani też przywitac. Tryska kiepskim wychowaniem, a i inteligencja nie grzeszy.

Pytanie do obslugi forum : dlaczego licznik postow nie zlicza ilosci postow napisanych przez uzytkownika Babia?

No i przypomne o co pytalem pana Radwana bo widze ze chyba nie wszyscy czytaja dokladnie watek i schodza z tematu

Cytuj:
bradwan napisał(a):
Nikt z nas nie posiada jakichkolwiek certyfikatów PZM


to jakie ma pan uprawnienia do prowadzenia dzialalnosci opinioznawczej, skoro nie posiada pan zadnych certyfikatow ani zadnego doswiadczenia czy też wyksztalcenia w tym kierunku aby prowadzic taka dzialalnosc? Jak można wierzyc panskim opiniom? Przykro mi to mowic ale wszystko co pan sobie wymyslil i napisal ma taka wartosc jak napis na scianie np. "Polska dla polakow, gaz dla zydow" . W tym kontekscie można czuc się przez pana oszukanym po przeczytaniu jakiejkolwiek opinii w panskim czasopismie.

bradwan napisał(a):
kilka wypadków, w tym śmiertelnych w ostatnich miesiącach było.


Jak w kazdej dziedzinie ruchu drogowego. Kazdego dnia gina ludzie w wypadkach pojazdow samochodowych.

bradwan napisał(a):
lub też powodów związanych czysto z ochroną środowiska, nie utożsamiamy się jednak z żadną z organizacji stricte ekologicznych typu WWF, Greenpeace czy nawet Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot.


"lub"? czy na pewno? zaczynam przypuszczac ze gubi się pan we wlasnych przeslaniach i powodach dzialania?

bradwan napisał(a):
To prawda - nie zajmujemy się ochroną środowiska, bo to znacznie bardziej rozległy temat, niż problem off-roadu w Polsce.


proszę mi powiedziec, jesli Wasze czasopismo nie zajmuje się ochrona srodowiska i nie ma pan zadnych uprawnien do opinioznastwa w temacie ruchu off-roadowego, imprez motoryzacyjnych ani też sportu motorowego to czym zajmuje się panskie czasopismo i pan? Poza oczywiscie nawolywaniem do donosicielstwa bo ta kwestia jest oczywista i wynika bezporednio z panskiego czasopisma.


Cytuj:
Tak wiec panie Radwan, skoro nie ma pan odpowiedniej wiedzy to skąd w panu przekonanie , ze jest pan odpowiednia osoba i pana czasopismo do prowadzonych dzialan proekologicznych wsrod ruchu off-roadowego z nastawieniem na quadowcow? proszę mi to laskawie wyjasnic.


Cytuj:
Te śmieci najlepiej widać jak się na grzyby chodzi ile razy widziałem typów którzy szli niby na grzyby a koszyk pełen browarów a po kilku dniach pełno puszek w lesie. Choć puszki to jeszcze nie dramat bo zawsze się ktoś znajdzie kto je pozbiera choćby na złom. Problem jest z odpadami typu gruz i podobne.


kolego, jak to kto posprzata? przeciez to oczywiste - quadowcy!

http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=90&t=21840


_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 07.03.2011 21:32 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
mudmarker napisał(a):
Pytanie do obslugi forum : dlaczego licznik postow nie zlicza ilosci postow napisanych przez uzytkownika Babia?

Nikomu się nie naliczają.

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.02.2010 12:45
Posty: 191
Miejscowość: Racławówka
Quad: CFmoto300
PostWysłany: 07.03.2011 21:37 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
coś Ci zablokowali ten filmik



Mudmarker mój bład z tym stowarzyszeniem następnym razem się poprawię:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2009 11:05
Posty: 1026
Imię: Marcin
Quad: Yamaha Grizzly 700
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 07.03.2011 21:37 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Andrut83
tu masz
http://www.youtube.com/watch?v=JaJfxC4ClwI
http://www.youtube.com/watch?v=YDYb5m_9wwQ
itd.

_________________
Jest Yamaha Grizzly 700 FI
Kupię plastikowe osłony wahaczy tył do Yamahy Grizzly 700. Jak coś to PW.


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 03.10.2010 16:52
Posty: 838
Miejscowość: Siedliska\Legnica
Quad: Bashan bs 200 s-7
PostWysłany: 07.03.2011 21:39 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Kamilson100 napisał(a):
mudmarker napisał(a):
Pytanie do obslugi forum : dlaczego licznik postow nie zlicza ilosci postow napisanych przez uzytkownika Babia?

Nikomu się nie naliczają.

W takich "luźnych" tematach chyba nie liczą postów bo by każdy miał po kilka tyś :^^D:

_________________
Śmigam Fordem Mondeo MK II eh :D choć w planie quad


 
Profil Facebook Gadu-Gadu

Rejestracja: 07.02.2010 12:45
Posty: 191
Miejscowość: Racławówka
Quad: CFmoto300
PostWysłany: 07.03.2011 21:41 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Zazdroszczę organizacji, tym bardziej że to nie pierwsza wasza akcja, szkoda że w mojej okolicy nic takiego się nie dzieje z chęcią bym się przyłączył


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2009 11:05
Posty: 1026
Imię: Marcin
Quad: Yamaha Grizzly 700
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 07.03.2011 21:46 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Andrut83
Nie tylko tu trzeba udowadniać że quady to nic złego a wręcz przeciwnie.

_________________
Jest Yamaha Grizzly 700 FI
Kupię plastikowe osłony wahaczy tył do Yamahy Grizzly 700. Jak coś to PW.


Ostatnio zmieniony przez Sir Adam Jr, 07.03.2011 21:55, edytowano w sumie 1 raz

Pisownia !!!



 
Profil Facebook
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 07.03.2011 21:50 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ

Hehe ciekawi mnie teraz czy ktoś z tego "czasopisma"(choć czasopismem tego nie można nazwać ;)) stopquadom kiedyś idąc przez las podniósł jakiś papierek, skoro tacy z was "ekolodzy" zróbcie taką akcje, jak my(quadowcy). Pomyślę nad ogranizacją takiego sprzątania lasu w moim regionie :okok:

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.09.2009 11:05
Posty: 1026
Imię: Marcin
Quad: Yamaha Grizzly 700
Poprzednie quady: Bashan 200
PostWysłany: 07.03.2011 21:53 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Kamilson100
Moim zdaniem by tego nie zrobili bo czym by mieli te śmiecie wozić :?: Taczkami ;)

_________________
Jest Yamaha Grizzly 700 FI
Kupię plastikowe osłony wahaczy tył do Yamahy Grizzly 700. Jak coś to PW.


 
Profil Facebook

Rejestracja: 07.02.2010 12:45
Posty: 191
Miejscowość: Racławówka
Quad: CFmoto300
PostWysłany: 07.03.2011 21:55 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Pozbierać to nie problem tylko co z tym zrobić chłopaki widać mieli wszystko dopięte na ostatni guzik
W Rzeszowie jest jakiś klub motocyklowy. Qadowy też jest Raptor ale oni to tylko organizują zawody choć i z tym ostatnimi czasy ciężko


 
Profil
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 03.10.2010 16:52
Posty: 838
Miejscowość: Siedliska\Legnica
Quad: Bashan bs 200 s-7
PostWysłany: 07.03.2011 21:57 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Marcinek94 napisał(a):
bo czym by mieli te śmiecie wozić Taczkami

Jeszcze by się przemęczyli od tych taczek.. Pieniądze są lżejsze i łatwiej przychodzą :oczy:

_________________
Śmigam Fordem Mondeo MK II eh :D choć w planie quad


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.02.2010 11:03
Posty: 1054
Miejscowość: Podlasie
Quad: Wolverine 450,
Poprzednie quady: KFX 700, LTR 450, DS 250, TRX 250EX
PostWysłany: 08.03.2011 16:55 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
A może Pan Radwan jest po prostu zazdrosny ? Na forum jest prawie 15 tyś użytkowników złóżmy się po 3 złote i kupmy quadzika. A nuż z wroga zrobimy przyjaciela. :wizi:


 
Profil

Rejestracja: 01.09.2008 21:25
Posty: 1832
Quad: Od 1997 ROKU - Już poza mną ......
Poprzednie quady: Cieszą innych .....
PostWysłany: 09.03.2011 06:40 
Re: STOPQUADOM.pl o --> PÓŁNOC-POŁUDNIE...WYGRAJ YAMAHĘ GRIZ
Temat nadający się jedynie do zamknięcia , sztuczne bicie piany 17 stron przepychanek a to forum quadowe , a wszyscy męczą temat jakiegoś "innego" gościa .

inny - czytaj : nie lubi quadów .

_________________
zaraziłem się quadami w 1997 roku, wyleczyłem się w 2014 roku

Kiedyś trzeba dorosnąć !


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 181 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.