Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Czy pomogą..
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:32



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
Czy pomogą.. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 24.11.2013 19:34
Posty: 5
PostWysłany: 24.11.2013 19:42 
Czy pomogą..
Cześć.

A więc zbliża się śnieg jak wiadomo, posiadam quada o poj. 200cc i jestem świadom tego, że tam gdzie ja mieszkam taki quad nie da całkowicie sobie rady, chociażby na zabawy bo chyba do tego ten quad jest stworzony
Myślałem nad zrobieniu łańcuchów albo ich kupno, tylko nie wiem czy jest sens, tam gdzie ja mieszkam to tereny mamy cały czas pod górkę, i właśnie zastanawiam się czy takie łańcuchy pomogą :D


 
Profil
Moderator Działu Chińskie Quady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.07.2011 12:51
Posty: 1702
Miejscowość: Bieszczady:)
Imię: Rafal
Quad: Cagiva Elefant 125, Honda NS1 80
Poprzednie quady: Hammer 110
PostWysłany: 24.11.2013 23:36 
Re: Czy pomogą..
Poszukaj, ponieważ na forum to było wałkowane wiele razy, na ten moment zamykam.

_________________
Pozdrawiam, Rafał ;)
Galeria mej zacnej 110 <- częste aktualizacje, zapraszam ;)Mój kanał YT<- również zapraszam ;)
Poradniki do chińskich quadów!
Zestaw schematów do silnika 139FMB (quady 50,70,110,125 oraz niektóre 150 produkcji chińskiej, znalazł monicadrift)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.