Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bashan 250, problem z paleniem na rozrusznik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 06:43



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Bashan 250, problem z paleniem na rozrusznik 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 27.02.2018 18:31
Posty: 2
Imię: Sebastian
Quad: Bashan 250
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 27.02.2018 18:52 
Bashan 250, problem z paleniem na rozrusznik
Witam.
Niedawno kupiłem quada. Podczas kupowania sprzedawca powiedział mi że quad nie pali na rozrusznik, bo akumulator ma za słaby amperaż, ale na pych pali od strzału. Kupiłem więc quada i na drugi dzień akumulator. Odziwo quad, jak było ciepło dalej miał problem z paleniem na rozrusznik, jak pokręciłem ssaniem raz w tą, raz w tą to czasami udało się odpalić, ale jak miałem na przykład ssanie ustawione do połowy, lub całe to kręcąc rozrusznikiem 5 sec, minutę, czy 10 minut, quad nie odpalał. Dodam że na pych odpala bez problemu. Teraz przy minus 10 do minus 15 stopni, nie ma mowy o odpalaniu na rozrusznik, a pych normalnie. Dodam jeszcze że jak silnik jest rozgrzany to trzymając rozrusznik i kręcąc ssaniem raz w tą, raz w tą odpali, ale nie odpali jak klapka od ssania stoi w miejscu, co mnie właśnie dziwi, Czy zamknięta czy otwarta, nie odpali, trzeba nią po prostu ruszać. Gaźnik ostatnio przeczyszczałem, bo myślałem że to może on, ale nie pomogło. Wymieniałem jeszcze świecę, bo miała jakąś małą iskrę, teraz jest większa, ale nic to nie dało. Czy ma ktoś taki sam problem lub wie co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: mileykob oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.