Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Gotuje się płyn chłodzący w zbiorniczku wyrównawczym.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 01:41



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Gotuje się płyn chłodzący w zbiorniczku wyrównawczym. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.01.2020 19:32
Posty: 1
Imię: bartek
Quad: Bashan 200
Poprzednie quady: brak
PostWysłany: 03.01.2020 22:04 
Gotuje się płyn chłodzący w zbiorniczku wyrównawczym.
Witam, jako nowy witam wszystkich na wstępie.
Problem nie dający spokoju wiec przechodzę do rzeczy
wczoraj naszła mnie ochota na przejażdżkę wiec poszedłem do garażu, odpaliłem quada i jak po chwili doszedł do swoich obrotów to poszedłem się ubrać. Wracam do garażu a tam płyn chłodzący w wyrównawczym zagotowany i wylewa górą.
I taraz tak, w lato jak jeździłem wszystko bez zarzutów, bez problemu i bez gotowania się. Płyn zimowy do -35 wiec nie powinien nigdzie zamarznąć, termostat rozebrałem i wszystko wygląda ok, zdjąłem wąż i jest przepływ w obwodzie. Jedyne co usłyszałem u mechanika to, że to objawy uszczelki a dodam tylko że oleju w płynie brak i olej też czysty bez wody i innej kaszany. Nie mam już pomysłu co to możne być. Pozdrawiam


Kolor w całych zdaniach pozostaje do dyspozycji administracji, Bashan ma swój dział. Piszemy poprawnie po polsku. W tytule tematu nie używany słów pomocy, help, problem itp. //Nazir


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 03.01.2020 22:04, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.