Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bashan 250 wyrzuca benzynę przy dużych obrotach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 03:34



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Bashan 250 wyrzuca benzynę przy dużych obrotach 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.10.2020 06:54
Posty: 1
Imię: Kamil
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 21.10.2020 07:14 
Bashan 250 wyrzuca benzynę przy dużych obrotach
Witam
Może ktoś mi pomoże bo nie mam już pojęcia co może być nie tak mianowicie mam taki problem ze swoim quadem ze odpala normalnie bez żadnych problemów na wolnych obrotach chodzi pięknie podczas jazdy bardzo delikatnie na 1/4 manetki wszystko jest jeszcze w porządku ale gdy wcisnę bardziej gaz quad od razu dostaje odcinki oraz pod ciśnieniem wyrzuca mi benzynę z gaźnika poprzez filtr powietrza tak jak by jej nie zasysał albo silnik wyrzucał to co miał w środku. Z góry informuje że regulacja gaźnika nie pomaga nawet go wymieniłem na nowy, rozbierałem silnik nic niepokojącego nie zauważyłem zawory są szczelne sprawdzałem regulowałem zresztą je jeszcze kilka krotnie usuwając luz oraz eksperymentowałem z dodaniem znacznych luzów w razie jak by nie zdążał ich zamknąć, popychacze też są ok nie są pokrzywione ani wytarte, sprawdzałem również czy nie ścięło klina na wałku i nie przestawił się moment dawania iskry wszystko jest ok


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.