Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z przednim zawieszeniem Bashan 200
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 14:40



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z przednim zawieszeniem Bashan 200 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.11.2020 09:59
Posty: 5
Imię: Paweł
Quad: Bashan 200cc
PostWysłany: 10.11.2020 11:45 
Problem z przednim zawieszeniem Bashan 200
Witam wszystkich. Niedawno kupiłem Quada Bashan 200 o od samego początku mam problem z przednim zawieszeniem. Wymienilem wszystkie tulejki sworznie i gałki a quadem dalelej się nie da jeździć tak go nosi po całej drodze. Chwila jazdy i ręce strasznie bolą. Przy skręcie koła się strasznie kładą. Zbieżność mam raczej dobrze ustawioną. To jest mój pierwszy quad i jestem świeży w tym temacie. :)


Ostatnio zmieniony przez Laborant1986, 10.11.2020 11:45, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 10.12.2020 18:15
Posty: 4
Imię: Patryk
Quad: Bashan
PostWysłany: 16.12.2020 21:11 
Re: Problem z przednim zawieszeniem Bashan 200
Miałem to samo musisz ustawić zbierzność
Koła mają być w pozycji
-od ziemi do guru 90stopni
- i mają się zgrywać z tylnym
Pamiętaj że kierownica może się czasami kręcisz więc musiał byś mieć kogoś do pomocy.

Tak w ogóle to ja też mam problem z baschamem 200 też od samego kupna problemy ale na szczęście z silnikiem nic się nie dzieje zrobiem zawieszenie przód tydzień temu teraz tył nowe zębatki mała i duża nowe koła przód i simering na dźwigni zmiany biegów dzisiaj chcę jechać mam problem z lampami bo mi nie świecą popatrzyłem zrobiłem wymieniłem żarówkę tył bo się spaliła i nagle cyk zero prądu nic kluczyk przekręcam akumulator ma 1,1-5 miesiąca wiec powinien być dobry i było by pewnie światło bezpiecznika quad nie posiada ale się podpisałem


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam009 oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.