Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bashan 200 chłodzony cieczą dusi się
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 18:44



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Bashan 200 chłodzony cieczą dusi się 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.08.2022 23:30
Posty: 1
Imię: Szymon
Quad: Bashan 200
PostWysłany: 08.08.2022 23:42 
Bashan 200 chłodzony cieczą dusi się
Quad Bashan 200 chłodzony cieczą, wyregulowałem gaźnik oraz wyczyscilem na rozgrzanym silniku, wymienilem też olej w silniku i przy filtrze oleju było pełno opiłków (dosyć duże). Wymieniłem również filtr powietrza ze stożkowego na stożkowy, odpalałem na pych bo najprawdopodobniej rozleciał mi się rozrusznik bo chcąc go odpalić nie kręci silnikiem tylko rzęzi. Odpalać na pych odpala ale gdy chce dodać gazu do oporu to strzela i dymi (szaro-niebiesko) wcześniej przed regulacją gaźnika i wymianie tego wszystkiego też gdy dało się gazu do oporu strzelał ale dymił (czarno-brązowo) mieszanka paliwa z powietrzem ustawiona na 3,5 obrotu. Jedynie do zakresu 50% obrotów jeszcze go nie dławi i nie strzela ale jak da się więcej gazu to cały czas strzela i dymi, obroty na wolnych skaczą same, raz po przejażdżce są za wysokie raz za wolne, czasem nawet zgaśnie. Zamówiłem już świecę, może to coś da. Jeszcze wydaje mi się że ładowania nie ma i może to też wpływa na to że on strzela i go dusi. Co może być przyczyną tego wszystkiego? Trzeba wyciągać silnik? Regulować zawory? Remont? Proszę o pomoc


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.