Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - EAGLE 250 PROBLEM
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 13:21



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
EAGLE 250 PROBLEM 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2010 08:56
Posty: 54
Quad: Eagle 250 Lyda
PostWysłany: 05.07.2010 20:45 
EAGLE 250 PROBLEM
Witam. Panowie jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o quady. Kupiłem nowego Eagle i mam jeden poważny problem. Ciągle leci paliwo z gaźnika wężykiem odchodzącym od gaźnika. Dzwoniłem już do swojego mechanika itd. Poradził abym odkręcił jedną ze śrubek(na płaski śrubokręt, ci co mają Eagle chyba wiedzą o co chodzi), śrubka jest na samym dole gaźnika tuż przy rurce odchodzącej od tego gaźnika. Po odkręceniu, wylatuje około 50ml paliwa, zakręcam i wszystko jest ok do momentu aż odpalę moją pszczółkę. Gdy silnik zaczyna chodzić paliwo znowu zaczyna lecieć jak z kranu.. proszę o konkrety..

_________________
Mały, słaby ale wariat .. !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.09.2009 10:27
Posty: 51
Miejscowość: woj. POMORSKIE
Quad: EAGLE Lyda 250
PostWysłany: 06.07.2010 05:48 
Re: EAGLE 250 PROBLEM
jeżeli Sprzęt bylby używany to powodem zapewne bylby zabrudzony gaznik- dokladnie komora z plywakiem.blaszka nad plywakiem by się zaciela i podczas gdy plywak się podnosi to podnosi ta blaszke ktora zamyka doplyw paliwa ze zbiornika,jeżeli się zaciela to wezykiem przelewowym wali na dol gaźnik jak to opisujesz.czsami blaszke trzeba delikatnie odgiac w dol aby szybciej domykala doplyw paliwa- może tak jest u Ciebie...
zapraszam do watku zwiazanego z eaglem-o gaznikach też sporo tam znajdziesz
p.s dziwi mnie tylkol, ze lecia jak go odpalisz,a nie caly czas po odkreceniu kranila


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2010 08:56
Posty: 54
Quad: Eagle 250 Lyda
PostWysłany: 06.07.2010 07:51 
Re: EAGLE 250 PROBLEM
Kolego sprzęcik nowy przejechane na nim mam dopiero co 230 km. Gdy go odpalę paliwo leci możne mniej niż na zgaszonym ale dalej leci. Może ktoś podpowiedzieć gdzie te blaszki są tak dokładniej ?

_________________
Mały, słaby ale wariat .. !


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.09.2009 10:27
Posty: 51
Miejscowość: woj. POMORSKIE
Quad: EAGLE Lyda 250
PostWysłany: 07.07.2010 06:51 
Re: EAGLE 250 PROBLEM
no to wszystko jasne-od razu bylo 3eba pisac, ze leci nawet na zgaszonym... ;]
dolega mu to co pisalem powyzej-powodem będzie syf z paliwa i na pewno nie masz zamontowanego filterka paliwa.przechodzilem to samo i po zamontowaniu filterka jeszcze ani razu to mi się nie zdarzylo.
po pirwsze musisz wyciagnac gaźnik.komora z plywakim znajduje się na jego dole-tam gdzie jest podlaczony wezyk z ktorego leci Ci paliwo. o ile pamitam odkrecasz ten caly dol i masz już tam plywak i ta niszczesna blaszke.najlepiej wydmuchac ja sprezonym powietrzem,poruszac i ewentualnie delikatnie dogiac.potem skrecic, podlaczyv paliwo i sprawdzic czy dziala...


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.