Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - głupia sprawa ze sprzęgłem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 09.05.2024 21:22



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
głupia sprawa ze sprzęgłem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.12.2013 14:13
Posty: 1
Quad: Kingway 200
PostWysłany: 30.12.2013 22:20 
głupia sprawa ze sprzęgłem
Wymieniałem tryby w skrzyni w Kingu 200. Poskładałem i mam problem ze sprzęgłem. Rozebrałem dziesiątki skuterów i quadów dla dzieci i teraz się potknąłem przy montażu.
Sprzęgło się nie wciska. Nie wiem co źle złożyłem. Mechanizm w pokrywie działa. Przypuszczam ze pomyliłem gdzieś kolejnośc w koszyku. Gdy nie dokręcę na maxa śrub od docisku to na sucho klamka sprzęgła działa tak jak powinna (nie odpalam żeby sprawdzi czy działa). Jak dokręce "słoneczko" do oporu to nie da się nacisnąc klamki.

-- dodano 30.12.2013 15:06 --

po dokładniejszym sprawdzeniu stwierdzam ze da się nacinsnąc klamkę ale naprawde bardzo cieżko. Wciąż jednak nie wysprzęgla. Zauważyłem też, że docisk jest dalej od wysprzęglika (musiałem sporo przesunąc linkę przy uchwycie na silniku zeby ją napręzyc)


Ostatnio zmieniony przez Ravob 30.12.2013 22:20, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil

Rejestracja: 22.01.2014 15:28
Posty: 6
Quad: Kingway 250
PostWysłany: 04.07.2014 17:47 
Re: głupia sprawa ze sprzęgłem
mam ten sam problem nie wysprzęgla mi do końca i nie wiem o co chodzi nie moge za chiny wyregulować może jakies podkładki blaski brakuje walcze od 2 dni z sprzęgłem i nic


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.